SHARP LC-42X20E, LC-37X20E, LC-46X20E wszystko o serii X20

Ru$lan

New member
kozi170 napisał:
Wiecie czy jest różnica w parametrach i w miejscu produkcji między 42X20E a 46X20E?
Chciałem kupić 46 w Media Markt ale z tego co piszecie to drogi jest u nas bo 7600zł dlatego zastanawiam sie nad 42...
Chyba, że możecie polecic jakiś pewny sklep internetowy albo inny gdzie 46 jest w dobrej cenie...
pozdrawiam i z góry dzieki za odpowiedź.

jeśli chodzi o miejsce produkcji to na mojej 46" jest info "made in japan"
a jeśli chodzi o cenę to polecam sklepy z sieci Komputronik - tam właśnie kupiłem tv: cena 6750 zł
 

kozi170

New member
A czy kojarzycie może TOSHIBE 42X3000P - jak wygląda w porównaniu do SHARPA 42X20E, też full HD też świeży model a tańszy, wiem, że to nie temat o TOSHIBE ale nie znalazłem o nim zbyt dużo informacji a wacham się właśnie miedzy X20E a X3000P - może też ktos sie tak wachał, wiecie coś ciekawego o tej Toshibie?
 

Mouera

New member
przemekxyz napisał:
Nie wiem jaki masz problem... :p
Jest przecierz allegro, ceneo, czy inne skapce do wyboru :grin:

Ja zamowilem kilka godzin temu x20 - 46 cali i jutro mi do domu kurier przyniesie :twisted:

Problem mam taki, że gdzie nie zapytam to mają tylko 46 cali, a 42 i 37 brak, nie wiedzą kiedy będzie, itp... Jak ktoś mi wskaże miejsce, gdzie można ddostać 37X20 lub 42X20 w normalnej cenie to będę wdzięczny.
 

przemekxyz

New member
Mouera napisał:
Problem mam taki, że gdzie nie zapytam to mają tylko 46 cali, a 42 i 37 brak, nie wiedzą kiedy będzie, itp... Jak ktoś mi wskaże miejsce, gdzie można ddostać 37X20 lub 42X20 w normalnej cenie to będę wdzięczny.

ok. ale moze rozejzyj sie za 46 - ja za swoj place 6500 z kurierem, i mysle ze warto bo przecierz taki zakup robi sie raz na ladnych pare lat , ja np. mam zamiar sobie cos nowego kupic jak juz ten lcd calkiem wykoncze :twisted:
wiec jesli zastanawiasz sie nad 42 to moze warto pare pln dorzucic i pokusic sie o 46 cali :-D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sharpy 42 x 20 - są dostępne . Natomiast 37 x 20 zostały zatrzymane w magazynach. Dlaczego nie wiadomo.
pozdrawiam
Krzysztof
600059615 tel.
 

krecha2

New member
To ze pisze ze jest czesto mija sie z prawda , ja w poszukiwaniu mojej 42 obdzwon ilem pol sklepow ze skapca na kazdym pisalo ze maja dostepny ale jak dzwonilem mowili ze nie maja wiec ..... trzeba pytac :)
 

helper

New member
Mouera napisał:
Tanio??? Mają go wogóle???
Tanio to jest raczej tutaj:
http://lider24.media.pl/product_info.php?products_id=15214

Cena LC-37X20E w tym sklepie to 4442 PLN - zatem zanim ktoś napisze TANIO niech najpierw lepiej dobrze poszuka...

Zanim się Panowie przelicytujecie, gdzie jest najtaniej, to najpierw sprawdźcie, czy JEST DOSTĘPNY OD RĘKI i poproście o numer fabryczny dowolnej sztuki. W serwisie Sharpa sprawdzić należy, czy sprzęt pochodzi z Sharp Polska. Nie będzie wtedy problemu z serwisem. W innym przypadku obsługę serwisową musi zapewnić Wam Detalista, od którego kupujecie TV.
 

jaceksobczak

New member
Nie tylko dyskusyjna ale i wręcz śmieszna. Po co sklepy internetowe oferują z konkterną ceną 37X20E , skoro nikt go nie ma i nie wie kiedy bedzie.
 

krecik55

New member
Byłem w środę w media markt...pytałem o LC-37X20E sprzedawca nie potrafił mi powiedzieć kiedy będą a po chwili kazał mi zaczekać i przy mnie zadzwonił do Sharp Polska, gdzie otrzymał informacje że wersja 37" pojawi się za około miesiąc i będzie on tańszy od XD1E ze względu na to, że jest produkowany w polsce. Dlatego narazie postanowiłem kupić XD1E (szkoda tylko że nie wiedziałem o wersji XD1EA) a jak się pojawi X20E to wtedy go kupię :) Wersja 32" X20E jest dostępna od ręki w Olsztynie za 3999zł.
 

zeter

New member
46x20e

Ja mego kupiłem za 6300 PLN w warszawskim sklepie internetowym + kurier + płatność na miejscu.
Przedtem poprosiłem sklep o nr seryjny egzemplarza i zadzwoniłem do serwisu Sharp Polska. Tam b. miły serwisman sprawdził, że ten nr należy do puli obsługiwanej przez nich, a na drugi dzień miałem TV w domu.
 

Tom_Bod

New member
X20E a aparat cyfrowy

Witam,
podłączaliście może aparat cyfrowy poprzez boczne wejście video?
Moje próby nie udały się. :confused:
TV widzi coś, bo jak wypnę wtyczkę to natychmiast komunikuje informację "Sprawdź podłączenie".
Ale jak wepnę cinch'a do TV i uruchomię apart w trybie przeglądu zdjęć to na TV "widzę ciemność". :p
O co może chodzić? Jakie ustawienia TV bądż apartu zmienić?

pozdrawiam
tomek
 
Do góry