Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

ArtS007

New member
Bez reklam
Seavolv napisał:
Większość sklepów jest spółka z o.o tylko nie wszystkie mają takie podejście do klienta.
Nie stawiam równania pomięzy spółką z o.o., a niesolidnością. Podkreślam jedynie, że bardzo często spółki z o.o., bez względu na skalę działalności, ograniczają się do minimalnego wkładu kapitałowego.

Przy okazji przypomnę, że do tworzenia nowego wpisu służy przycisk Odpowiedz. Przycisku Cytuj używa się tylko w uzasadnionych przypadkach.

ArtS :)
 

kieropol

New member
Witam Wszystkich,
jestem nowym na tym forum, wlasnie zamowilem Samsunga 50 ", wplata we wtorek na konto, powinni zaksiegowac w srode, przelew elektroniczny.
Kontakt rzeczywiscie utrudniony, ale mozliwy po wielu probach. Po przeslaniu w piatek scanu potwierdzenia, moj status okolo godz. 23 zmienil sie na potwierdzono wplate. Teraz czekam na info, kiedy bede mogl osobiscie odebrac tv numer zamowienia 111752. Co do opinii na temat tego sklepu to wedlug mnie niema wzorcowego , idealnego sklepu internetowego. Moim zdaniem kluczowa sprawa jest , czy ktokolwiek zostal oszukany przez ten sklep. Czytalem wszystkie posty, nie zrealizowali w czasie, brak dobrej komunikacji rzeczywiscie nienajlepiej swiadczy o organizacji pracy, system ksiegowania to tez przy przelewach elektronicznych powinien wskazywac wplate nastepnego dnia. To, ze w KRS firma jest zarejestrowana w domu jednorodzinnym, a firma nie ma biura bardziej eksponowanego to normalka przy rejestrowaniu przez osoby prywatne. Bo albo wielkie biura, wyzsze koszty , wyzsze ceny lub dwa pokoje, male magazyny i nizsze ceny. Cos za cos. Do piatku dam im czas .
Pozdrowienia
 

arosek22

New member
Mnie zastanawia fenomen przybywania nowych użytkownikow forum zaraz po tym jak złożyli zanówienie w sklepie Oskar.
Czy trafiają oni po tym jak wpiszą nazwę sklepu w google i pojawia się im link do forum? J
Jeżeli kierowali się chęcią zdobycia informacji na temat sklepu, to czemu robią to po, a nie przed podjęciem decyzji o przelewie?
Nie piję tu do nikogo konkretnego - ciekawy jestem po prostu :D
 

kieropol

New member
Dla mnie wazne jest , czy kogos naciagneli na kase , czy ktos nie moze odzyskac pieniedzy po niedoszlej do skutku transakcji. A sklepy salony, to widzalem jak w dwa dni sie zwijaly. A to czy to spolka z o.o. z kapitalem 50 000 Pln czy firma dzialajaca na podstawie wpisu do ewidencji to wychodzi na to samo. Czekam na dostawe a takze na wpisy tych co zostaly im nieoddane pieniadze. Jesli ktos wiarygodnie przedstawi taka sprawe, poprosze o zwrot wplaty. Jestem z Wwy i nie jest problemem odwiedzic siedzibe firmy.
 

angelika11

New member
Kategoria B

Sprawdz czy masz zaklejony orginalnie Telwizor i czy są baterie oraz instrukcja w folii, bo z tego co mi wiadomo jest to sprzęt ze zwrotów w niemczech albo po naprawach od klientów.
 

RheeTCT

New member
Skąd masz takie informacje.Jeśli to tylko domniemania czy plotki to fuj,brzydko pachnie czarnym PR-em.Poza tym sprzęt ze zwrotów może się trafić wszędzie,przecież nikt nie będzie wyrzucał pełnowartościowych towarów.Są dokładnie sprawdzane.Jeśli chcemy mieć prawo do zwrotów to niestety może się nam trafić taki egzemplarz.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
W cywilizowanych krajach i sklepach, towar ze zwrotów jest sprzedawany jako towar ze zwrotu, a nie jako nowy towar. To zasadnicza różnica. Jak płacę za nowe to chcę nowe. Jak chcę taniej, to mogę wybrać używane od kogoś, zwroty lub po naprawie albo wyprzedaż z ekspozycji.

Taki egzemplarz nie ma prawa nam się trafić.

Taki egzemplarz mamy prawo sobie wybrać... ;)
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Ale insynuowanie, że ktoś świadomie wprowadza zwroty do normalnego obrotu wymagałoby jednak potwierdzenia w faktach. Ostatnio ktoś napisał coś w stylu, że jeden z marketów RTV znany jest z tego, że posiada duży odsetek wadliwych egzemplarzy. No cóż, opinia jak każda inna. Plotka zawsze dobrze się sprzedaje.

ArtS :)
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
spectator.gif


Zaraz zabraknie mi popcornu !!!
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem tylko tyle OSKAR - no comment. Jesteście BEZNADZIEJNI. Nawet nie chcał bym "pierdnąć" na ten Wasz pseudo sklep internetowy i tą całą "GRUPE KAPITAŁOWĄ" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

nieudanybalet

New member
Dla tych którzy czytali moje poprzednie posty przypominam, że 20 sierpnia w oskar media zaksięgowano moja wpłatę za telewizor. Zamówienie miało być zrealizowane 28 sierpnia. Po wielokrotnych zapewnieniach konsultantów telefonicznych, oraz drogą meilową, o tym, że mimo opoznien zamówienie będzie zrealizowane, dziś status zamówienia został zmieniony na: odrzucone, oraz potwierdzono transfer zwrotny kwoty zakupu.
W poniedziałek oczekuję na zwrot pieniędzy, który mam nadzieje, jak w przypadku paru innych ludzi zostanie zrealizowany.
Nie zmienia to postaci rzeczy, że całą sprawę zamierzam skierować do urzędu ochrony konsmenta, a jesli bedzie taka potrzeba do prokuratury.

Jeżeli lektura tego watku jeszcze was nie przekonała, to nie wiem czy cokolwiek będzie w stanie. NIE ZAMAWIAJCIE NICZEGO W OSKAR MEDIA!!!
Oni zadnych zamówień nie realizują, a straconych nerwów związanych z walką z tym pseudo-sklepem, nikt wam nie zwróci!
 

analityk200

New member
Po Co Ryzykować

Po co ryzykować i kto ograniczomy wysyła pieniądze przed transakcją. Po drugie firma oskarmedia jest spółką z.o.o.jest na pełnej księgowości i ma obowiązek prawny wystawiać do każdej zaliczki i przedpłaty fakturę zaliczkową i ją dostarzyć osobie wpłacającej jeżeli tego nie robi łamie prawo i robi to świadomie. Po prostu domagajcie się faktur zaliczkowych inaczej firma ta robi drugi obieg pieniędzy po za księgowością, czyli kręci, inaczej mówiąc towar z gwarancją tego sklepu, Oskarmedia robi machlojki finasowe ( brak faktur zaliczkowych) więc nie długo możecie się nacieszyć zakupem, gdy za rok np zepsuje się wam telewizor i trzeba bedzie zapłacić kilka tysiecy za naprawe. A ponadto uważam że istnieje podejzenie faktycznie oferowania towaru po naprawach, pracowałem w jednym sklepie internetowym w piasecznie i tam większość sprzętu z niemiec czy hiszpanii po naprawie, tylko nam non stop kazano przekładać instrukcje , piloty do folii i kupowaliśmy orginalnie zapakowane baterie..
 
Ostatnia edycja:

ARTURECKERT

New member
Dziękuję wszystkim za opinie

Szanowni Państwo,
bardzo dziękuję wszystkim , którzy od czasu mojej ostatniej wizyty na niniejszym forum zamieścili swoje opinie nt. sklepu OSKARMEDIA. Niezmiernie żałuję, że wiele osób najwidoczniej nie zrozumiało mojego ostatniego przekazu zarówno w odniesieniu do zakresu działalności Grupy IFG jak również treści komunikatu sklepu zamieszczonego na www dotyczącego ekspansji Grupy w branży elektronicznej powiązanej z przejęciem kilku sklepów internetowych. Rozumiem dokonale, że taki stan rzeczy nie wpisuje się w żaden sposób w opinie tej części Użytkowników, która z uporem godnym lepszej sprawy konsekwentnie utożsamia sklep OSKARMEDIA z nieuczciwym traktowaniem swoich Klientów ; w tym miejscu ponawiam swój wcześniej ogłoszony apel o wskazanie jakiegokolwiek przypadku osoby, która może wykazać uszczerbek spowodowany transakcją przeprowadzoną ze sklepem OSKARMEDIA. Mam nadzieję, że nadchodzące efekty marketingowe poczynionych przez Grupę kroków kapitałowych spowodują rewizję negatywnych opinii publikowanych na niniejszym forum.
Nie do zaakceptowania jest jednakże zamieszczony przez jednego z Użytkowników niemalże desperacki post zawierający skierowane personalnie przeciwko mojej osobie oszczercze i obraźliwe zwroty naruszające Regulamin i kierujące poziom dyskusji prosto w stronę rynsztoka. W tej sprawie skierowałem się zarówno do Administratora forum jak też konsekwentnie zwróciłem się o ochronę prawną przed tego typu praktykami tak jak to miało miejsce wcześniej w przypadku opisanym w jednym z moich wcześniejszych postów. Komentarz swój ograniczę jedynie do stwierdzenia, że nie istnieje taka jednostka Policji jak "komenda rejonowa w Radości" a moi tak rzekomo rozmowni sąsiedzi (notabene rzecz jasna nie wymienieni przez tego Użytkownika z nazwiska) bardzo chcą poznać osobiście ukrywającego się za wizerunkiem świecącego samochodu autora, którego serdecznie zapraszam do kontaktu prywatnego.
Z poważaniem,
Artur Eckert
 

analityk200

New member
Produkty

A może coś pan napisze o oferowanych produktach, co się stanie z nimi gdy pana spółka zamknie działalność i czy pochodzą one z rynku zachodniego ze zwrotów i napraw od klientów ? Na ten temat jakoś nie może pan się ustosunkować .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sklepy który żądają wyłącznie 100 % przedpłaty - omijam dużym łukiem, a sklepy które nie przyjmują akredytywy bankowej lub gwarancji bankowych omijam jeszcze dalej. Takie rzeczy może są dobre na Białorusi ale w cywilizowanych krajach są na porządku dziennym.
 
Do góry