Sharp lc-60ui9362e

Olmis1

New member
Kiki - u ciebie w promocji jest ten SHARP LED 32HI3012 czy coś innego?

Kurcze, chciałbym gdzieś na żywo zobaczyć ten TV, jak gra, ale nigdzie w Warszawie nie ma go wystawionego.... Zamówić to owszem można bez problemu i to też z promocją, nawet za godzinę...
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
kiki jesteś pewny że i9362 pobiera tyle samo prądu co Sharp 60ui7652?bo widzę u Ciebie na facebook-u że prąd był mierzony właśnie na i7652 i co z pytaniem czy na personalnym są skoki poboru prądu np podczas oglądania meczy i filmów?dzisiaj na TVP Sport leci mecz sprawdź to jak możesz albo na tenisie bo widzę że już leci
 

pita1983

New member
Ja już prawie zdecydowany na zakup 70ui9..., czekam tylko chwilę na kolejne opinie. A tak przy okazji matryca jest mat czy połysk?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Temat nie ucichł.
Dziś mieliśmy dożo pracy. Jutro sprawdzimy .
Model 70UI jest jeszcze w promocji dla niebieskich.
 

pita1983

New member
Temat nie ucichł.
Dziś mieliśmy dożo pracy. Jutro sprawdzimy .
Model 70UI jest jeszcze w promocji dla niebieskich.
U mnie zakup na raty 50x, więc pozostaje zakup w markecie, gdyby gotówka to kupiłbym z kalibracją u Ciebie.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Andrju

New member
Witam.
Jestem nowym użytkownikiem.
Wskoczyłem w temat bo zamówiłem ten model na Sferis i czekam na kuriera.
Postaram się coś napisać o odczuciach, szczególnie w porównaniu z posiadanym Sony KDL-EX501.
Póki co interesuje mnie jak skalibrować ten TV, czy jest jakiś program ? Jestem zielony w tym temacie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sferis to nie jest z polskiej dystrybucji - więc musisz mieć to na uwadze...
I pakietu raczej nie dostaniesz i wyjdzie Ci dużo drożej !
Duuużo !
 

Andrju

New member
Witam.
Sharp już wisi na ścianie, prezentuje się ładnie, wykończenie i ogólna jakość wykonania 10/10.
Pierwsze wrażenia, tak jak obiecałem w porównaniu z Sony KDL-EX501 40" z 2010 r., obraz żyleta, niesamowity kontrast, płynność w filmach akcji, brak smużenia, kolory normalne (kwestia regulacji), nie jak w Samsungach "cukierkowe", biel, czerń ok.
Dźwięk wg mnie znakomity, zastosowanie głośnika typu woofer wypełnia głos, który u konkurencji wydaje mi się "pusty". Pamiętajcie, że nie jest to subwoofer tylko głośniczek, który wspomaga całą barwę i kawałki na Viva, Eska itp dobrze się słucha (oczywiście dolby surround jest również).
Funkcje SMART: YouTube, Netflix i masa innych aplikacji, pogoda, wikipedia, google itd. i oczywiście miracast, naprawdę smartfon Galaxy S7 na ekranie to fajna sprawa, przesyłanie zdjęć, filmów, wszystko odbywa się płynnie.
Do Sharpa podpiąłem 1TB dysk przenośny, wspaniale go obsługuje, nie ma żadnego problemu z czytaniem plików np. *.mkv i starszych :)
Telewizor wg mnie ma wszystko co potrzeba na dzień dzisiejszy i naprawdę świetnie się prezentuje, widać jakość wykończenia (cieniutka aluminiowa ramka i ogólnie nie jest gruby).
Tyle na razie o pierwszych odczuciach, uważam, że w tej kwocie, z takim obrazem i dizajnem to dobrze wydane pieniądze.
 
Do góry