[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

Remipl

Member
Naprawdę udany pomysł, bardzo estetyczne i przyjemne pomieszczenie. Gratuluję.
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy po tym wszystkim stawiam nową tezę: "Zanim kupisz sprzęt zadbaj o akustykę".
Wczoraj jak "odpaliłem" muzykę przeżyłem nowe doświadczenie. Jakbym mój zestaw słyszał po raz pierwszy w życiu :)
Wszystko brzmiało lepiej: bas, średnica i wysokie, muzyka otaczała. Nawet Yamaha bez podpiętych subwooferów (nie mam jeszcze TV) w opcji wielokanałowego stereo zagrała tak, że ciarki przeszły.
Zupełnie nowe doznanie muzyczne.
PS Działa już oświetlenie diodowe to dzisiaj wstawię fotki.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trochę wariacji chociaż nie mam jeszcze rolet na oknach :)
IMG_20141112_00144.jpg
[/url]
free screen capture software[/IMG]

IMG_20141112_00140.jpg
[/url]
image upload without registration[/IMG]

IMG_20141112_00141.jpg
[/url]
image upload no ads[/IMG]

IMG_20141112_00142.jpg
[/url]
free image uploading[/IMG]

IMG_20141112_00139.jpg
[/url]
img host[/IMG]
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Oj Krzysztofie... chyba kolor czerwony Ci się z jednym kojarzy... Dyzio bardzo klimatycznie... chyba każdy z nas chciałby mieć takie swoje kino domowe... teraz już wiem, dlaczego tak głęboko zastanawiałeś czy wogóle sprzedawać swoją Yamahę.
Ode mnie gratulacje za super projekt... u mnie w domu zawisł ostatnio obraz namalowany przez moją zonę, a na nim Audrey Hepburn...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
SEBAK : " Ode mnie gratulacje za super projekt... u mnie w domu zawisł ostatnio obraz namalowany przez moją zonę, a na nim Audrey Hepburn.."
Podpisuje się pod gratulacje. SEBAK może dasz fotkę obrazu. Też chcę zobaczyć. I to bardzo.
 

collider

New member
Bez reklam
Oj chyba nie. W dedykowanym pokoju nie muszę chować kabli. Żona zupełnie nie interweniuje :)

Moim zdaniem powinienes jakos ladnie je pochowac albo poukladac. Masz fajny pokoj i az sie o to prosi. Oczywiscie to twoja salka i to ty masz byc zadowolony.
A najlepiej wyslij tam zone ;).
 
Do góry