Serwis Konsoli PS3

Frog_PL

New member
No dokładnie na to czeka.

Ale nie wiedziałem, ze na tym sofcie tak można.

Ale nie będę potrzebował jakiś innym urządzeń typu JB przy sofcie 3.55??

Nie bedziesz potrzebowal zadnych urzadzen, bo poprostu sprzetowy JB zaimplementowali programowo w CFW ktore sie wgrywa. Tylko radze sprawdzic swoja konsole przed zabawa w downgrade programem MinVerChk.pkg jak nisko mozesz zejsc. Bo mozecie uwalic konsole jak zejdziecie nizej niz fabryczny soft.
OK ale bo zbaczamy z tematu. Jak chcesz wiecej info to pisz na PM.
 

matysh_2006

New member
Ludzie dzisiaj kupiłem sobie dysk 500GB do wymiany i za nic mi konsola go nie widzi. Pojawia się komunikat "nie znaleziono odpowiedniego dysku twardego" i nic nie można zrobić. Robiłem update softu do 3.72 i nic nie dało. Poradźcie bo już nie mam sił na to.. :(
 

matysh_2006

New member
Po aktualizacji z 3.70 na 3.72 udało się podłączyć nowy dysk ale powiem szczerze, że nie chciałbym tego robić drugi raz...to była po prostu rzeźnia...pozdrawiam
 

matysh_2006

New member
Dzisiaj po południu dzwonił Pan z serwisu Pram i twierdził, że dysk się jednak znalazł ale to najpierw ja mam wysłać ich 120GB na swój koszt a potem oni mi odeślą...już na to widzę jak oni mi go oddadzą albo w jakim stanie oddadzą..
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Na jaki swój koszt? Przecież to oni zawalili i teraz mają za to zapłacić!
Jaką masz gwarancję, że jak odeślesz im te 120 GB to oni odeślą Ci ten poprzedni, że to będzie właśnie ten i działający?

Pozdrawiam,
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Powinni ucinać ręce.
Pisz znowu do głownego Sony, żaden swój koszt, a moze frytki do tego?
Co za bzdety. Idź do rzecznika praw konsumenta. Wyślij im jakiegoś starocia na IDE i też powiedz, ze taki tylko był, a ich 120GB może się znajdzie później.
 
Do góry