[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz mam na czym siedzieć i leżeć :)

IMG_20150122_00198.jpg
[/url]
photo hosting sites[/IMG]
 

Remipl

Member
Przez te neoniki różnokolorowe zalatuje mi gówniarstwem :)


Muzyka i kolory w pomieszczeniu mają wielką moc pod innym względem, ponieważ potrafią nam dodać mnóstwo pozytywnej energii, poprawić nastrój, czy zmienić szary dzień w pełny kolorów i radości. Mój ulubiony niebieski i czerwony podkreślają atmosferę kinową.
kolor.jpg
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
A mnie się moje kolory bardzo podobają. Kiedy zamykam się w tym garażu i włączam muzykę lub film to dzięki temu odrywam się od codziennego świata i od najukochańszej małżonki :).

Tak to termowentylator. W garażu mam ogrzewanie podłogowe ale jak napalę w kominku to piec się nie włącza więc czasami trzeba się trochę podgrzać a latem będzie służył jako klimatyzator.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
No koledzy. Wczoraj poraz pierwszy urządzilem seans kinowy w pokoju i po zakończeniu filmu Transformers Wiek Zagłady małżonka stwierdziła że czuje się jakby wróciła z kina :)
 

Remipl

Member
No koledzy. Wczoraj poraz pierwszy urządzilem seans kinowy w pokoju i po zakończeniu filmu Transformers Wiek Zagłady małżonka stwierdziła że czuje się jakby wróciła z kina :)

Pomysł na metamorfozę garażu okazał się strzałem w dziesiątkę, Twoja praca została dobrze wykonana :eek:k: Gratulacje
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No koledzy. Wczoraj poraz pierwszy urządzilem seans kinowy w pokoju i po zakończeniu filmu Transformers Wiek Zagłady małżonka stwierdziła że czuje się jakby wróciła z kina :)
Czyli budowa "odberana" przez kierownika i jej sens okazał się słuszny. Gorzej gdyby powiedziała, że nie czuje różnicy vs telewizor :)
Swoją srogą to masz fajnie, możesz teraz tam po prostu zamieszkać, no bo jak chcesz odpocząć od żony to zona wychodzi, a jak chce obejrzeć film to wróci :D
Tylko pamiętaj czy teraz idziesz do kina czy na film :)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dostałem na odsłuch z RMS Białystok (podziękowania) Polk Audio LSIM707 i niech mi ktoś napisze, że duże kolumny nie mogą grać w małym pomieszczeniu. Dźwięk porostu bajka. Przestrzeń, detale, bas - czujesz się jakbyś siedział w środku muzyki.

IMG_20150126_00200.jpg
[/url]
upload pics[/IMG]

IMG_20150126_00201.jpg
[/url]
image ru[/IMG]
 

werf

Active member
Bez reklam
Spore toto :)
Dyziu nie myślałeś o sporych monitorach do tego większy Rel

Słuchałem kilka razy B&W z MF całkiem fajny duet
 

fazer58

Member
Bez reklam
"Dyziu' ja napiszę:) Zdecydowanie za mało miejsca na takie kolumny,posłuchaj kolegi "werf" i chociaż posłuchaj na próbę bardzo dobre monitory.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Za duży to był w Back to the future, jak Marty McFly testował sprzęt u Profesora ;)

Jak dobrze brzmi i ci się podoba to znaczy, że jest ok....
Jak porównanie do Deftechów? Super wyglądają te PA
 

Henry

Active member
Bez reklam
Widziałem, że Deftechy są na sprzedaż,
ciekawi mnie czy aż taka duża różnica jest między nimi, bo to przecież też zacne i mocne kolumny ;)
 

eddielublin

New member
najlepszy dźwięk jaki słyszałem wydobywał się z kolumn Trenner and Friendl Pharoah...Producent ten ma również w ofercie monitory ART polecam przejechać się do Gdańska :). Jak radzą koledzy warto spróbować jakiejś kolumny podstawkowej w takim pomieszczeniu, nawet RMS ma kilka ciekawych modeli w ofercie.
PS szkoda, że nie miałeś garażu na 2 auta...wtedy PA miały by sporo więcej przestrzeni do zagospodarowania ale nie mam wątpliwości, że dały by radę. Porównywałeś zestaw MF + PA w salonie w sali odsłuchowej?
 
Do góry