Sharp LC-60LE857E-test otwarty. Niezwykły, dystyngowany przedstawiciel-jeszcze mnie..

misio777

Member
dzięki @ROTEL6

Hybryda - UHD Ready - (nieładnie - proteza) ?

@kiki
czekamy na test i więcej info !

"Ale to nie ten dział." - wiemy - jakoś się tak rozwinęło.

Pozdrawiam.

:hihi:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sprawie szczegółowych cen odpowiadam tylko na PW.
Różnica cenowa jest duża.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Ma Ktoś z użytkowników tego modelu zainstalowany moduł cam hd nc+mix ?, jeżeli tak to proszę napisać czy współpracują bez problemowo , czy może są problemy. Wprawdzie chcę zakupić ten moduł do nowszego Sharpa UQ który nie jest jeszcze ; przetestowany; odnośnie takiej współpracy , ale jeżeli pójdzie w modelu 857 to i w UQ też powinien zadziałać.
 

rok4d

New member
W sprawie szczegółowych cen odpowiadam tylko na PW.
Różnica cenowa jest duża.

Korzystając z okazji zachęcam i szczerze polecam do robienia biznesów z Kiki'm.
Ponad 4 miesiące temu miałem okazję nabyć właśnie od niego telewizor LC-60LE857E i jestem z tego zakupu bardzo zadowolony.
Historia była taka że po sporej pracy jaką wykonałem przekopując się przez fora i testy miałem kupić plazmę samsunga.
Ostatecznie rzutem na taśmę Kiki przekonał mnie do Sharpa który jak się okazało wpisywał się idealnie w moje założenia.
Gdyby ktoś miał pytania odnośnie tego modelu to piszcie w poście lub na PW.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Mam ten sam telewizor od kilku miesięcy. Nadal mnie potrafi zaskoczyć :) Polecam :) Jeśli ktoś nie szuka fajerwerków multimedialnych to będzie zadowolony. Skalowanie super, HD super :) pięknie w słońcu, super w nocy :)
 

aquarius74

New member
U mnie tylko przy przełączaniu, gdy nie działa podświetlenie backlight. A tak jest też suuuper.


dokladnie tak...

zaadoptowalem Twoje ustawienia z kalibracji do trybu standardowego, minimalnie zmniejszylem jasnosc i na dzien jest super... wieczorami a raczej noca na filmowym... ;-)

czy to ,ze czasami jest obraz tak jakby za leciutka mgla to normalne w lcd?
 

jacabad

New member
Może ktoś wie dlaczego ten model nie komunikuje sie z przenośnym dyskiem w tym przypadku WD 1 TB nowy dysk pod laptopem chodzi. Chciałem sprawdzić w dwoch sklepach ten model jak filmy odtwarza ale nic z tego nie widział dysku ten model Sharpa a juz Sony widział.
 

huzarr24

New member
TV ma dwa wejścia pod usb z czego jedno obsługuje dysk twardy. Boczne nie widzi mojego HD ale dolne już tak. Wyprowadziłem przedłużkę usb i wszystko działa bez problemu.
 

yogi77

New member
Podczas oglądania filmów z dysku zanika dźwięk i tv sie wiesza. Miał ktoś podobny problem. Będę wdzięczny za jakieś info bo TV wcale nie jest tani (70"). Dodam, ze nie ma problemu przy oglądaniu telewizji, filmów na vod czy na youtube. Sytuacja ma miejsce jeżeli chce obejrzeć film z dysku przenośnego. Ten sam dysk, film na samsungu ps50b850 wszystko ładnie sie odtwarza.
 

jojoluz

New member
Długo szukałem odpowiedzi i nic.
Jakie są róznice między 60LE857E a 60LE855E bo w cenie wychodzi jakieś 500zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest jak samochody, jeden ma 8s do 100km/h a drugi 12s do 100 km/h.
Który wybierasz ?
Odczujesz różnice przy skalowaniu obrazu.
 

cork

New member
Witam
dawno mnie na forum nie było ale przyszedł czas na zmianę mojego wysłużonego Sony 40W5500 , po przeczytaniu wielu wątków , oraz nie ukrywam pomocy Kikiego kupiłem u niego Sharpa 60LE855 .
Powiem tak jestem naprawdę zadowolony z tego tv , obraz po kalibracji super , wielkość też trafiona , mundial ogląda się idealnie. Na pochwałę zasługuje też Kiki z racji pomocy jaką daje one i jego zespół no i oczywiście cena jaką dostałem od niego to jest jakaś masakra żadne sklepy internetowe nie dają takich dobrych cen.
 

bk1974

New member
Witam.
Oglądałem ten tv (le855) oczywiście bez kalibracji i twierdze ze jest świetny - lepszy obraz wg mnie niż sony W955b (sprzedawca w koszulce sony próbował mnie go wżenić jednak demo pioniera pokazało wyższość sharpa) interesuje mnie poziom Input lag'a w trybie AV standard ponieważ teście podany jest tylko w trybie gra (59ms).
 
Do góry