Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

WiTT

New member
Bez reklam
Dzięki koledzy za komentarze, bo już myślałem że ze mną jest coś nie tak - po obejrzeniu filmu też podziwiałem spokój policjanta.

Rozpowszechnienie smarfonów i videorejestratorów dopiero zaczyna upubliczniać jaki "potencjał" drzemie w tym narodzie. Teraz już wiadomo czemu tak często człowiek się wścieka za kółkiem na naszych ulicach.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki koledzy za komentarze, bo już myślałem że ze mną jest coś nie tak - po obejrzeniu filmu też podziwiałem spokój policjanta.

Rozpowszechnienie smarfonów i videorejestratorów dopiero zaczyna upubliczniać jaki "potencjał" drzemie w tym narodzie. Teraz już wiadomo czemu tak często człowiek się wścieka za kółkiem na naszych ulicach.

Kierowcy też muszą mieć zdrowie :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale traf na takiego przy ew.kolizji, jak ten typ tak kozaczy (kompletnie bez powodu) przy policji, to nie trudno sobie wyobrazić co by wyprawiał jakby jej nie było. Ba, zorganizuj spotkanie forumowiczów i niech ci przyjdzie taki kozak, oj chciałbym takie spotkanie, chętnie bym poznał tych największych pieniaczy i przekonał się czy faktycznie są tacy hop do przodu ;)

Btw. A ja dalej nie wiem jaką kamerkę kupić.
Nie chce nic mówić, ale Krzysztofradio obiecał że potestuje i zda relacje... :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Być może starszy pan nie zdążył przejść na swoim zielonym, ale postawa motocyklisty- szacun
[youtube]DntPwvdzErU[/youtube]

Dobrze, że filmy z pokazujące pozytywne zachowanie na drodze też są zamieszczane, a nie tylko przejawy chamstwa i prostactwa.
Chociaż z drugiej strony, ciekawe jakby zareagował jakiś nadgorliwy policjant- służbista ;)
 

Mar0s

New member
Być może starszy pan nie zdążył przejść na swoim zielonym, ale postawa motocyklisty- szacun
[youtube]DntPwvdzErU[/youtube]

Dobrze, że filmy z pokazujące pozytywne zachowanie na drodze też są zamieszczane, a nie tylko przejawy chamstwa i prostactwa.
Chociaż z drugiej strony, ciekawe jakby zareagował jakiś nadgorliwy policjant- służbista ;)

Dokładnie, a jak tak patrzę na mieście to naprawdę takich sytuacji jest więcej, także szacun dla panów na jednośladach ;) Szczególnie że lekko w ruchu miejskim nie mają
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To jest to auto, w którym możemy sobie ręcznie ustawić naraz dwa lusterka i siedzi się na kolanach?:razz: Bez jaj, ale nie wiem co za ludzie kupują takie "samochody"? Przecież w nim nawet ciężko by było w nosie podłubać, bo byś łokciem zawadzał o boczną szybę.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Takie "maluchy" mają rację bytu w dużych miastach, łatwiej znaleźć miejsce do parkowania i przy prędkościach miejskich są zwinne.
Jakiś czas temu kumpel do jazdy po wrocławiu kupił sobie seicento vana i swoje normalne auto używa tylko jak jedzie gdzieś poza miasto. Tani, nie szkoda, że ktoś wjedzie w niego i wszędzie się zmieści ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A przy ew. wypadku nikt nie może rozpoznać marki, nie dziękuje, wolę szukać o 3min. dłużej miejsca do parkowania ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Też wolę wygodnie się rozsiąść, niż wysiadać z odciśniętą kierownicą na klatce. Zresztą, sporo osób uważa że mały samochód to małe spalanie, tylko nie do końca to prawda. Żeby to szło to trzeba cisnąć na obrotach, więc spalanie jest takie samo lub niewiele mniejsze niż auta o większej mocy.
 
Do góry