sklep zadowolenie.pl

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
A ja tam nie mam dobrego zdania o zadoolnie.pl przynajmniej o obsłudze.
Obserwowałem pewien model TV "na zamówienie"

wreszcie po tygodniu zadzoniłem do biura obsługi spytać czy wiedzą mniej więcej kiedy będzie dostępny ww. model, Pani z biura obsługi zdecysowanym głosem wytłumaczyła mi że status ten oznacza.... , że dany produkt nie znajduje się w żadnym z magazynów, a stali dostawy muszą dopiero stwierdzić, czy są w stanie sprowadzić dany produkt.

Spytała jeszcze o jaki model chodzi, podałem jej model i nr towau i powiedziałem że zależy mi na czasie, odrazu zrobiła sie miła i powiedziała że oczyiśce tv jest u nich na stanie i bym składal zamówienie, potem byla jeszcze wymiana zdań że ewidentnie widze status na zamówienie a nie ostepny 2-5 dni i na tym skończyła się nasza rozmowa. po 15min od rozmowy zmienili status tego modelu tv na dostepny 2-5 dni (ale niestety nie złożyłem zamówienia) a po 15tej sporotem powrócił status "na zamówienie" a wieczorem całkowicie znikł ze strony.
Więc czy to było nabijanie w butelke czy chęć pomocy przyszłemu klientowi nie przekonałem się, a wcześniej czytałem na ceneo komentarze ludzie któzy krytykowali ww. sklep za sprzedarz towarów których nie mają na stanie i nie są w stanie ich sprowadzić.
Moze bys tak pisal normalnie a nie ze trzeba tekst zaznaczyc zeby cos odczytac z twojej kolorowanki,nie mozna pisac jednym kolorem czcionki?
 

lm648

Banned
A oto moja przygoda z tym "super" sprzedawcą internetowym.
W dn.22.05.2012 r. (tj.dzisiaj)odmówiłem przyjęcia TV plazmowego LG50PA6500 z powodów:
1. Niezgodności cenowej usługi transportowej, gdzie cena towaru wraz z usługą transportową miała wynosić 2359.99 zł, a faktycznie na rachunku cena za usługę transportową była doliczona w kwocie 70 zł, co łącznie wynosiło 2429,99 zł. Jest to niezgodność cenowa w stosunku do zamówienia potwierdzonego przez sklep internetowy zadowolenie.pl, gdzie usługa ta miała być darmowa wg. oferty "darmowa dostawa wszystkich zamówień pow. 250 PLN do piątku".
I nie chodzi tu o pieniądze lecz o zasady :)
2. Firma kurierska Schenker nie zapewniła właściwych warunków transportowych przesyłki. Karton z tym TV plazmowym był przewożony na płasko bez żadnego zabezpieczenia przed przemieszczaniem się w czasie jazdy, dosłownie jak "worek ziemniaków". Czyli wystąpiły wątpliwości co do sprawności technicznej urządzenia.
W związku z wystąpieniem tak rażących niedociągnięć w zakresie niezgodnej ceny i nie właściwego transportu odstąpiłem od umowy i to tylko dzięki temu, że dałem opcję zapłaty "za pobraniem".
Dla mnie sklep internetowy zadowolenie.pl jest to tylko "niezadowolenie", strata czasu i niekompetencja ludzi tam pracujących. A po za tym uważajcie na kurierów-jak oni przewożą duże TV. Jest to dla mnie WIELKIE zaskoczenie, że tak jeszcze może być:)
 
Ostatnia edycja:

KubaArek

New member
Bez reklam
a ja muszę pochwalić ten sklep ,w dniu 23.05.2012 zamówiłem telefonicznie odkurzacz piorący MPM MOD-2 w cenie 538,49 pln w promocji dostawa gratis do piątku ,w dniu 24.05.2012 o godzi 7:30 zadzwonił przewoźnik z firmy SCHENKER z pytaniem czy będę w domu w godz 14.00-15:00 potwierdziłem że tak i o godz 13:50 odkurzacz był dostarczony w oryginalnym opakowaniu bez żadnych uszkodzeń :) zaplaciłem kurierowi 538.00 wg.faktury 0.49 pln taniej :)
polecam ten sklep
 

lm648

Banned
a ja muszę pochwalić ten sklep ,w dniu 23.05.2012 zamówiłem telefonicznie odkurzacz piorący MPM MOD-2 w cenie 538,49 pln w promocji dostawa gratis do piątku ,w dniu 24.05.2012 o godzi 7:30 zadzwonił przewoźnik z firmy SCHENKER z pytaniem czy będę w domu w godz 14.00-15:00 potwierdziłem że tak i o godz 13:50 odkurzacz był dostarczony w oryginalnym opakowaniu bez żadnych uszkodzeń :) zaplaciłem kurierowi 538.00 wg.faktury 0.49 pln taniej :)
polecam ten sklep
Ale to już było po wpadce z moim zamówieniem w opcji "darmowa dostawa do piątku", czyli masz szczęście, że byłem tym pierwszym "doświadczalnym królikiem". A po za tym odkurzacz to nie plazma 50 cali, różnica wagowa co najmniej 25 kg :) - nie ta kategoria wagowo-gabarytowa:)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Zamówiłem u Nich pralkę.

.. wczoraj, tuż przed godz.23, z opcją bezpłatnej dostawy przy zamówieniu do konca dnia ( piątku ). Na razie dostałem kilka maili informacyjnych o potwierdzeniu realizacji zamówienia. Ktoś wie, kiedy powinna dojechać, bo firma Zadowolenie nie pracuje w Sobotę. Spedycja: Shenker. Dostawa za pobraniem. Hm, i głupie może pytanie:lepiej ( praktyczniej )ją rozpakować przed wniesieniem ? Na co zwrócić uwagę przy odbiorze ? Czy kurier MUSI poczekać przed jej ( pralką ) sprawdzeniem ( tyko podłaczenie do prądu czy działa ) ?
Po raz pierwszy zamawim takiego kloca ;-) przez internet, więc nie mam doświadczenia ;-(
 

ernet

Active member
Bez reklam
Bez uwag: Polcam ;-)

Wszystko poszło szybko i sprawnie. W międzyczasie kilka maili z aktualnymi informacjami o przesyłce, link do spedytora z nr listu przewozowego, telefon od kuriera i... stoi i pierze ( pralka oczywiście, nie kurier). Sklep oceniam bardzo pozytywnie. wszystko, jak w zegarku.
 

Fantom1

New member
Jestem po rozmowie telefonicznej z firmą i niestety od czerwca nie ma możliwości odbioru swoich zakupów w punktach odbioru. Firma realizuje tylko i wyłącznie formę wysyłkową na dany adres. Dla mnie to duży minus a jeszcze pani powiedziała że paczki przewożone są bezpiecznie ale nie jest w stanie zapewnić że plazma będzie przewożona pionowo bo to zależy od firmy przewozowej:) Moje oczekiwanie nie spełnione więc szukam innej firmy.
 

Anduraki

Banned
Powiem tak, mają szybkie wysyłki, ale .... nie polecam tego sklepu ze względu na jakość zapakowania/zabezpieczenia. Kupiłem golarkę philips i po 2 dniach kurier zapukał do mnie, otworzyłem podpisałem i otworzyłem "foliowy worek" w środku było lekko rozerwane opakowanie od otwierania - oczywiście kabel zasilający i szczoteczka wypadła mi od razu na podłogę.

Opakowanie wewnątrz nie było zabezpieczone ani styropianem, ani folią bombelkową dlatego sklep powinien co najmniej w folię bombelkową opakować pudełko z golarką i dopiero umieścić to w paczce(w tym przypadku tzw "reklamówce".

Golarka działa i nie ma żadnych uszkodzeń aczkolwiek:
Nie polecam za słabe zabezpieczanie towaru albo po prostu jego brak.
 
Do góry