Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety świat zwariował, ten motoryzacyjny też. Sam się zastanawiam po jaką ch...rę w sportowych odmianach montują diesle, kiedyś AMG i niestety mają do tego wrócić, BMW M czy w Audi... Sam użytkuję diesle, ale w autach tej klasy uważam, że to profanacja...

W mercedesie z tego co mi wiadomo to AMG jest wyłącznie na razie w benzynie i niech tak zostanie :)
Co prawda jest to różnica bo ja mam 211 KM/ 350 Nm ( 7 s do 100 km/h), a ten sam model z AMG ma 265/450 Nm (4,8 s do 100 km/h - tu już naprawdę w fotek wciska w 100% znaczenia tego słowa) ale i cena też jest znacząca.. Ale w jeździe to czuć jest :) Jak ktoś nie ma na co kasy wydawać to fajnie mieć :) ale jak dla mnie 211 KM również wystarcza .. i wiem co piszę :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Zmartwię cię, bo niestety w planach też mają diesla, zresztą już kiedyś był, bodajże C klasa.
Za kilka lat to jeszcze elektryczny będzie AMG :D

Jak na twoją "gwiazdę", to moc w zupełności wystarczająca do codziennej jazdy, a i na trasie pewnie mocy nie brakuje. Około 200 KM, to jak dla mnie w zupełności wystarczająca moc w aucie "użytkowym"
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, ale dobrze wiedzieć. Trzeba będzie wzmożyć czujność, bo jak znam życie nastąpi wysyp niedouczonych amatorów jednośladów.
 

WiTT

New member
Bez reklam
i orurowanie pojazdu haha :mrgreen:

_dziwnytuning_pl_bb08f174840.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
można jeszcze przymocować poduszki na zewnątrz, głownie po bokach ;)
Citroen chyba robi teraz coś takiego dość profesjonalnie
 

Attachments

  • imagesDUAQ0AIV.jpg
    imagesDUAQ0AIV.jpg
    7 KB · Wyś: 73
  • imagesG8BID6VM.jpg
    imagesG8BID6VM.jpg
    5,9 KB · Wyś: 79
  • imagesX083VU1I.jpg
    imagesX083VU1I.jpg
    6,7 KB · Wyś: 76
Do góry