sklep zadowolenie.pl

Slots123

New member
wlasnie zauwazylem iz internetowy sklep "zadowolenie.pl" otwiera w roznych miejscach kraju "punkty odbioru osobistego" ... dzisiaj jadac do pracy zauwazylem taki punkt w Gdyni ...
mysle ze to dobre rozwiazanie dla nas - kupujacych .... polaczenie nizszych "internetowych" cen z mozliwoscia zobaczenia i dotkniecia przedmiotu przed zaplata ...
 

Foxxx24

New member
Potwierdzam,że to bardzo solidny sklep i z solidną obsługą!

Mieszkam w Krakowie i blisko mam punkt odbioru osobistego,a do tego ostatnio poprawili jeszcze punkt odbioru i uzupełnili go o niewielką powierzchnię wystawową.

Bez problemu można sprawdzic czy wszystko jest przy sprzęcie jak powinno byc na miejscu i mają bardzo dobre ceny,także polecam ten sklep!:eek:k:


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bogdan_kr

Member
Bez reklam
W końcu to normalna firma, rzec można "z tradycjami".
Po kilku dokonanych zakupach mogę polecić ten sklep.

Pozdrowienia!
 
Ostatnia edycja:

Bartos81

Member
Bez reklam
A ja tam nie mam dobrego zdania o zadoolnie.pl przynajmniej o obsłudze.
Obserwowałem pewien model TV "na zamówienie"

wreszcie po tygodniu zadzoniłem do biura obsługi spytać czy wiedzą mniej więcej kiedy będzie dostępny ww. model, Pani z biura obsługi zdecysowanym głosem wytłumaczyła mi że status ten oznacza.... , że dany produkt nie znajduje się w żadnym z magazynów, a stali dostawy muszą dopiero stwierdzić, czy są w stanie sprowadzić dany produkt.

Spytała jeszcze o jaki model chodzi, podałem jej model i nr towau i powiedziałem że zależy mi na czasie, odrazu zrobiła sie miła i powiedziała że oczyiśce tv jest u nich na stanie i bym składal zamówienie, potem byla jeszcze wymiana zdań że ewidentnie widze status na zamówienie a nie ostepny 2-5 dni i na tym skończyła się nasza rozmowa. po 15min od rozmowy zmienili status tego modelu tv na dostepny 2-5 dni (ale niestety nie złożyłem zamówienia) a po 15tej sporotem powrócił status "na zamówienie" a wieczorem całkowicie znikł ze strony.
Więc czy to było nabijanie w butelke czy chęć pomocy przyszłemu klientowi nie przekonałem się, a wcześniej czytałem na ceneo komentarze ludzie któzy krytykowali ww. sklep za sprzedarz towarów których nie mają na stanie i nie są w stanie ich sprowadzić.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Łyżka dziegciu też się przyda.

Pierwszy zakup: odtwarzacz dvd - dostępny na drugi dzień roboczy (dwa dni później), podczas odbioru osobistego trafiłem na niekorzystną porę i wynikającą z niej kolejkę czterech osób, odbierających swoje cuda. Magazynierzy równie wylewni co Teal’c z GW. Po odczekaniu towar odebrany.

Kolejny zakup: aparat fotograficzny - telefon do infolinii czy jest dostępny, "bo zależy mi na czasie". Telefon we wtorek, ostatni możliwy dzień odbioru – piątek tego samego tygodnia, później wyjazd na urlop. Uzyskałem informację, że aparatu nie ma ale może uda się ściągnąć przed weekendem. W odpowiedzi na takie dictum złożyłem zamówienie z adnotacją, ażeby było realizowane jedynie, jeśli towar będzie można odebrać najdalej w piątek tego samego tygodnia. W czwartek otrzymałem informację, że towar jest do odbioru, który to wykonałem, tym razem bez kolejki. Magazynierzy bez zmian.

Kolejny zakup: telewizor dla znajomego – telefon do sklepu z zapytaniem czy dany model dostępny i w jakiej cenie. Po wcześniejszej wizycie w mm oraz telefonie do autoryzowanego sprzedawcy i w tym sklepie postanowiłem odrobinę negocjować cenę. Nie da rady. Zamówienie złożone, na drugi dzień roboczy odbiór tv. Kolejka - dwie osoby przede mną. Magazynier ożywił się na moment w chwili, gdy sobie uświadomił, że prawie zapomniał odebrać ode mnie gotówkę.

Kolejny zakup: tv dla siebie – zamówienie, w dwa lub trzy dni robocze (nie pamiętam dokładnie) odbiór, ponownie bez kolejki. Magazynierzy jak podczas pierwszego zakupu, czyli w normie.
Jeszcze mała uwaga - przez jakiś czas obserwowałem cenę oraz dostępność modelu tv, który wybrałem. Faktycznie było tak, że kilkukrotnie znikał w ogóle z oferty, a gdy w niej był dostępność deklarowana była zazwyczaj na "2-5 dni". Gdy się pojawił w odpowiedniej cenie a ja już byłem zdecydowany kliknąłem na ikonkę "Dodaj do koszyka".

Pozdrowienia!

Edit: Dosłownie w tym momencie przeglądałem stronę tego sklepu - wyświetliłem kategorie "telewizory plazmowe". Chciałem podejrzeć parametry jednego modelu ale zostałem przekierowany na pustą stronę. Po powrocie do kategorii "telewizory plazmowe" danego modelu nie było już na liście.
 
Ostatnia edycja:

radkow

New member
Ja 5.12.2008 zamowilem nagrywarke, ktora byla w statusie dostepnosci 2-5 dni. Po trzech dniach dostalem maila od Lukasa, gdyz bralem ja na raty, ze za dwa dni zjawi sie kurier z umowa do podpisania. 10.12.2008 zjawil sie kurier, podpisalem umowe, a 2 dni pozniej byla juz informacja, ze umowa zaakceptowana przez bank i ze za 5 dni towar do odbioru w pnkcie odbioru w Lodzi.

Wczoraj, tj 17-tego dzwonie kilka razy na infolinie zadowolenie i do sklepu mix-elekronics (punkt odbioru osobistego) by sie dowiedziec, czy towar dojechal (mam do przejechania 20km w jedna strone), ale tlumaczyli ze a to kolejka, a to oni nie maja mozliwosci sprawdzenia w komputerze, bo nie sa pracownikami zadowolenie.pl a mix-elektornics, wiec pojechalem osobiscie.

Po 20 minutach stania w kolejce, Pan poszedl szukac nagrywarki i przyniosl ale w innym kolorze (zamowilem czarna a przyszla srebrna) :( i oswiadczyli, ze nie maja i nie wiedza kiedy beda. Powtarzali z 5 razy, ze oni nie sa pracownikami zadowolenie.pl, ze w sklepach internetowych nie powinno sie kupowac bo kupuje sie kota w worku, ze 100-razy lepiej jest przyjsc na miejsce i widziec co sie kupuje. Skonczylo sie na kierowniku, ktory rowniez nie chcial dyskutowac, tylko jednym krotkim zdaniem powiedzial, ze po co kupilem przez internet, skoro moglem do nich przyjsc i znow jakies wyrzuty w moim kierunku, ze przez internet to sie nie powinno kupowac i ze on nic nie pomoze. Ze teraz to oni odesla to do zadowolenie.pl i nie wiedza ile dni im sie zejdzie, by dostali dla mnie druga.

Dzis ciag dalszy, dzwonie od rana do zadowolenie.pl. Z jednej strony chce ta nagrywarke, ale z drugiej juz chyba nie w tym sklepie, ale z drugiej strony mam umowe kredytowa i nie wiem czy po 10 dniach moge sie z niej wycofac.

Nie wiem jak dziala zadowolenie.pl bo nie zrealizowali mojego zamowienia, ale mix-elektronics, czyli punkt odbiru osobistego w Lodzi strasznie negatywnie nastawiona obsluga w stosunku do zadowolenie.pl i mam zamiar o tym poinformowac dzis zadowolenie.

A tak na prawde, to obie firmy maja ten sam adres i zadowolenie chwali sie, ze jest grupa z mix-em, wiec czy to jakas celowa polityka antykliencka.

Dodam, ze nagrywarke Panasonic kupilem za 649, a mix-ie az nie moglem uwierzyc ulotce przy modelu, gdyz kosztowala cos ponad 1500 pln przy czym na stronie panasonic-a kosztuje 999.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
To jest zwykłe malkontenctwo. To, że oba podmioty współpracują jest oczywiste, inaczej nie wyciągnęli by tej nagrywarki. Z drugiej strony niewykluczone, że są inaczej rozliczani ze swojej sporzedaży. Podejrzewam, że sprzedaż poprzez zadowolenie.pl wcake im się w statystykach nie liczy. Stąd takie nastawienie. Najgorzej, jak ktoś zrobi ułatwienie, a nie przekona ludzi do zmian organizacyjnych. Gdyby pracownik Mix-Electronics wydawał towar zamówiony przez zadowolenie.pl na takich samych zasadach, jak swój własny, nie byłoby takich problemów.

Na Twoim miejscu poczekałbym na kolejną przesyłkę. Szkoda czasu na anulowanie kredytu i załatwianie wszystkiego od nowa. Rada jest prosta. Jeśli chce się kupić coś przez internet na dany termin (w tym wypadku święta), nie można czekać zbyt długo z decyzją. Lepiej założyć, że coś może pójść nie tak.

ArtS :)
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
radkow napisał:
oswiadczyli, ze nie maja i nie wiedza kiedy beda. Powtarzali z 5 razy, ze oni nie sa pracownikami zadowolenie.pl, ze w sklepach internetowych nie powinno sie kupowac bo kupuje sie kota w worku, ze 100-razy lepiej jest przyjsc na miejsce i widziec co sie kupuje.
Pewnie goście się irytują, że zamiast mieć swoją prowizję od ceny dwa razy większej niż w sklepie internetowym ich rola sprowadza się do wydawania towaru. Zaskoczony jestem jednak takim podejściem do klienta oraz również, w pewnym sensie, do własnego pracodawcy. Być może dotyczy to punktu w Łodzi (może nowo otwarty)?

radkow napisał:
Skonczylo sie na kierowniku, ktory rowniez nie chcial dyskutowac, tylko jednym krotkim zdaniem powiedzial, ze po co kupilem przez internet, skoro moglem do nich przyjsc i znow jakies wyrzuty w moim kierunku, ze przez internet to sie nie powinno kupowac i ze on nic nie pomoze. Ze teraz to oni odesla to do zadowolenie.pl i nie wiedza ile dni im sie zejdzie, by dostali dla mnie druga
Kierownik... z zachowania wydaje się, że raczej furmanki. Z perspektywy klienta tacy ludzie nie powinni pracować w handlu. Ale i tak jest jak jest...

radkow napisał:
punkt odbiru osobistego w Lodzi strasznie negatywnie nastawiona obsluga w stosunku do zadowolenie.pl i mam zamiar o tym poinformowac dzis zadowolenie
Również wygospodarowałbym chwilę na takie działanie.

Przepraszam za długie cytaty ale nie mogłem przejść obojętnie.
W moim mieście wygląda to tak, że punkt odbioru sklepu zadowolenie.pl obsługują zdaje się raptem dwie czy trzy osoby, które nie zajmują się niczym innym jak tylko sprawami zadowolenie.pl. Bez zbędnych emocji (uczyli się od Teal'ca ;) ) i rzeczowo.

Pozdrowienia!
 

davidian

New member
Kupowałem tam odkurzacz Zelmer Syrius wszytsko obylo sie bez problemów.
Ostatnio usłyszałem w RTV-AGD na zapytanie czemu w necie maja inne ceny niz w sklepie na ten sam towar. Ze klient kupujacy w necie jest II kategorii z lekka mnie zamurowało i zanim udało się wycelować cięta ripostę koleś się ulotnił.
Coż zamiast zakupić pralkę na raty bo taki miałem zamiar kupiłem za gotówkę 400 złotych taniej w necie.
 

radkow

New member
Nagrywarka nie jest mi az tak bardzo potrzebna, ze mam sie plaszczyc by ja dostac. Anulowanie zlecenia przebieglo dosc sprawnie i bez problemow rowniez w banku. A dzis pojawila sie promocja na nagrywarke nawet w sklepie na 777
 

Foxxx24

New member
Myślę,że poprostu trafiłeś na niezbyt przyjemnych ludzi.

U mnie w Krakowie wszystko przebiega zawsze sprawnie i gdy zamówię sprzęt ze statusem 2-5 dni to chcą abym tylko napisał email kiedy chce odebrac wówczas oni mi odpowiadają w jakich godzinach mogę to zrobic i dokładnie w tym dniu jest wszystko,a jeśli czekam to tylko dlatego,że jest kolejka odbiorców przypadkowo.:)


Przy odbiorze nagrywarki dvd DMR-EH65 dwa lata temu czekałem prawie 2 godziny,ale to przez opóźnienie w transporciem,a to się może zdarzyc zawsze.


Pozdrawiam
 

PaweleS

New member
Ja jestem zadowolony z zadowolenia.W środę zamówiłem TV w piątek zaś był już u mnie w domku mimo,że Pani na infolinii sklepu zabezpieczała się ,że telewizor może nie dojechać przed świętami.Zaś w przypadku odbioru osobistegp ,w moim przypadku Lublin,zapewniała ,że na pewno zdążę przed świętami.
 

witalis60

New member
Porządny e-sklep. Trzy zakupy w ZADOWOLENIU / duża lodówka w 2007, mały sprzęt 03.2008 i 2 tyg. temu Panasonic plazma 37" w opcji ODBIÓR OSOBISTY /mają takie PUNKTY odbioru w ok. 25 miastach PL/- same plusy takiego odbioru: wymieniasz bezpośrednio gotówkę na towar, sprawdzasz dokumenty, kolor, wyposażenie, wystawiają na miejscu fakturę, Pan pomaga zapakować sprzęt do samochodu /sam zaproponował :) - może to tylko tak w Bydgoszczy?/ i ...do domu, a CENA była nawet niższa niż w zamówieniu!! /bo dzięń wcześniej obniżona na stronie sklepu :grin: / i BEZ kosztów transportu/kuriera... No może niektórzy mają trochę za daleko do POO, ale to na razie jedyna wada...
 

Droid

New member
czy zadowolenie.pl pobiera jakieś dodatkowe opłaty za płatność kartą płatniczą? nie mogę znaleźć info na ten temat na ich stronie...większość sklepów niestety to robi :???:
 

kmietson

New member
Droid napisał:
czy zadowolenie.pl pobiera jakieś dodatkowe opłaty za płatność kartą płatniczą? nie mogę znaleźć info na ten temat na ich stronie...większość sklepów niestety to robi :???:

Płacić kartą nie można przy odbiorze, tylko przez internet. Prowizja 2% wartości towaru.
 

shadowman816

New member
Witam,
ostatnio kupilem w tym sklepie telewizor. Odbieralem go w Lodzi. Polecam sklep. Tylko mam jeden problem. A mianowice nie dostalem gwarancji. Tzn. w pudelku nie bylo zadnej gwarancji. Czy jako gwarancja wystarczy sama faktura??
 
Do góry