SHARP RD8-opinie użytkowników

Evillus

Member
Co do kalibracj, to podobno coś daje. Ja kupiłem TV już skalibrowany, więc porównania nie miałem. W testach raczej nie miał najlepszej opini w SD. Co do meczu to faktycznie beznadzieja ( na boisku i jakość transmisji ) . Ja porównywałem ten TV z Sony serii P 37" i Sharp (według mnie) gra lepiej.
 

Marchec

New member
Czy nie irytuje Was menu skutecznie zasłaniające obraz i uniemożliwiające skuteczną regulację podstawowych jego parametrów? No i ten napis w prawym górnym rogu skutecznie zasłaniający przez kilka sekund logo stacji, na którą się aktualnie przełączyłem...
Czy istnieje możliwość rozwiązania tych nieudogodnień?
 

diablo1

New member
polaczenie z pc

mam pytatko ,mam tv polaczony z pc kablem dvi-dvi(karta g-force 7600 nie ma wyjscia hdmi) i strasznie smuzy(biale otoczki wokol czarnych krawedzi),czy kos ma polaczony tv kablem dvi - hdmi,czy przy takim polaczeniu tez wystepuje ten efekt .szkoda byloby wyrzucic kase na darmo.
jakby ktos mogl napisac jeszcze jak ma polaczony ten tv z cyfrowym polsatem(tuner samsung hd),bo u mnie o dziwo lepszy obraz mam po komponence niz po hdmi(po hdmi twarze strasznie nienaturalne,zbyt czerwone)regulacje niewiele pomagalyapo komponencie sa ok (naturalne).dzieki
 

g2a2

New member
Ja mam podłączony pc - tv = dvi - hdmi i są małe otoczki w grach ale przy filmach jest ok,może kwestia regulacji ostrości lub nasycenia koloru,ogólnie nie przeszkadza mi to.Testowałem też połączenie hdmi-hdmi i nie widzę różnicy pomiędzy dvi-hdmi,może są dostępne inne opcje w sterownikach nvidia ale chyba wolałem układ dvi hdmi,co do tunera tv to nie wiem ale na odtwarzaczu beelwood mam lepszy obraz też po component niż po hdmi
 

spl

New member
MAm pytanko czy wam tez ten model tak trzeszczy po wylaczeniu??Bo u mnie jest tak non stop!No i co z tym zegarem gdzie sie go ustawia??
 

colin23

New member
Mam pytanko o programowanie kanałów. Przestudiowałem instrukcję i kicha. Chciałbym ręcznie ustawić na któryms z kanałów i się nie da. Jeśli wejdę w ustawianie ręczne to mogę jedynie wybrać ręczne dostrojenie. I aby tak przeszukać całe pasmo to minie wieki. A jak przeszukać ręcznie pasmo?
 
Do góry