Sharp 80LE657 warto?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz szukać rożne, ale wielkość ma zawsze podstawowe znaczenie
Wielkość zawsze ma największe znaczenie
 

Seba0406

New member
Hej ma ktoś z was ten model i powie coś o nim chciałem zamienić plazmę Samsunga 64E8000 na tego Sharpa będę oglądał tylko materiał 1080p z 4m będzie ok ?

Witam ponownie już jestem zdecydowany na 90% żeby zamówić 80le657 tylko dziś zmierzyłem dokładnie odległość od oczu do tv i wyszło 2m 90cm czy to nie za blisko na 80 cali oczywiście oglądać będę tylko nc+ kanały hd z vu+ solo2 filmy mkv 1080p grał na PC i PS3

Jaka jest różnica między 80le645 a 80le657 tylko 3d?
Armaning a jak kąty w twoim 645 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnice powinny być na stronie Sharpa.
Oczywiście że nie jest za duży do HD.
Jest ... idealny. Sprawdź tabele.
 

Seba0406

New member
Dziś myślałem jeszcze o tym Samsungu 75F8000 bo cena spada ale po analizie za i przeciw czyli fajniejszy dizajn, prawdziwy smart tv sterowanie głosem i ruchem na tym się kończą jego zalety a wady 5 cali mniejszy większe szanse na cloting. Wydaje mi się że Sharp zagra tak samo a 5 cali większy, full led. Mam racje:)?
Ok dziękuję Aramning i Kiki za pomoc w wyborze tv stawiam na wielkość mam nadzieje że nie pożałuje mojego wyboru kupuje SHARP 80LE657 nowy z pięcioletnią gwarancją.
Szkoda że nie mam kasy na Sharpa 80UQ10E (ciekawe czy duża różnica by była gdyby je postawić koło siebie)
Kiki masz jakieś info o planowanych promocjach Sharpa chodzi mi oto czy już kupować czy może poczekać jeszcze chwilę
Myślicie że cena jeszcze spadnie ? Albo coś wymyśla w związku z zbliżającymi się MŚ w piłce nożnej
Jeszcze raz dziękuję pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem jaką masz cenę - to wówczas mogę określić czy na dziś choćby to okazja?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pomysl o zakupie u Kiki, nie mam w tym absolutnie zadnego interesu (zeby nie bylo), ale to spory tv i kwota nie mala, ja dostalem najnizsza cene w PL, a dzwonilem do wszystkich. Powiem Ci wiecej, nawet jakbym mial ciut drozej, to po rozmowach z tymi baranami ktorych znalazlem w sieci, nie wiem czy chcialbym robic z nimi interesy.
 

Seba0406

New member
:) gdyby to było możliwe już bym mu kasę przelewał i od razu kalibracje zamówił ale ja mieszkam w UK, ale kiedyś wrócę do polski i coś kupie od Ciebie Kiki
 

RAF1977

Banned
Gdzie będziesz kupował? Ja kupiłem w John Lewis.
Dostawa profesjonalna, no i ta gwarancja 5 lat w standardzie.


Wysłane z mojego GT-I9300
 

Seba0406

New member
RAF1977 miałem kupować tu Buy SHARP LC80LE657K 80 Inch Full HD 3D Direct Full LED Backlight Smart TV | Free Delivery | Hiwayhifi
ale okazało się że to jacyś idioci dzwoniłem tam i niecha wysłać do WestYorkshire
wiec kupie chyba tu Sharp LC80LE657K 80inch 3D LED Full HD SMART TV Freeview HD WiFi 100Hz | LED TVs | Electrical Discount UK
a gwarancja na 5 lat to teraz jest zawsze od Sharpa na wybrane modele do 31 July 2014 Free 5 Year Warranty - Sharp LED TVs
kupił bym tam gdzie ty bo dobre oceny ma ten sklep ale cenę mają z kosmosu
 

RAF1977

Banned
No faktycznie, ich cena jest nieporównywalnie wyższa niż w innych sklepach.
Ja akurat trafiłem jak mieli po świętach cenę na 60" porównywalną z innymi sklepami w tamtym czasie.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

tomato10

New member
Nic mnie tak nie denerwuje jak dopłata za gwarancje 5-cio letnią u nas w kraju. Fuck.

A 80" i 3m od tv ?!
...toszto....
hardcore!
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Fajna cena za 80" Jak będę kiedyś zmieniał, to trzeba właśnie w takim momencie kupować, kiedy nowy model wchodzi.

Wysłane z mojego MI 3W
 

Seba0406

New member
Tak właśnie pomyślałem że to dobry moment żeby się pozbyć plazmy która mnie denerwowała
a nowe modele wyszły to cena stopniała tej 80-tki może nie taki dizajn ja nowa seria ale cena super
Dla porównania 1.5 roku temu ojciec dał za SONY 65HX923 2499f.

Odpowie mi ktoś jak sprawdzić te wyświecone godzinki w 80LE657
I ogoleni na co zwrócić uwagę w pierwsze dni bo mam 7 dni na zwrot w razie czego.
 
Do góry