Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

MarekGr

New member
asoz napisał:
Po prostu dziwne jest, że zarejestrowałeś się na forum tylko po to, bo żadnych innych postów nie widze.

A co w tym dziwnego?
Chciałem coś kupić, poszukałem ofert w ceneo.pl i skapiec.pl, tam znalazłem ciekawą (cenowo) ofertę z Oskar Media i zacząłem szukać opinii na temat tego sklepu - i tak trafiłem na to forum gdzie akurat jest taki wątek. Gdyby był na innym forum to bym pisał tam.
Widzę, że jest zamieszanie z tym sklepem, nie wiem czy prawdziwe czy też to robota konkurencji (a może tylko choroba wieku dziecięcego tego sklepu)?. Postanowiłem zaryzykować i opisać swoje doświadczenie z zakupem w tym sklepie.
Jak rozumiem z poprzedniego postu, powinienem czekać aż ktoś kto ma wystarczająco długi staż na tym forum zechce coś tam kupić i wyrazić swoją opinię - podejrzewam jednak że bym musiał długo czekać :roll:
Mógłbym oczywiście kupić i nie odzywać się, ale to w żaden sposób nie przybliży szukających info do odpowiedzi na pytanie - kupować czy omijać sklep z daleka.
 

asoz

New member
Wiadomo, jakiś pogląd będzię, ale jeśli powiedzmy powiesz, że Cię oszukali to dla nas będzie to kolejne ostrzeżenie a nie fakt stwierdzający, że ten sklep to oszustwo. Ale z chęcią przeczytam co się stanie z Twoją kamerą. Ciekawi mmnie tylko co zrobisz, jak kamery nie dostaniesz :D
 

WaJa

New member
Uważam, że wiara w szczere intencje drugiego człowieka jest bardzo dobra cechą.
Tym bardziej jak nie ma żadnych dowodów na to, że tak nie jest.
Jeżeli się okaże, że kolega MarekGr ma jakiś inny w tym interes, to przecież i tak bardzo szybko się to wyda. A jedynym przegranym będzie on sam.

Ilość postów nie świadczy o wartości człowieka. Lepiej napisać 4 konkretne posty, niż 4000 o niczym (nawet jak się je pisze przez 10 lat).

Gratuluję koledze odwagi.
Jako niepoprawnie wierzący w twoje intencje, oczekuję na finał tej transakcji, z którym zapewne podzielisz się z nami.

Pozdrawiam :) .
 

ArtS007

New member
Bez reklam
W takim przypadku nabijanie postów w dwie godziny nie wystarczy. Patrzymy bardziej na datę rejestracji na forum. Ja osobiście Ci wierzę i mam nadzieję, że nie wychodzę na naiwnego. Mam tylko nadzieję, że Twój zakup znajdzie szczęśliwy finał. Osobiście raczej bym nie ryzykował.

ArtS :)
 

boncio1

New member
Sposób wypowiedzi

Lubię czytac takie tematy :)
Nie wiem czy zwróciliscie uwagę na sposób wypowiadania się dwóch panów. Pierwszy z Oskara jest zdecydowanie bardziej oczytany, a raczej próbuje takim być, bo nadużywanie wyrazów obcych nie jest dobrze postrzegane, zwłaszcza na forach. Natomiast drugi Pan jak na oficialne pismo (mimo, że na forum) nie ustrzegł się błędów, a to nie wypada.
A na koniec wszystkim życzę udanych i bezproblemowych zakupów tam gdzie chcą :)
 

dkowi

New member
Gdyby solidność dorównywałaby elokwencji p.Eckerta wszyscy kupowaliby u nich. Doświadczenia moje z tym panem i firmą Oskar sięgają ponad 7 miesięcy.
Brakuje mi tylko zakończenia by opisać to na Forum.

Jeśli wyznacznikiem solidności są błędy w pisowni to chyba mylimy pojęcia (za wyjątkiem chaotycznej pisowni z pominięciem interpunkcji, która oznacza dla mnie brak szacunku dla innych).

I tak, napisanie "z tym panem" z małej litery w tym poście nie było przypadkowe.
 
Ostatnia edycja:

boncio1

New member
Ale ja nie napisałem, że wyznacznikiem solidności są błędy, a raczej ich brak. Mnie właśnie chodziło o szacunek i kulture wobec innych. Napisałem to, bo brakuje tego często na forach - bo prawie anonimowe.
Szacunek dla tego, kto potrafi zachowac spokój i umiar w wypowiedzi, mimo że inni po nim jadą.
 

asoz

New member
Jak widać, dzięki temu wątkowi nasze forum się rozrosło :eek:k:
Mnie tylko Ciekawi, jak twoje doświadczenia z tym sklepem trwają 7 miesięcy, skoro ten sklep z dostępnych mi info. działa ok. miesiąca. Chyba, że się mylę.
 

aska_1501

New member
RheeTCT napisał:
Pozwolę sobie na niedowierzanie,ponieważ sklep o którym mowa pojawił się na publicznym forum najwyżej 2-3 tygodnie temu.A Ty piszesz,że dwa miesiące temu?

Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać...Chciecie to kupujcie:) firma oskar działała na allegro pod nickiem buyer100 który został zablokowany, ciekawe czemu????
w poniedziałek dostałam zwrot pieniedzy po 3 miesiacach!! telewizora nie dostałam, ciagle były jakies opzonienia, potem dostałam numer przesylki w firmir dpd ktory nie istnial. utrzymuje kontakt z ludzmi, ktorzy kupili telewizor na tej samej aukcji i nie otrzymali towaru. zobaczcie komentarze na allegro....zainteresowanym przesle korespondencje z panem Arturem oraz skan przelewu zrobionego przeze mnie jak i przez firme oskar.
dziwne ze Pan Artur nie dementuje mojej wypowiedzi!!!ja sie ciesze , ze udało mi się odzyskać pieniądze.....może akurat mieli problem z tym modelem telewizora....ale dzisiaj napisał do mnie Pan, który czeka na zwrot gotówki od firmy oskar juz 4 miesiace:/
Jeśli ktoś chce to ja nie zabraniam, to Wasze pieniadze, ale jeśli chcecie ich sprawdzic to możecie do mnie napisać: aska_1501@tlen.pl

pozdrawiam:)
 

MarekGr

New member
Niestety nie jestem w stanie stwierdzić, czy buyer100 na Allegro ma rzeczywiście coś wspólnego z Oskar Media, ale widzę, ża miał 91% pozytywnych ocen. Rozumiem, że te 9% może być mocno wkurzonych (mam nadzieję, ża do nich nie dołączę).
Nie wiem też dlaczego konto jest zawieszone, ale w regulaminie jest napisane, że powodem może być np. "usunięcie danych osobowych z bazy danych (na prośbę Użytkownika)" a nie tylko naruszenie regulaminu.

Sprawdziłem też KRS Real Estates (...), który wg. pana Eckerta zlecił firmie Oskar Media prowadzenie sklepu internetowego. Pan Artur Eckert jest większościowym udziałowcem tej spółki (60%) i wygląda na to że sam to sobie zlecił :???:

Co do moich doświadczeń, to dziś rano dostałem potwierdzenie wpłaty pieniędzy (moim zdaniem o dobę za późno) i czekam teraz na realizację.
 

dkowi

New member
Ty może i nie możesz tego stwierdzić bez odrobiny wysiłku. Zrobię to za Ciebie:
Niestety nie mogę wstawić bezpośredniego linku więc poprowadzę cię "za rączkę"
1. wejdź na allegro
2. w wyszukiwarce użytkowników wpisz buyer100
3. w komentarzach wystawionych przez tego użytkownika znajdziesz dowód że jest to firma oskar ... już nie będziesz miał wątpliwości


... i dziwnym trafem data zawieszenia konta zbiegła się z serią negatywnych komentarzy.

Masz pomysł na pozytywne zinterpretowanie tego przypadku?
 
Ostatnia edycja:

replica

New member
Dokładnie Firma Oskar Media jest bezpośrednio powiązana z użytkownikiem Allegro buyer100. Sam jakiś czas temu chciałem kupić u nich LCD Sharpa i w tym celu zapisałem sobie ich nr telefonów w komórce które niestety pokrywają z tymi podanymi na stronie sklepu.
Pozdrawiam!
P.S. Dobrze, ze znalazłem to forum i dzieki temu ukierunkowalem się z technologii LCD na Plazmową. Może teraz ja walczył bym o swoją kasę z Oskar Media (bayer100).
 
Ostatnia edycja:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja kontaktowałem się jakieś 2,5 miesiąca temu z Allegrowiczem buyer100 (P.U.H. "OSKAR"). Byłem zainteresowany telewizorem Samsung PS50A451. Nie kupiłem u niego sprzętu dlatego, iż dowiedziałem się w infolini że telewizor nie pochodzi od polskiego dystrybutora Samsunga tylko jest ściągany z tego co pamiętam to z Węgier. Dobrze że nie zdecydowałem się na zakup, bo cena muszę przyznać była kusząca na ten czas :twisted:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jajco_POL

New member
wiem wiem wiarygodny nie jestem bo to mój pierwszy post, zaglądnąłem na to forum już po zakupie i np na stronę nokaut.pl gdzie jakiś imbecyl napisał że ten sklep to ściema, tyle co przeżyłem to moje ale kamera którą kupiłem przyszła, jeśli ktoś nie wierzy mogę przesłać zdjęcia np blankiet nadania przesyłki firmie kurierskiej, wprawdzie czekałem na niej bodjaże dzień lub dwa dłużej niż przewiduje regulamin ale było to spowodowane wyczerpaniem asortymentu, ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony, bo teraz cena kamery w Oskarze skoczyła do góry o 200 zl. Jeżeli chodzi o infolinie to cóż nie miałem nigdy większych problemów z dodzwonieniem się ale to prawda osoby któe ją obsługiwały znały chyba tylko regulamin na pamięć, to tyle ode mnie idę założyć interesujący mnie temat gdzie indziej ;)
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
jajco_POL napisał:
wiem wiem wiarygodny nie jestem (...) to tyle ode mnie idę założyć interesujący mnie temat gdzie indziej ;)
a wiesz co jest w 100% wiarygodne?
to co napisał inny użytkownik w poście #55
oto link do tego co stawia włosy na głowie:
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1971887&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
w połączeniu z samoidentyfikacją sprzedającego jako Firma Oskar (patrz zakładka komentarze wystawione) materiał ten jest porażający...
i po co w tym wątku więcej pisać???
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja nie kupił bym tam nawet sciereczki do czyszczenia LCD/Plazma nie mówiąc o sprzęcie za kilkadziesiąt tysięcy złotych !!!
 
Do góry