sklep zadowolenie.pl

drosophilia

Active member
Bez reklam
shadowman816 napisał:
Witam,
ostatnio kupilem w tym sklepie telewizor. Odbieralem go w Lodzi. Polecam sklep. Tylko mam jeden problem. A mianowice nie dostalem gwarancji. Tzn. w pudelku nie bylo zadnej gwarancji. Czy jako gwarancja wystarczy sama faktura??

to zalezy, jakiego producenta zakupiles TV. jesli to Panasonic, to wystarczy Ci tylko f-ra.
Pozdrawiam
 

PaweleS

New member
W przypadku Panasonica występuje tzw e-gwarancja.
Do niej zaś wystarczy tylko faktura zakupu z symbolem TV.Tak na pewno jest w przypadku plazm Panasonica.
 

shadowman816

New member
Telewizor, który kupilem to Sharp. Dzisiaj jade do sklepu upomniec sie o gwarancje.
Dzieki za odpowiedz :)

//edit
Poszedlem do sklepu i bez problemu odebralem gwarancje :)
 
Ostatnia edycja:

G4ty

New member
Zadowolenie.pl jak najbardziej POLECAM!

Kupiłem tam lcd JVC i skorzystałem z prawa odstąpienia od zakupu. Wszystko przebiegło bez problemów, piętrzenia trudności i bardzo szybko. Jedyny sklep w okolicy Katowic oferujący odbiór osobisty, który nie odbierał mi prawa do zwrotu w ciągu 10 dni. Pudełko można otworzyć (dla większości sklepów nie jest to oczywiste), towar sprawdzić nie modląc się, że w przypadku chęci zwrotu będzie mnogo problemów. Zwrot w POD, pieniążki dostałem od ręki. Brak kosztów za odbiór, dostarczenie do POD, zwrot itd. Obsługa miła i rzeczowa.

Dodam, że telewizor oddałem tylko i wyłącznie ze względu na straszny obraz.
Ceny przyzwoite zwłaszcza jeżeli ma się POD w okolicy. Szybka, terminowa dostawa. Ja będę korzystał przy każdej okazji.

Aaa dla pełni obiektywnej oceny i żeby nie było idealnie ;-) Z TV kupiłem uchwyt, przyszedł nie taki jaki zamówiłem, nie odebrałem. Wiem z doświadczenia co znaczy sezon, w tym przypadku okres tuż przed świętami. Wykorzystali jeden kredyt zrozumienia :)

Przy okazji - czytajcie regulaminy !!! Przykładowo Zadowolenie np. ma punkt odnośnie obklejania pudełka.
 

G4ty

New member
Kupiłem JVC LT-19DA9BU, podłączałem do kablówki analogowej i kompa.

Wszystko w wątku: kuchenny TV.

Pozdrawiam!
 

andy0409

New member
Po lekturze tego wątku zajrzałem na ich stronę i przeglądając znalazłem odtwarzacz Blue Ray LG BD 300, którym byłem zainteresowany ale nigdzie go nie można było znaleźć.
Cena dobra więc postanowiłem najpierw sprawdzić czy mają go z importu własnego czy od LG.
Zadzwoniłem więc do LG i tu b.miły i o dziwo mający dużą wiedzę na temat produktów LG pan poinformował mnie ,że owszem wprowadzili na rynek niewielką ilość tych odtwarzaczy ale wszystkie dostała sieć sklepów Mix Electronics.
Wchodzę więc na stronę ww. sieci i już w tytule czytam "Mix Electronics - sprzedajemy zadowolenie".
Po wejściu na link "sklep internetowy" otwiera się strona zadowolenie.pl, więc jest to sklep internetowy sieci ME. Zadzwoniłem do najbliższego salonu ME i potwierdzili, że zadowolenie.pl to ich sklep internetowy.
Jak z tego widać jest to raczej porządny sklep bo sieć ME ma ponad 250 sklepów stacjonarnych w Polsce i dział już dosyć długo.
Ceny w sklepie stacjonarnym są wyższe, za mój BD300 chcą 900 zł. (w necie 749,-) ale po chwili rozmowy pan stwierdził, że może mi go ściągnąć za 799,-.
Niestety nie mają go w sklepie i nie można zobaczyć go na żywo.

Co do obaw, że raz na stronie jest, że towar jest dostępny w 2-5 dni a za kilka godzin, że jest niedostępny, może być wynikiem dosyć częstego aktualizowania strony (ofrety).
Jeśli jakiś dystrybutor ma do dyspozycji kilka sztuk popularnego towaru to w ciągu kilku godzin jego dostępność może się zmienić i wydaje mi się że stąd biorą się te zmiany na stronie nawet kilka razy na dzień.
Sklep internetowy może dokonywać dużą ilość transakcji dziennie ( wystarczy prześledzić wątek sławnego Oskar media ile nawet ten oszukańczy sklep miał zamówień - widać po numerach zamówień) i być może dlatego raz widać dostępność a raz nie.
To może raczej dobrze świadzczyć o sklepie.

Jeśli zdecyduję się kupić tego BR to zdam relację jak było.

pozdro

P.S.

Zadzwoniłem na infolinię zadowolenie.pl i potwierdzili moje przypuszczenia, że strona jest aktualizowana na bieżąco, stąd te czasami częste zmiany w dostepności towaru.
Są one spowodowane małymi ilościami niektórych towarów jakie mają oficjalni dystrybutorzy.

edit dnc
Edytujemy swoje posty a nie piszemy jeden pod drugim
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Art21

New member
Witam! Zamierzam kupić TV Sony w sklepie zadowolenie.pl. Mają dość atrakcyjne ceny no i POD w moim miescie. Zastanawia mnie tylko jedno - na stronie mają informację, że wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów (co jest jednym z warunków skorzystania z promocji 5 letniej gwarancji producenta w przypadku tv Sony). Jednak gdy wysłałem maila z kilkoma pytaniami, nie odpowiedzieli mi właśnie na to jedno dotyczące możliwości przedłużenia gwarancji na 5 lat. Czy ktoś z was kupował w tym sklepie tv sony i czy z tą 5 letnią gwarancją nie bylo problemów??
 

connex

New member
POO Bielsko

Ja kupowalem tam plazme Panasonica - bez zastrzezen, po 2 dniach TV czekal na mnie. Ale...
Ostatnio zakupilem u nich Karty pamieci do Foto oraz Akku 1,2V. W Piatek dostalem info, ze pamieci juz sa, a na akku trzeba poczekac do Pon. Jako, ze Punkt mam 300m od domu poszedlem w sobote odebrac to co jest.
Co ciekawe na półce za panem byly wystawione identyczne Akku jak zamowilem, ale "sklepowe". Na moje pytanie czy Pan nie moglby mi dac tych "swoich", a jak przyjda to podmienic, przeciez zaraz zamyka, a w poniedzialek maja byc te moje - odparl, ze NIE BO NIE!
A co on zrobi jak mu wpadnie kontrola?:hmm:
Tiaaaa... juz to sobie wyobrazilem... wpada Kontrola do sklepu...:twisted: dzis bedziemy liczyc akumulatorki ROTFL.
Pozegnalem Pana i wrocilem w Pon po reszte - przyszly, odbior bez gadania.

Reasumujac - zachowuja sie tak jakby "za kare" wydawali ten towar...ale z drugiej strony - patrzac na roznice w cenie to sie nie dzwie...Co pana interesuje Sieć i Wspolna marka, skoro JEGO premia zalezy od sprzedazy w JEGO sklepie...a nie wynikow calej sieci:grin:
 

bugmenup

New member
zadowolenie.pl to oszuści i traktują klienta jak śmiecia

Obsługa sklepu może i miła, ceny również przyzwoite, ale problemy pojawiają się gdy otrzyma się towar wadliwy, albo towar który po prostu się zepsuł.
Zamówiłam u nich lcd philipsa, osobiście go odebrałam w jednym z punktów (lublin) i wszystko byłoby znakomicie gdyby nie fakt, że tv okazał się wadliwy, złożyłam stosowną reklamację i w dniu w którym tą reklamację rozpatrzono tv zniknął ze sprzedaży sklepowej - ze strony został zdjęty a sprzedawcy twierdzili, że nie wiedzą czy jeszcze będzie dostępny. Ponieważ problem dotyczył funkcjonowania przycisków (problem dosyć znany w tych modelach) podsunięto mi pomysł bym poczekała na nowe sterowniki philipsa, które mają rozwiązać problem. Sugestię przyjęłam i napisałam że poczekam te kilka dni, tymczasem tv powrócił do sprzedaży, pojawił się na stronie. Po pojawieniu się sterowników (3-4 dni po reklamacji) i ich uaktualnieniu wada nie naprawiła się, więc ponownie skontaktowałam się ze sklepem w sprawie reklamacji. Oczywiście sklep zastrzegł sobie, że odpowiada na reklamacje zgłoszone drogą formularzową, i w dodatku prześle instrukcję sposobu dostarczenia wadliwego towaru - gdybym pojawiła się w sklepie bez zapowiedzi z wadliwym towarem nie zdążyliby usunąć tego towaru ze strony www i wtedy nie mieliby wymówki, że towaru nie ma i musieliby wymienić go na nowy nie wadliwy. Tymczasem jak idiotka czekam, aż się odezwą. W poniedziałek 26 stycznia tv znajduje się jeszcze na stronie www zadowolenie.pl, nie ma żadnej ikonki w stylu "ostatnie sztuki". We wtorek rano 27.01.2009 dzwonię z zapytaniem co z moją reklamacją - Pani zarzeka się, że nie wie i każe mi dzwonić do punktu odbioru osobistego w lublinie (po godz. 12). O godz.13:33 sami do mnie dzwonią i każą przywieźć tv. Mniej więcej w tym samym czasie tv znika ze strony a tym samym ze sprzedaży. W tym samym dniu dowożę, kwestia wymiany na nowy sprzęt wolny od wad stoi pod znakiem zapytania, bo przecież nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. W końcu Pan proponuje mi zwrot pieniążków albo wymianę na droższy model. 29.01.2009 po godzinie 16 odebrałam pieniądze, a po godzinie 19 telewizor powraca do sprzedaży i ma się całkiem dobrze - znowu http://www.zadowolenie.pl/zobacz,19046,kat,248,philips-32pfl5403d-

Jednym słowem - sklep nabija klientów w butelke i robi sobie z nich jaja, wciska wadliwy sprzęt a potem po najmniejszej drodze oporu zwija interes by na tym jak najwięcej skorzystać.

Lepiej zapłacić więcej ale mieć pewność, że po transakcji nie pozostanie tylko smród.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Wygląda na to, że może to być kwestia danego oddziału. Przykładowo w Krakowie osobiście nie mam zastrzeżeń - zgodnie z moimi opisami na początku wątku.

Pozdrowienia!
 

bugmenup

New member
Bardzo jest mi przykro, że taka nieprzyjemność spotkała mnie ze strony sklepu zadowolenie.pl - po tylu pozytywnych komentarzach, sama jestem bardzo zaskoczona i myślę, że to nie jest wina tylko oddziału, tylko całej polityki sklepu. O jakości sklepu nie świadczy to w jaki sposób rozpoczynają transakcję tylko jak ją kończą - prowadzą sprzedaż na ogromną skalę, i w dużej mierze udaje im się sprzedać dobry towar, ale problem pojawia się gdy sprzęt okazuje się wadliwy lub po prostu zespuje się po krótkim czasie użytkowania, tu już nie będzie chodziło o zadowolenie klienta, tylko o wycofanie się z transakcji z zachowaniem jak najmniejszych kosztów, klient przestaje się liczyć - i to jest końcowy miernik rzetelności i uczciwości tego sklepu.
 

kris_wormwood

New member
W zeszłym tygodniu zamawiałem 2 plazmy Panasonica i zestaw KD (Onkyo + QQ500) i wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Po dodaniu zamówienia przez stronę we wtorek zostałem poinformowany, że sprzęt będzie do odbioru w piątek. Mało tego, pracownik magazynu zadzwonił do mnie w piątek i potwierdził możliwość odbioru. Poza tym doradził, by sprawdzić przynajmniej to, czy matryce nie są zarysowane, zaintasował pieniądze i poinformował o szczegółąch zwrotu, reklamacji, itd. Sprzęt póki co nie wykazał żadnych wad ukrytych i (odpukać w niemalowane) mam nadzieję, że będę się nim jeszcze długo cieszył.

Jeśli chodzi o samą ofertę na stronie, to chyba sklep ma jakiś problem z działaniem bazy danych, bo kilkukrotnie ten sam telewizor pojawiał się i znikał z oferty, choć nie był oznaczany jako "ostatnie sztuki'.

Odnośnie cen, to powiem, że ewentualna różnica w cenie tego telewizora w stosunku do najtańszej oferty z wyszukiwarki internetowej była dla mnie pomijalna, ponieważ ważniejsza była dla mnie:
- ogólna renoma sklepu
- możliwość odbioru osobistego
- możliwość zapłaty przy odbiorze
- karta gwarancyjna honorowana przez POLSKICH dystrybutorów.

A powyższe punkty nie są niestety regułą. Jeżeli chcesz niskiej ceny, to możesz sobie wpłacić na konto (vide Japan-Foto, czy tam inna firemka, która zniknęła razem z forsą klientów przed świetami) albo dostajesz towar, z kartą gwarancyjną, której nie honoruje polski serwis.

Reasumując jestem pozytywnie zaskoczony zakupami w tym sklepie. Mam nadzieję, że również w przypadku jakiś problemów współpraca potoczy się równie dobrze.

Pozdrawiam, K.

EDIT: Zapomniałem dodać, że mnie również pracownik punktu odbioru osobistego poinformował o możliwości zwrotu w ciągu 10 dni od daty zakupu, gdyby coś złego działo się ze sprzętem. To również nie jest reguła w sklepach internetowych gdy korzystamy z odbioru osobistego.
 
Ostatnia edycja:

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Oj, zapaliła mi się kontrolka :-|

Uprzejmie informuję, iż w przypadku opcji "odbioru osobistego" sklep zadowolenie.pl wprowadził obowiązek uiszczenia ryczałtowej opłaty w wysokości 10 zł z tytułu "dostawy zamówionego towaru do punktu odbioru osobistego".
W praktyce oznacza to, że do każdej ceny widocznej w witrynie zadowolenie.pl lub przykładowo ceneo.pl (...) należy dodać minimum 10 zł.

Chyba spróbuję zakupów u konkurencji.

Pozdrowienia!
 

smarcin3

New member
Zadowolenie.PL-prosze o opinie

Witam serdecznie
Czy może miała ktoś z Was styczność z tym sklepem.
Bardzo proszę o opinie.
Jutro chce tam kupić telewizor przez internet.
 
Do góry