Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Rafal7

Banned
5802b4ff_vbattach167576.jpeg
 

eedviking

Banned
Skoro można motorem 125ccm. na prawo jazdy B, to powinni tylko zrobić taki test, ot aby było bezpiecznie na drogach. :D

[youtube]6wDBAU3kHZs[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten Policjant chyba nie przeszedł odpowiedniego kursu :)

[youtube]pX2pl1-Ab5Y[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piomakusz

New member
20 km za miasto lub do lasu, spałować i na piechotę niech wraca... następnym razem może by się zastanowił zanim coś takiego zrobi. Ale z "buźki" wygląda na mało rozgarniętego...
 

eedviking

Banned
Niestety, ale warzyw na barszcz czerwony w naszym kraju nie brakuje.

[youtube]-mu2EfHHeVU[/youtube]

[youtube]fpcpQXniZjA[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No nieźle, nieźle:) "Przeklęty kraj, przeklęta władza...":) No trochę racji babka ma:D Ja bym nie mógl w Policji służyć, bo bym wystrzelal chyba większośc zatrzymanych.
 

Henry

Active member
Bez reklam
No nieźle, nieźle:) "Przeklęty kraj, przeklęta władza...":) No trochę racji babka ma:D Ja bym nie mógl w Policji służyć, bo bym wystrzelal chyba większośc zatrzymanych.

Kraj taki jak jego obywatele ;)
A co do policji, to ja wychodzę z założenia, że to tylko ich praca i bez sensu są takie pyskówki, jak mnie zatrzymywali, to większości przypadków, niestety dla mnie, słusznie:D...
Ja bym nie chciał, żeby za właściwe wykonywanie moich obowiązków ktokolwiek mnie wyzywał.
Wiem, że jak normalnie się z nimi rozmawia, to zawsze można "łagodniejszy wymiar kary" otrzymać, z pouczeniem włącznie, bo kodeks też to przewiduje ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podstawa to się nie kłócić z drogówką, a kto sądzi inaczej to raczej ma "naście" na karku i kręcone włosy, ja bynajmniej nigdy nie miałem specjalnych przejść jako kierowca. Spoko chłopaki, robią swoje. Nie toleruje tylko straży miejskiej, dla mnie to nie ludzie, a służbiści, a tych nienawidze.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Chociaż czasami można też spotkać cwaniaków w policji. Mnie kiedyś zatrzymali, to gość takim tonem mowił jak by zatrzymal gówniarza w BMW. Też nie lubię takiego podejścia.
 

eedviking

Banned
Proste po prostu jest to - zachowuj się do kogoś tak jak chcesz by ktoś zachowywał się w stosunku do ciebie. :)

[youtube]U9T-vgtcpN0[/youtube]
 

Piomakusz

New member
Podstawa to się nie kłócić z drogówką, a kto sądzi inaczej to raczej ma "naście" na karku i kręcone włosy, ja bynajmniej nigdy nie miałem specjalnych przejść jako kierowca. Spoko chłopaki, robią swoje. Nie toleruje tylko straży miejskiej, dla mnie to nie ludzie, a służbiści, a tych nienawidze.

Oj tak, tak kolesie ze straży patrzą tylko aby "wydoić" z kasy i wpływ do budżetu gminy. Zero empatii dla obywatela.
 
Ostatnia edycja:
Do góry