Sharp 80LE657 warto?

Seba0406

New member
Nie nówka w kartonie ma być tylko to sklep internetowy chce ich sprawdzić
czy mi czasami nie wcisną jakiegoś wystawowego
jak mogę to sprawdzić Kiki
może jakaś naklejka na kartonie powinna być nie zerwana
dostane w czwartek
Kiki zdążają się w przy takich dużych przekątnych martwe lub lub świecące piksele?
znaczy czy Ty kiedyś widziałeś.
 

Seba0406

New member
super jutro dostane mój mam nadzieje że wszystko będzie ok

ponawiam moje pytanko jak sprawdzić czy to nówka
 

Seba0406

New member
RAF1977 gwarancja 5 lat za free od Sharpa
500f to kosztuje ubezpieczenie wiesz takie na wypadek rozbica ekranu zalania sprzętu itp..
 

Seba0406

New member
ok mam w domu podłączyłem i .....
super extra wielkość zabija jakość z dokładnie 2.88 cm jest idealna oczywiście na FULL HD lub mkv zero martwych lub bad pikseli
Dzięki jeszcze raz Kiki i Armaning za pomoc w wyborze
Armaning lub Kiki podajcie mi jakieś ustawienia co powyłączać a co zostawić włączone
Jestem mega zadowolony:grin::grin::grin:

najlepsze jest to że dziś cenę zmienili z 2999f na 3249f haha ale mi się udało mam 80 cali za 2999f 5 lat gwary free
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
ok mam w domu podłączyłem i .....
super extra wielkość zabija jakość z dokładnie 2.88 cm jest idealna oczywiście na FULL HD lub mkv zero martwych lub bad pikseli
Dzięki jeszcze raz Kiki i Armaning za pomoc w wyborze
Armaning lub Kiki podajcie mi jakieś ustawienia co powyłączać a co zostawić włączone
Jestem mega zadowolony:grin::grin::grin:

najlepsze jest to że dziś cenę zmienili z 2999f na 3249f haha ale mi się udało mam 80 cali za 2999f 5 lat gwary free

Ciesze sie razem z Toba :)
Potem sprawdze swoje ustawienia i Ci cos wrzuce.
Odpal sobie jakis film na Blu, np. Avatara :)
 

RAF1977

Banned
No to super, że masz tą gwarancję 5 lat.
Ogarneli się że za dużo opuścili:-D
Masz farta.
Oby dobrze służył.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

Seba0406

New member
Kiki potrzebuje twojej pomocy bo nie wiem czy tak powinno być..

1. Pilot działa tylko gdy skieruje go bezpośrednio na czujnik w tv po lewej stronie daje na prawa i nic nie działa.
2. Jak dźwięk w tym tv powinien grać szczególnie chodzi o bas bo skrzeczy jak w kasprzku:)
3. Mam troszkę mocniejsze podświetlenie lewej strony przejmować się tym wymienić tv na inny ?
4. Filmy MKV bezpośrednio z dysku pod usb idą ale juz po sieci wifi pokazuje dysk foldery ale pliku z filmem już nie. Dysk wd My book live podłączony pod router.

Prosił bym bardzo
Jak możesz podaj mi ustawienia pod ten tv wiem że to nie to samo co kalibracja ale na razie nie mam jak jej wykonać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sorry Seba ze Ci tak odpisuje na raty na priv, ale nie odpalalem tv od kilku dni.
Jutro Ci przesle ustawienia, chociaz mysle ze Kiki tutaj lepiej zaradzi.
Pilot u mnie dziala typowo, nie ma zadnych problemow, chociaz ja uzywam go tylko do wlaczania, reszta obslugi to zewnetrzne urzadzenia.
Dzwiek typowy, tragedi nie ma. Masz tam z tego co pamietam podbicie niskich.
Kup sobie jakis soundbar, o ile nie masz juz sprzetu audio.
Opisz wrazenia, bo rozumiem ze juz troche ochlonoles. Odpalales juz filmy na Blu, np. Avatar?
Jest pogrom? :)
 

RAF1977

Banned
Jak chcesz jakości dźwięku, to trzeba sprzęt audio.
Głośniki tv, są tylko do oglądania, nie do słuchania

Wysłane z mojego GT-I9300
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1. Pilot działa tylko gdy skieruje go bezpośrednio na czujnik w tv po lewej stronie daje na prawa i nic nie działa.
U nie działa też normalnie

2. Jak dźwięk w tym tv powinien grać szczególnie chodzi o bas bo skrzeczy jak w kasprzku:)
Nie powinien skrzeczyć.
Oczywiście do dyskoteki się nie nadaje.
Soundbary są teraz super !


3. Mam troszkę mocniejsze podświetlenie lewej strony przejmować się tym wymienić tv na inny ?
Normalnie lekkie przebarwienia nie podlegają wymianie gwarancyjnej.
Rozumiem że to się dzieje na planszy testowej załączonego obrazu, czyli backlight jest załączony - tak ?


4. Filmy MKV bezpośrednio z dysku pod usb idą ale juz po sieci wifi pokazuje dysk foldery ale pliku z filmem już nie. Dysk wd My book live podłączony pod router.
Nie pamiętam.
 
Do góry