Serwis TCL

piotrekggg

New member
Czy ktoś umie złożyć zgłoszenie w serwisie tcl? Cały czas wyskakuje błąd że moje zgłoszenie jest "invalid". Jakiś numer telefonu cokolwiek?

Edit - gdyby ktoś potrzebował to numer na serwi to 22 211 24 30. Serwis działa podobno od poniedziałku do piątku od 9 do 18. Zobaczę co uda się zgłosić.


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Marcin_s

Member
Jak długo TCL ma czas na dokonanie naprawy/wydanie decyzji/wymianę? Telewizor w serwisie od 13.02. 65C815 padł po 1,5 roku pracy
 

marex9

New member
Witam. Zarejestrowałem i zgłosiłem wczoraj do serwisu 55c631 zakupiony w październiku 2022. Brak obrazu, głos jest. Tv zakupiłem ojcu jako dobry i bezawaryjny... Dałem mu znać wczoraj że usterka zgłoszona i żeby czekał na telefon od serwisu. Przed chwilą już wysłuchałem litanie że nie dzwonią, a on nie ma co oglądać, tv miał być taki porządny. Można jakoś to przyspieszyć?

Pozdrawiam
Maniek
 

marex9

New member
Haha. Ale jesteś dowcipny, może zobacz gdzie piszę. Jedni chwalą, inni ganią, a ja zadałem pytanie jak przyspieszyć proces.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dopytam ale dopiero w poniedziałek, bo jutro i w poniedziałek nie pracują.
Ale na wszelki wypadek, przypomnij się proszę.
 

Prezes999

New member
Cześć , po 3 latach pracy padł mój TCL 55C715 konkretnie brak podświetlania - głos jest , obraz jak podświetlisz widać że jest :) Czy jest sens zgłaszać do serwisu TCL naprawę pogwarancyjną ?
 
Do góry