Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jeszcze tylko kilka drobiazgów i gotowe.
Ceny mam specjalne dla niebieskich.
Jeszcze ostatnie pytania....
@kiki sprawdz swoją skrzynkę .
 

misio777

Member
A 4K to nie jest bełkot marketingowy.
Czy potrzebne- nie wiem , ale jak by nadawali w 4K to zdecydowanie wolałbym 4K niż full Hd.
To prawdziwy Raj dal oczu.
A Sharp To taka hybryda.

Źle odebrałeś, to się tyczyło tego konkretnego modelu Sharp LC-60UQ10E : HDMI (4k) matryca Full HD.
Zresztą co tu dużo gadać - sklepy już go jasno kwalifikują.
He,he. 4k (native) (nie w tym modelu) owszem, tylko gdzie ten materiał ?
"Hybryda" - poprawiona matryca (okaże się w testach) + "zabawy z drugą połową sub pixeli (o ile są - podstawowe dzielone na 2) - technologia QUATTRON Pro" - zobaczymy czy coś wnosi (oczekiwany test).

Mając na względzie niedostępność materiału 4K na dzień dzisiejszy, rozsądnym rozwiązaniem będzie (moim skromnym zdaniem) ten TV (o ile testy potwierdzą), ze względu na rozwój technologiczny matrycy Full HD.
Natomiast ciekawostkę typu "UHD (4K) video playback capability YES (through HDMI)" można sobie ... na dzień dzisiejszy....

Pozdrawiam.

:hihi:
 

djyankee

New member
pewnie chodzi o cenę 7949zł
w saturnie do 9 marca jest promocja,

kiedy będzie ten test? pewnie nie zdążymy do 9.03.2014 ?
 

accu

New member
Bez reklam
TV nie widziałem, troche w ciemno kupuję.
Za te pieniądze i to nowość to szybko nigdzie nie dostanę.

Witam uprzejmie,

Wydaje się , że "telewizorek" parę "złociszy" kosztuje więc pośpiech nie jest wskazany .
Jeżeli kupujesz w sklepie internetowym to oczywiście jest możliwość zwrotu , ale za
transport powrotny do sklepu trzeba niestety samemu zapłacić:| .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

orange

New member
Witam uprzejmie,

Wydaje się , że "telewizorek" parę "złociszy" kosztuje więc pośpiech nie jest wskazany .
Jeżeli kupujesz w sklepie internetowym to oczywiście jest możliwość zwrotu , ale za
transport powrotny do sklepu trzeba niestety samemu zapłacić:| .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Jeśli kupujesz w sklepie internetowym cena 7950zł nie obowiązuje.

Czy mam jakąś alternatywę patrząc na 60 cali?
 

accu

New member
Bez reklam
Jeśli kupujesz w sklepie internetowym cena 7950zł nie obowiązuje.

Czy mam jakąś alternatywę patrząc na 60 cali?

Witam uprzejmie,

Rozumiem więc , że w Saturnie stacjonarnym ta cena obowiązuje do 09 marca 2014 r .

W tej chwili patrząc na 60" LCD , trudno rzeczywiście coś konkretnego polecić .

Ale jak nie ma pośpiechu z zakupem , to może warto poczekać , gdyż pozostali

producenci telewizorów też będą mieli ciekawą ofertę i dopiero wtedy spokojnie

wybrać . Cena w tym czasie na ten model telewizora firmy Sharp się na pewno

obniży . Oczywiście , że decyzja jaką podejmiesz zależy tylko wyłącznie od Ciebie:| .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

ROTEL6

New member
Niestety u mnie w miescie saturna nie ma a ta promocja dotyczy tylko odbioru bezposrednio ze sklepu stacjonarnego co do zakupu decyzje podejme jak go zobacze na wlasne oczy ryzykowac nie zamierzam jutro bede madrzejszy zobacze go u siebie w media markt oczywiscie podziele sie wrazeniami z zainteresowanymi forumowiczami :)
 

orange

New member
Wątpię, że Sony da tv 60 cali i to jeszcze w takiej cenie, Samsung 60 cali kosztuje prawie 9 tysiecy, a inne tv nie wchodza w gre.
 
Do góry