Sharp 2013-Jako pierwsi na rynku widzicie zdjęcia nowych serii Sharpa-LE 650 i LE750

MonkaD

New member
Aplikacji nie ma, ale czy jest w tym telewizorze przeglądarka internetowa, dzięki której mogłabym uruchomić tvn player ?
 

paeru

New member
Bez reklam
Żadna przeglądarka, w żadnym telewizorze, nie ma możliwości obsługi pluginu silverlight, także nie - sharp nie odtworzy tvnplayera z przeglądarki.
 

womi89

New member
Witam

Kupiłem dzisiaj Sharpa 60LE652E i chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tymi napisami z dysku. Odtwarza je czy nie? I drugie pytanie to jakie najlepiej okulary do niego dokupić, żeby były wygodne dla osoby noszącej okulary. Czy muszą być okulary oryginalne Sharpa czy będą działały inne, np. Samsunga.

Pozdrawiam
 

RAF1977

Banned
Nie czyta napisów.
Okulary chyba każde na podczerwień powinny działać ale ja wolałem nie ryzykować i kupiłem sharp.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

torquemada

New member
Sharp LC-50LE750V Posiada moduł Wi-Fi Sharp E nie posiada

miałem ten sam problem 2 miesiące temu. O ile pamiętam to są różne wersje języków w instrukcji obsługi. Ale najlepiej potwierdź z panem na infolinii Sharpa - jest bardzo kompetentny.
0 801 601 609 (koszt połączenia jak za połączenie lokalne)
lub
22 607 21 23 (opłata według taryfy)

Od poniedziałku do piatku w godzinach 9.00 - 17:00
 

sylwestrecze

New member
Witam, czy opłaca się jeszcze kupić Sharp LC-50LE750V za 2799zł czy lepiej czekać na modele z roku 2014 lub coś innego wybrać z 50 cali ? Czy dziś za kwotę do 3tys znajdę jakaś pięćdziesiątkę z lepszą matryca, nie zależy mi na smarcie wogole ani na 3d, tylko odtwarzanie filmów mkv z podłączonego dysku przez USB i to wszystko
 
Ostatnia edycja:

sylwestrecze

New member
Proszę o szybką odpowiedź kogoś zorientowanego, czy mając telefon który poprzez WiFi Direct, NFC, screen mirroring, jak SGS3 czy Note3 czyli przenosząc cały obraz telefonu do telewizora może się łączyć bezprzewodowo z telewizorem i wyświetlać obraz na telewizorze, grać w gry, wyścigi, to czy będzie to funkcjonować z modelem 50LE750V?

Wysłane z SM-N9005 przez Tapatalk 4 z Kitkata
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Jak połączysz tv kablem do routera który daje ma WiFi, to będzie przekazywać obraz.
Nie wiem czy gry ale you tube itp daje taką możliwość.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

sylwestrecze

New member
Ten model telewizora będzie podpięty do routera wi fi i pod to też telefon, ale czy ten telewizor ma takie funkcje aby tak zrobić bo telefon ma

Wysłane z SM-N9005 przez Tapatalk 4 z Kitkata
 

sikorb

New member
Panowie jak dziada zmusić żeby po włączeniu tv nie trzeba było zmieniać mode z dynamiczny na użytkownika ?

Adaptacje obrazu mam ustawioną jako użytkownika ,efektywność tryb domowy

Udało mi się w koncu go ustawić żeby się nie wyłączał po 4h to znowu mnie męczy ten tryb

Ps.Oczywiście pisze o modelu 60 calowym le652
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Mi się sam nie przestawia.
Na jakim go zostawię, na takim się włączy. Dla każdego źródła może być inaczej ustawione.

Wysłane z mojego GT-I9300
 

sandall

New member
witajcie, mam pytanie, jaki musze kupic kabel zeby podlaczyc tv z amplitunerem, tak zeby glos z telewizji naziemnej byl slyszany w glosnikach?
TV to LE 752v
amplituner to LG HT904TA-HDP

dodam ze na cinchach mam podlaczony dzwiek z komputera, dziekuje za pomoc i pozdrawiam!
 
Do góry