Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

sul76

New member
Dajcie spokój, polskie drogi i felga 21 cali. Miałem swego czasu opony 265/50/20... nigdy więcej. Wygląd to nie wszystko.
Witam,
ja jestem tego samego zdania.
Jeżdżę na 17 run flat i to wydaje się ok, może jestem już za stary na podskakiwanie.
Mówicie o 20/21 cali, a dodatkowo może runflat? - dla mnie to nie nadaje się do jazdy tylko do oglądania (szkoda zębów i zawieszenia).
Pzdr
 

werf

Active member
Bez reklam
A6 na 19 Allorad na 20
 

Attachments

  • IMG_2163.jpg
    IMG_2163.jpg
    39,6 KB · Wyś: 18
  • IMG_2164.jpg
    IMG_2164.jpg
    32,5 KB · Wyś: 21

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Felgi zwą się Rotor - Audi Rotor.

Tu jest na 20", więc małe do tej budy na pewno nie są. Kwestia też wysokości budy jak w chociażby w przypadku s-line itp.
21" zawzyczaj latają w A8.
U Lola wydają się mniejsze, co najwyżej jak 19-20", bo buda wyżej stoi. Innego wytłumaczenia nie widzę. Być może też kwestia zdjęcia.

847667781_3_1080x720_40tfsi-quattro-450km-exclusive-stan-kolekcjonerski-osobowe_rev001.jpg


Tu także na 20"

82338ec040178bf939ffab359be7
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Masz nosa Armanig, faktycznie to sa te felgi.

Troche umylem auto, bo felgi czarne jak smola pewnie od tej autostrady, troche slonca i autko calkiem inaczej wyglada.

Narazie nic nie zmireniam.

Ale mycie bialego to naprawde wkurzajace.... honda myk myk karszerem i umyta. A audice trzebabylo gabkami szorowac.



Dobra koniec chwalenia sie...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No teraz wypas, złe ujęcie zrobiłeś wcześniej, zostaw jak jest i nie kombinuj.
Teraz zupełnie inaczej wygląda. Same w sobie felgi też porządna sprawa, a nie jakieś druciarstwo. Ciesz się i rwij laski, a feluny zostaw w spokoju.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wczesniej fota byla w garazu swiatlo nie takie i telefon sobie nie poradzil. No i felgi brudne byly. :)

Narazie nic nie ruszam, ceramikami foliami i felgami bede sie przejmowal pozniej. :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Rotory w Audi wyglądają bardzo ok w 20", znajomy ma takie w RS3 + gwint ale w 19".

950a0c0b33a750be2f4edb20a0c79e37.jpg


Ktoś tu wspominał o myciu Hondy [emoji41]
 

rabit

Active member
Bez reklam
V8T... o szesz qtwa. :) Chyba jednak będziesz musiał częściej wymieniać te opony niż Ci się wydaje. :)

Borixon, w tej Hondzie to felgi z tego rowera który mi proponowałeś? :)
 

rabit

Active member
Bez reklam
20170824_183154.jpg
Ciekawe czy zgadniesz co to za felga? :) :lol: Ktoś pomyślał, żeby nie wkładać do innych samochodów, bo jak by nie było, widać od razu z jaką marką mamy do czynienia. :D
 

rabit

Active member
Bez reklam
Jakiś chwilowy problem. Oczywiście Werf... trójząb jest wszędzie w tym aucie. Chyba żeby nie zapomnieć czym się jedzie. ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Masz nosa Armanig, faktycznie to sa te felgi.

Troche umylem auto, bo felgi czarne jak smola pewnie od tej autostrady, troche slonca i autko calkiem inaczej wyglada.

Narazie nic nie zmireniam.

Ale mycie bialego to naprawde wkurzajace.... honda myk myk karszerem i umyta. A audice trzebabylo gabkami szorowac.



Dobra koniec chwalenia sie...

Gratulacje, LOLO.:popcorn: Jak chcesz , to możemy zamienić się. Odbiór osobisty w Warszawie. Wprawie nówka. Automat, wyposażenie luks, klima i td. :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:
Do góry