Sharp LC-40LE700E - test otwarty

mbos

New member
witam, czytam forum od dłuższego czasu i...muszę podjąć jakąś decyzję, pod uwagę biorę trzy modele: sharpa lc700, toshibe sl733 i philipsa pfl5605,ze względu na budżet 40". który z nich będzie lepszy? warunki: pokój od wschodniej strony,oglądam głownie wieczorem,podpięta tylko n tv,odległość ok 3m
 
Ostatnia edycja:

1stmadafaka

New member
Nawet nie chciało ci się zajrzeć do archiwum..... a tam jest changelog (co prawda stary jak świat 08.10.2010)
- Improvement DVB-C Quick Search. (Swiss: DVB-C broadcasters, Denmark: YouSee)
- Correction an item in the “Search method” screen
- AIS: “Channel” / “Frequency” / “Quick” -> “Quick” is added.
- Note: Even if the unit is updated to version 1.24, many channels in the Netherlands Ziggo aren’t displayed. Because the TV model who has compatibility with CI+ is LE705E series or later TV models.
 

torpedo

New member
Witam.
Może ktoś z fachowców/użytkowników mi doradzi. Posiadam 40 LE7000. Wczoraj podczas oglądania telewizor zamoczynnie się wyłączył,bo po chwili samoczynnie się włączyć (oczywiście funkcja sleep nie wchodzi w grę). Miał ktoś coś podobnego?
Teraz pytanie,czy mam to zgłosić do serwisu, sklepu w którym kupowałem,czy w ogóle poczekać i jest szansa że to była jednorazowa akcja?
 

nYmYx

New member
Witam, od dawna czytam ten test i zdecydowałem się na zakup tego lcdka 40-705le wszystko pięknie ładnie ale...
ten tv ma poważną wadę ponieważ dźwięk nie idzie w parze z obrazem tzn pbraz jest ciut później jest to bardzo zauważalne przy oglądaniu filmów. mam PS3 i pc podpięte do TV. Raz zrobiłem test i póściłem obraz jednocześnie na monitorze jak i na TV widac wyraźnie że ma opóźnienie. Nie wiem czy to mój egzemplarz ma taką poważną wadę ?
Nie wiem czy to można reklamować i jak ?
Dodam że jest kilka trybów w Tv jedyny dobry tryb do GRA wtedy wszystko jest ok. Nie wgrywałem nowego softu. Proszę o pomoc :)
 

ToMo999

New member
705

a mój dzisiaj wyłączył się już kilka razy sam i po krótkiej chwili znowu sie odpalił hmm złom :) czy jak :hmm:
 

satanica

New member
moze ktos cos doradzi mam modek 40 calowy, niedawno zauwazylem ze na filmach lub bajkach, obraz ma jakby takie rozmywajace sie barwy, np gdy jest twarz to na kolorach jest jakby taka warstwa innych pastelowych rozmywajacych sie kolorów, albo jak tlo jest mniej wyraznie a na nim jest cos jasniejszego, to kolo tego sa jakby takie falowane kolory, czy szumy, nie wiem jak to nazwac, tak jakby na brazowym czy innym kolorze, nakladaly sie warsty (pikseloza?) innego odcienia brazu) Na monitorze 24 full hd tego efektu nie zauwazylem. Wlaczalem filmy w roznych programach i efekt ten sam. Przedtem obraz mialem jak zyleta, a zadnych nowych kodeków nie wgrywalem. Czy ma ktos z was rade na to czy cos nie teges zaczyna sie dziac z moim tv. FIlmy sa full hd wiec jakosc jest super
 
Ostatnia edycja:

satanica

New member
sprawdzałeś kable ?
narazie nie mam drugiego kabla dvi-hdmi, ale dziwne by bylo gdyby kabel tak nagle sie zepsuł, najbardziej jest to widoczne przy ciemnych scenach, np przy kolorze skóry, czy kolo jasniejszych punktów, jakby falowane inne kolory, nawet przy super jakosci filmow widac to :(, nie mialem tego problemu przedtem.
Jutro podlacze tv do laptopa zeby sprawdzic czy to nie wina mojego kompa i karty graficznej
 
Ostatnia edycja:

Flick

New member

satanica

New member
narazie nie mam drugiego kabla dvi-hdmi, ale dziwne by bylo gdyby kabel tak nagle sie zepsuł, najbardziej jest to widoczne przy ciemnych scenach, np przy kolorze skóry, czy kolo jasniejszych punktów, jakby falowane inne kolory, nawet przy super jakosci filmow widac to :(, nie mialem tego problemu przedtem.
Jutro podlacze tv do laptopa zeby sprawdzic czy to nie wina mojego kompa i karty graficznej

problem rozwiazany, sterowniki po prostu przeinstalowalem i wszystko smiga
 

PurpleViolet

New member
Apropo nie wie ktos jak jest z dostępnością LE700/705 ? :)

pojedyncze sztuki zostały - na ceneo sprawdź, ceny porównywalne lub wyższe niż nowszych serii quatron, tak że ile miały spaść tyle spadły i taniej nie będzie...
ps
modele zostały wycofane z produkcji ponieważ weszła nowa seria i teraz w sumie full led raczej się nie doczekamy nowych modeli, edge led tańsze w produkcji no i trendy nowe rządzą... ma być "cienki" jak polsilver :mrgreen:
 

Flick

New member
Ogolnie chciałem sie dowiedzieć, czy one są/będą dostępne bo tak słabiutko z nimi przynajmniej w necie. Z resztą czytam, ze duzo osob narzeka na ich dostępność. Głownie mam na mysli 46LE705 ;-)
 

tao822

New member
witam mam pytanie jakie sa wady tego tv mam plasme panasa g20 ale brzeczy i buczy niedaje rady i oddalem go teraz chce kupic cos,czytam temat o tym tv jak wypada on przy zwyklej tv i kanalach hd??? jakie sa wady np czy tez wystepuje jakiess buczenie itp???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie występuje żadne buczenie. Jeśli masz wątpliwości poproś o prezentację w domu. Ma równe podświetlenie , extra czerń strukturalną , nie dropi i ostro rysuje obraz dzięki skalerom.
 
Do góry