Sharp 2013-Jako pierwsi na rynku widzicie zdjęcia nowych serii Sharpa-LE 650 i LE750

sikorb

New member
Tiger ekran zawsze miga po 3 min od wyłączenia tv

Poprostu tv po 3 minutach przechodzi z trybu czuwania do głebokiego czuwania ale dlaczego miga to nie wiem
 

dominlesne

New member
Doszukał się ktoś informacji odnośnie input lag-a wersji 50". Znalazłem tylko w jednym teście 60-tki, że wynosi 59ms. Tylko to inna matryca.

@Up
Gdzie dają tą 5 letnią gwarancję w cenie?
 

tiger1981

New member
Mam problem z prawidłowym wyłączeniem TV.
Tryb szybkie uruchamianie mam wyłączony, a raz na jakiś czas przy pierwszym włączeniu TV w ciagu dnia TV startuje mi od razu - czyli był ciągle w trybie uśpienia (niepotrzebnie brał prąd), a nie wyłączony. Takie objawy tylko u mnie ? Soft mam 0.2.3.5
 

RAF1977

Banned
Spróbuj wyłączyć jeszcze arc. Miałem tak jak Ty ale po wyłączeniu arc i szybkiego uruchamiania wyłącza się normalnie.
 

Hoson

New member
Wczoraj kupiłem 50LE750V. Chciałem wgrać nowe oprogramowanie (0.2.3.5) i instalacja zatrzymała się przy 72%. Czekałem ok 2h i poszedłem spać. Rano tv był wył, ale po włączeniu oprogramowanie było stare.

Wczoraj próba była przez wifi. Dziś zgrałem na usb i znów zatrzymało się na 72% i nic się nie dzieje.

Jakieś pomysły?
 
Do góry