Serwis Konsoli PS3

Masta_J

Active member
Bez reklam
No czyli rysa to przy tym mały pikuś, wyjmij dysk i sprawdź bo jeśli Ci faktycznie podmienili to jest to zwykła kradzież.
Dzwoniłeś z tym na infolinię do Sony?

Pozdrawiam,
 

matysh_2006

New member
Tak podjeba*i mi dysk i wsadzili jakiś inny ale już po prostu nie mam sił na nich.

Zgłosiłem to jako skargę do głównego kierownika Sony Poland i on się im do dupy dobierze i będzie sajgon.

P.S. to prawda, że jest możliwa zmiana softu z 3.70 na 3.41 bo mam namiary na kogoś kto robi ale nie wiem, czy to nie fake..
 

rafib1975

New member
Na porysownie nigdy nic nie wskurasz ja miałem tak z laptopem HP wysłałem im w orginalny opakowaniu i wrócił dośc mocno porysowany, dzwoniłem do serwisu powiedzieli że to nie mozliwe zeby oni to zrobili, ludzie od HP-Polska tez sie wypięli.
 

Frog_PL

New member
Tak podjeba*i mi dysk i wsadzili jakiś inny ale już po prostu nie mam sił na nich.

Zgłosiłem to jako skargę do głównego kierownika Sony Poland i on się im do dupy dobierze i będzie sajgon.

P.S. to prawda, że jest możliwa zmiana softu z 3.70 na 3.41 bo mam namiary na kogoś kto robi ale nie wiem, czy to nie fake..

PRAWDA. Ale trzeba otwierac konsole i wpinac lub wlutowywac sie w pamieci FLASH konsoli i je przeflashowywac. Jesli koles juz kupil jednego z takich flasherow to rzeczywiscie moze dac rade to zrobic. Ale warunek musi byc jeden spelniony. Twoja nie mogla miec fabrycznie wyzszego softu niz 3.41. BO mozna zejsc najnizej na taki soft jaki konsola miaa fabrycznie.... NO i jesli chcesz w "wiadomych celach" downgradowac ta konsole to bardziej polecam downgradowac do 3.55 a nie do 3.41 :>
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak podjeba*i mi dysk i wsadzili jakiś inny ale już po prostu nie mam sił na nich.

Zgłosiłem to jako skargę do głównego kierownika Sony Poland i on się im do dupy dobierze i będzie sajgon.

P.S. to prawda, że jest możliwa zmiana softu z 3.70 na 3.41 bo mam namiary na kogoś kto robi ale nie wiem, czy to nie fake..
Inna sprawa, że nie wysyła się konsoli do serwisu ze swoim dyskiem...

Pozdrawiam,
 

matysh_2006

New member
No niby nie wysyła się z dyskie ale potem mogli mi powiedzieć, że nie ma kompletu i dupa zimna.

No właśnie ta osoba robi to bez lutowania tylko czeka na jakieś urządzonko podobne do JB z Chin.

Od kupna miałem softa 3.41 i po prostu mam juz dokupionego do niego JB i wiem co i jak a na sofcie 3.55 jest już ponoć inaczej.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie mogli Ci nic powiedzieć, przy wysyłce konsoli zaznaczasz, że nie wysyłasz dysku bo masz tam prywatne dane i wszystko w tym temacie.

Pozdrawiam,
 

Chimera

New member
Ale wiesz co fakt podmienili ci dysk to oszustwo ale nie musiałes oddawac konsoli do serwisu z dyskiem, nawet w ksiązeczce "Bezpieczeństwo i dane techniczne" jest tam o gwarancji i pisze że nie musisz oddawac z dyskiem ze względu na prywatne dane które tam posiadzasz także i hasła. Tylko że powinienies to uzgodnic z konsultantem. Bo co by tez było jakbys miał tam np. wazne zdjecia czy filmy a oni by zrobili foramt lub wrzucili do internetu lub tylko przeglądali je. A drugie widze że jesteś zainteresowany starym softem, czy na tym duzym dysku nie miałeś czasem takzwanych kopia zapasowych (czytaj piartów) gier bo jak tak, to żeby nie skończyło się że ty bedziesz miał problemy nie oni.
Pozdrawiam!!!:twisted:
 

matysh_2006

New member
Kiedyś na pewno były, dysk był formatowany przed wysłanie na 99% bo już nie pamiętam. Niech się wypchają tym dyskiem mam nadzieje, że skopci im sprzęt i tyle...Za to zrobię im taka reklamę, że głowa boli bo miesięcznie mam styczność z około pół tysiąca ludźmi i powiadam im co i jak a opinia szybko się rozniesie.
 
Ostatnia edycja:

behemot

New member
Niestety dysk nie jest częścią oryginalnego zestawu ( fabrycznie ustalonego ) Nie to, że ich bronie ale sam mam styczność z towarem podlegającym gwarancji lub serwisowi i niestety jedną z pierwszych części procesu serwisowania jest wymiana części niepochodzących z zestawu ( fabrycznie montowanego ) na te podane w specyfikacji lub zamienniki w przypadku braku danego komponentu. Te natomiast części które pochodzą z danego urządzenia firma zobowiązana jest poddać recyklingowi lub zutylizować jako odpad elektroniczny ( oczywiście ci co mają choć trochę pojęcia na temat danego elementu wykorzystują je jako towar z 2-ej reki lub w inny sposób do celów własnych.
 

matysh_2006

New member
Zdaję sobie z tego sprawę i też mam styczność ze sprzętem serwisowym ale liczyłem na ludzką uczciwość ale jak widać w Polsce nie ma co liczyć na uczciwość.
 

matysh_2006

New member
Bo cały czas twierdzili, że pojechała do Francji ale jak rozmawiałem z kurierem to on jest przekonany, że ta paczka wcale nie wyjechała z Polski.
 
Ostatnia edycja:

Frog_PL

New member
No niby nie wysyła się z dyskie ale potem mogli mi powiedzieć, że nie ma kompletu i dupa zimna.

No właśnie ta osoba robi to bez lutowania tylko czeka na jakieś urządzonko podobne do JB z Chin.

Od kupna miałem softa 3.41 i po prostu mam juz dokupionego do niego JB i wiem co i jak a na sofcie 3.55 jest już ponoć inaczej.

No to pewnie czeka na E3 Flashera ;) I jeszcze raz polecam soft 3.55 a nie 3.41. Roznica jest taka ze nie musisz cudowac z wkladaniem JB do usb i wylaczaniem i wlaczaniem konsoli z tylu. Takze JB calkowicie zbedny i to juz przezytek ;) 3.55 i CFW KMEAW i reszta tak samo jak na 3.41. O wiele mniej problemow jest na 3.55.
 
Do góry