Sharp seria D65 (LC-52D65E, LC-46D65E, LC-37D65E, LC-32D65E)

kyloo

New member
Witajcie

Kurczę chcę coś kupić HD ale najpierw myślałem o tymże D65E, lecz wczoraj ujrzałem DH65E no i wiadomo najdroższy też L80 na 100Hz

Wieć zacząłem kombinować i wprowadziełm do oceny LG i Samsunga,
32LG7000 + LE32A552.

Proszę o info co jest najrozsądniejszym wyborem dla 32 cali:hmm:

Czekam
 

tito213.

New member
Witam.Czy seria DH65Ejest dostępna w 42 calach?.Czy jest on lepszy od Sony 40W4500?.Czy możecie mi podpowiedzieć jakiś LCD full hd (Sharp,Sony,JVC)do 4300zł z MPEG4. Nie może być smużenia i glinianych twarzy jak to często widzę w sony.Jestem napalony na sharpa LC-_ _DH65E tylko musi być 40 lub 42 cale inne są za małe lub za duże.:)
 

tito213.

New member
Witam.Czy seria DH65Ejest dostępna w 42 calach?.Czy jest on lepszy od Sony 40W4500?.Czy możecie mi podpowiedzieć jakiś LCD full hd (Sharp,Sony,JVC)do 4300zł z MPEG4. Nie może być smużenia i glinianych twarzy jak to często widzę w sony.Jestem napalony na sharpa LC-_ _DH65E tylko musi być 40 lub 42 cale inne są za małe lub za duże.



O kerwa! NIe ma 100hz!:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

bogaty

New member
Bez reklam
Mam ten TV przy xboxie 360 i powiem tyle na kablu hdmi za 120zł przy 1080p obraz rozwala dobra czern zero smug.Jest jeden problem idą swięta a xbox wywalił E74 :(
 

artmal

New member
Mam pytanie do użytkowników serii D65E (a dokładnie 37D65E) , czy ktoś podłączał do niego DVD po „COMPONENT” ? Miałem do niedawna model 37X20E i po podłączeniu DVD miałem zakłócenia ( falujące pasy ). Serwis sobie niestety z tym nie poradził i stwierdził, ze ten typ tak ma. Jestem ciekaw czy ten model tez to ma, czy może cos z tym zrobili.
 

plej

New member
dvi hdmi

Czesc
Jest to moj pierwszy post na tym formu wiec prosze o ulgowe traktowanie ;)
Mam problem z podlaczeniem kompa do tego tv lc32d65e , zgodnie z instrukcja wyglada na to ze jest wszystko dobrze bo osiagam poprzez kabel dvi hdmi 1400x1050 i nic wiecej. Tv jest w sumie full hd wiec chcialby zobaczyc pelne mozliwosci. Przegladam forum widze ze taki problem jest zglaszany, ale nie znalazlem jego rozwiazania, natomiast sa informacje ze mozna to zrobic (ale jak). Przy przestawieniu na rozdzielczosc 1980... pojawia sie czarny ekran i komunikat ze poza zasiegiem.
Komputer to laptop z karta graficzna ATI X2300.
Pomózcie
Zgóry dziekuje
 

przemek1311

New member
plej napisał:
Czesc
Jest to moj pierwszy post na tym formu wiec prosze o ulgowe traktowanie ;)
Mam problem z podlaczeniem kompa do tego tv lc32d65e , zgodnie z instrukcja wyglada na to ze jest wszystko dobrze bo osiagam poprzez kabel dvi hdmi 1400x1050 i nic wiecej. Tv jest w sumie full hd wiec chcialby zobaczyc pelne mozliwosci. Przegladam forum widze ze taki problem jest zglaszany, ale nie znalazlem jego rozwiazania, natomiast sa informacje ze mozna to zrobic (ale jak). Przy przestawieniu na rozdzielczosc 1980... pojawia sie czarny ekran i komunikat ze poza zasiegiem.
Komputer to laptop z karta graficzna ATI X2300.
Pomózcie
Zgóry dziekuje

Witam
Z tego co gdzieś się doczytałem jego max rozdzielczość z kompa to 1400*1050
 

Marek27BB

New member
cd dyskusji

witam, jestem tu nowy ale troche dotknalem temat lcd-ków. w koncowej rozgrywce kupiłem LC37DH65E i jest bajer naprawde. potwierdzam bije samsunga A615 czy 656 na łeb,a napewno nie jest gorszy. jezeli chodzi o X20E to ma on RGB które nie daje wiele, nie zauwazalne, dodaje odcien purpury przy kolorach czerwonych i podobnych, nie wpływa na czern i biel. mowilem z gosciem z Puławskiej z w-wy z sharpa i mi to podpowiedzial. DH65E jest następca X20-ki i ma poprawiony kontrast a to juz wpływa na ostrosc i kolory. reszta na korzyśc DH65 (D65E) lub bez zmian. ja polecam ten tv. podłączalem SD- ok, bez rewelki ale lepszy niz z kineskopowego. HD- brzytwa, reszta kanałów z N-ki super, a z kamery Canon (wartośc 12tys zl)w full hd rewelacja to za mało. i co tu wiecej pisac. a tv kupilem w sklepie internetowym i jest ok. po co przepłacac za samsunga w sklepach czy sony?za co? bez sensu...jak np w euro rtv agd sony czy samsun powyzej 3300 np a sharp juz od 2700 na kuptv.pl a D65E jeszcze taniej. przemyśl zakup to po pierwsze, pozdro
 

artmal

New member
Krotkie pytanko do Marek27BB , czy podłączłeś do tego telewizorka DVD po "component" ( 3xchinch ), bo na X20 miałem zakłucenia ( falujące paski poziome) i teraz przymierzam sie do tego TV, ale boje sie że ten typ tez tak moze mieć.
 

Marek27BB

New member
component

Witam, mam kabel z firmy Prolink za ok 50zl i tak podłączone DVD oraz dzwięk dodatkowo z N-boxa kablem optycznym i zadnych zakłóceń, jest ok. napewno mozesz kupic bez obaw. daj znac jak juz kupisz i bedziesz mial w domu jak ci sie podoba ok?pozdro
 

kaftann

New member
Kupiłem ten tv przedwczoraj(37D65E) i póki co jestem zadowolony. Obraz z n-ki podlączonej przez scart jest ładny(planuje kupić kabel hdmi), gry na xbox360 przez composit poezja(nie zauważyłem smużenia). Tv ogladam z 2,5-3m. Uważam, że ten tv jest wart swojej ceny(zapłaciłem 2600).
 
Do góry