Sharp BV9E

_Jakub

New member
A ja go mam od srody, 32BV9E :). Ogladam meczyki z siatkowej anteny dachowej i dla mnie rewelka. A jak wlacze tryb dynamiczny to juz wogole super. Wyobrazam sobie jak to bedzie jak wejde w Cyfre+, bo przeciez musi byc jeszcze rewelacyjniej. Pilot skrobaczka draznil mnie tylko przez pierwszy dzien, teraz poznaje jego zalety, szczegolnie fajne ulozenie w dloni. Moze jutro uda mi sie przetestowac HD. Dzieki kiki za poswiecenie czasu i porownania przy zakupie.
 

Gatekeeper

New member
_Jakub napisał:
A ja go mam od srody, 32BV9E :). Ogladam meczyki z siatkowej anteny dachowej i dla mnie rewelka. A jak wlacze tryb dynamiczny to juz wogole super. Wyobrazam sobie jak to bedzie jak wejde w Cyfre+, bo przeciez musi byc jeszcze rewelacyjniej. Pilot skrobaczka draznil mnie tylko przez pierwszy dzien, teraz poznaje jego zalety, szczegolnie fajne ulozenie w dloni. Moze jutro uda mi sie przetestowac HD. Dzieki kiki za poswiecenie czasu i porownania przy zakupie.

No to czekamy na jakąś porządną reckę ! :) ze zdjęciami ma się rozumieć :D

Weź wszystko ładnie opisz: wady - zalety.....zresztą moją listę pytań masz kilka postów wczesniej.
Na dokłądkę dołożę jeszcze jedno: czy jest złącze component ??

pozdro
 

_Jakub

New member
Jeszcze chyba tylko na jedno Twoje pytanie nie bylo odpowiedzi wiec odpowiadam:
* ma 5 trybow: standardowy, miekki, eko, uzytkownik i dynamiczny. Kazdy z nich mozna osobno regulowac !!!
 

gabor2

New member
A czy jest tv sharpa LCD z ekranem 37" który równie ładnie wyświetla obraz zwykłej tv ? Bo 32" to troszke za mało.
pozdrawiam
 

pasqctfo

New member
ni z gruchy ni z pietruchy

a ja chciałam zapytać czy jest ktoś kto widział i rzeczony BV9E i M61B? I co ważniejsze umie odpowiedzieć na pytanie: "KTÓRY Z NICH WYBRAĆ?"
powtarzam się, wiem.. ale nurtuje mnie to zagadnienie niemiłosiernie.
pozdrówska serdeczne jak nie wiem co :)
 

Marcin_s

Member
Pytanie(-a) z innej beczki - jako że moje 1 roczne dziecko atakuje wszystkie ruchome obrazy czeka mnie prawdopodobnie powieszenie tego LCD na ścianie. Czy moge użyć jakiegoś uniwersalnego systemu mocowania (jakie macie sprawdzone?) czy też jestem skazany na przydrogi dedykowany by SHARP.
Inna sprawa żona chodzi urzeczona REKLAMAMI Sony Bravia - czy za porównywalne pieniądze czyli ok 5600PLN mogę kupić jakiś rozsądny model 32" Sony czy będzie on mocno ustępował Sharpowi?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sharp mozna powiesieć na ścianie - uchwyty od ceny 199 do 499 zł.
Jeśli Sony Bravia - tylko 32 v 2000 - a tu cena 6500 zł.
Czy ustepuje Sharpowi - Tak
Sprawdzałem / nie tylko ja / stojace te modele obok siebie i mimo ceny Sharp odbierał lepiej.
1. Bardziej soczyste kolory
2.Wyraźny drugi plan.
3. Wyraźny rysunek / w Sony lekkie ząbki/
4. Mniejsze smuzenie / zasługa nowej matrycy/

37 " Sharp w klasie popularnej - to 37 P 70 - obraz zadziwiajaco dobry / szczególnie z kablówki/ .Już wiele osób na prezentacjach doceniło jego walory . Dzieki matrycy brak smuzenia w stosunku do konkurencji . a pbraz z reklam nawet TVp - wysmienity.
. Za kilka dni wjedzie model Full HD / 1920x 1080/ 37" GE1 w cenie 9999 zł
Wszystko załatwia prezentacja.
pozdrawiam
 

Marcin_s

Member
kiki napisał:
witam
Sharp mozna powiesieć na ścianie - uchwyty od ceny 199 do 499 zł.
Jeśli Sony Bravia - tylko 32 v 2000 - a tu cena 6500 zł.
Czy ustepuje Sharpowi - Tak
Sprawdzałem / nie tylko ja / stojace te modele obok siebie i mimo ceny Sharp odbierał lepiej.
1. Bardziej soczyste kolory
2.Wyraźny drugi plan.
3. Wyraźny rysunek / w Sony lekkie ząbki/
4. Mniejsze smuzenie / zasługa nowej matrycy/

37 " Sharp w klasie popularnej - to 37 P 70 - obraz zadziwiajaco dobry / szczególnie z kablówki/ .Już wiele osób na prezentacjach doceniło jego walory . Dzieki matrycy brak smuzenia w stosunku do konkurencji . a pbraz z reklam nawet TVp - wysmienity.
. Za kilka dni wjedzie model Full HD / 1920x 1080/ 37" GE1 w cenie 9999 zł
Wszystko załatwia prezentacja.
pozdrawiam
1) Prezentacja musi zakonczyc sie zakupem?
2) Wole super 32" niz dobre 37" ale jasne ze wszystko trzeba sprawdzic - chocby analogowa kablowke...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
prezentacja nie musi kończyć się zakupem.
Ten model gra rewelacyjnie - nawet ze słabego sygnału. Co jest z całą pewnoscią ewenementem na skalę światową. Dlatego wiele osób stwirdziło ,ze nadszedł czas wreszcie na wymianę starego telewizora.
Ciekawe ,że takie słowa nie padły nawet przy znacznie droższych telewizorach.
 

_Jakub

New member
He, he. Tez sie zastanawialem nad Bravia. Ale na szczescie Sharp zrobil ta promocje z Cyfra+ i sie zainteresowalem tym co trzeba. Nie zastanawiaj sie bo naprawde warto.
 

Marcin_s

Member
_Jakub napisał:
He, he. Tez sie zastanawialem nad Bravia. Ale na szczescie Sharp zrobil ta promocje z Cyfra+ i sie zainteresowalem tym co trzeba. Nie zastanawiaj sie bo naprawde warto.
nie zastanawiam sie - dostalem niesamowita oferte na ten model "po ukladach korporacyjnych" - jestem w szoku ze ten model mozna miec jeszcze sporo taniej niz w ofercie C+
 

pasqctfo

New member
32bv9e za 5499,- bez cyfry+

Witam serdecznie. Udało mi się znaleźć Sharpa 32BV9E w Krakowie w cenie 5499 :)) bez promocji cyfry+. Rzeczywiście, tv super. Myślę że właśnie na niego się zdecydujemy :)
Pozdrawiam :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No cóż podczas ostatnich prezentacji - wynik mówi sam za siebie / na siedem prezentacji , pięć zamknięć transakcji/ - ani Samsung ,ani LG , ani w tej klasie z obecnym modelem Sharpa inne mają znacznie mniej do pokazania.
Dobrą rekomendacją może być też wypowiedź męża , który kupił ten telewizor w tajemnicy przed żoną. I z duszą na ramieniu oczekiwał na jej reakcję. Co się okazało ,że żona stwierdziła że /on -mąż/ chociaż raz wydał właściwie pieniądze.
Ale żeby nie opowiadać - najlepiej na własne oczy sprawdzić co to znaczy 6 ms reakcji i matryca TRU D.
pozdrawiam
 

_Jakub

New member
Marcin_s napisał:
nie zastanawiam sie - dostalem niesamowita oferte na ten model "po ukladach korporacyjnych" - jestem w szoku ze ten model mozna miec jeszcze sporo taniej niz w ofercie C+

Co to za oferta, mozesz powiedziec, gdzie i za ile ?
 

Marcin_s

Member
kiki napisał:
też jestem ciekawy - za ile?
Najpierw wkreccie swoje zony do pracyu w japonskich korporacjach.
Sprawa jest raczej jednostkowa. Po prostu okazalo sie ze z racji na prace w firmie X ma znizka -X% na produkty firmy Y. a Do tego moze na to wziac Fakture Vat na moja firme - wiec robi sie mega kolorowo. Ot tyle mozliwosc ta jest jeszcze bardziej limitowana niz super oferta Kiki'ego i i niestety nie przejdzi opcja "czy moglbys wziac dla mnie jeszcze jednen" bo nie mozna.
 

wituniu

New member
buahahaha- ale rewelacja

daj spokój Przyjacielu. Sądzę, że wszyscy forumowicze mają w d....... takie rewelacje cenowe.Sam to wymyśliłeś?Zamiast wysyłać spam, napisz coś konkretnie, a nie kręć. Tak jest zdrowiej!Kogo interesuje "jednostkowa" oferta?....Koledzy chcieli konkretów, jak sądzę, a nie "lania wody".Pozdrawiam:D
 

Marcin_s

Member
wituniu napisał:
daj spokój Przyjacielu. Sądzę, że wszyscy forumowicze mają w d....... takie rewelacje cenowe.Sam to wymyśliłeś?Zamiast wysyłać spam, napisz coś konkretnie, a nie kręć. Tak jest zdrowiej!Kogo interesuje "jednostkowa" oferta?....Koledzy chcieli konkretów, jak sądzę, a nie "lania wody".Pozdrawiam:D
OK starczy mojej emanacji radosci!

Moze jeszcze ktos mnie uswiadomic jaka rozdzielczosc moze ten Sharp osiagac po podpieciu do KOMPUTERA za posrednictwem DVI lub HDMI ?
 
Ostatnia edycja:

Archie

New member
Rewelacja

Witam,
To mój pierwszy post. Po kilku tygodniach oglądania i czytania kupiłem LCD , którego nigdy nie widziałem i jestem super zadowolony. Oczywiście jest to Sharp 32 BV9 od Kikiego, któremu ninejszym dziękuję za transakcję. Co do TV. Podłączony przez EURO Prolink Exclusive do tunera Polsatu Cyfrowego Echostar 606 już z 1,5- 2 metrów daje rewelacyjny, płynny, ostry obraz. Moja żona aż zaniemówiła z wrażenia. Smużenia brak, migotania brak, czerń jest znakomita. Obraz lepszy ze stacji niemieckich, ale nawet TVP jest w porządku. Ogłądanie mistrzostw to bajka. Poprzednio miałem CRT Thomsona 28 cali 16/9 i nie rozumiem jek można uważać,że CRT mają ciągle jeszcze lepszy obraz niż LCD, a zwłaszcza ten LCD. Nie wiem może inne tak, nie mój Thomson. Z DVD jeszcze nie testowałem, czekam na kabel component. Wady? myślę, że to co każdy LCD, czyli kąty.Do 90-100 stopni jest OK, ale potem to już jednak obraz się pogarsza. Ale kto ogląda, nawet CRT, pod tak dużym kątem!
 

Przemcio73

New member
sharp bv9 32 cale co o nim sądzicie?

witam wszystkich.
Kupiłem niedawno samsunga r72:D z którego jestem zadowolony. Właśnie jestem po ponownej gg z kikim, który polecił mi ten model. I teraz zastanawiam się nad tym sharpem. Czy ktoś z Was posiada taki lcdek? No i jak się sprawuje w palu, w pracy z komputerem itd? Biorę także pod uwagę Samsunga 32 N 71. Proszę Was o odpowiedź.
pozdrawiam
 
Do góry