Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

Tika

New member
Bez reklam
Możliwe że uzależnione to jest od rodzaju usterki,w moim egzemplarzu wymienili płyte główną ,naprawa od momentu zgłoszenia ,do momentu odbioru sprawnego telewizora to trzy tygodnie,dla jednego może to być zadowalający termin a dla kogoś innego nie.

pisać co wymienili to sobie mogą i tak często prawdy nie mówią, 3 tygodnie bez TV, niezły mi biznes, powinni dawać zastępczy bez żadnej łaski
 

kacpik

New member
Ja również szukam nowego TV i po przeczytaniu ponad 200 stron zastanawiam się nad Philipsem 46PFL7007 lub 8007. Byłem obejrzeć go w Euro Rtv.... ale sprzedawca zaciągnął mnie do Samsunga 46ES7000-46ES8000 i zachwycał się nim bardzo ze względu na oprogramowanie Smart i o to chciałbym zapytać:
- jak w tej chwili wygląda ilość programów Smart TV na philipsa? Czy to się zmienia? Czy powstają nowe?
W samsungu od galerii zdjęć w chmurze, przez programy do ćwiczeń dla kobiet (z kamerką) do bazy filmów - wygląda to imponująco

- czy do korzystania ze Smart TV musi być mocne łącze internetowe? Mam neostradę 4Mb
- czy model 7007 i 8007 różni się czymś więcej niż Ambilight 2 i 3 stronnym? Warto dopłacić?

Będę wdzięczny za odpowiedzi
pozdr
Kacper
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musi być internet.
Philips ma już oprócz TVN Player wszystkie najważniejsze widgety.
TVN Player będzie ww tym miesiącu.
Wszystko działa podobnie z iOS lub Androida.
Philips ma równiejsze podświetlenie i lepszą czerń dzięki zastosowaniu nowych dyfuzorów.
Model 8007 ma dodatkowo :
szczotkowane aluminium
pilot z pointerem
wyższe algorytmy
kamerę skype w komplecie
dwie pary okularów
Kalibrację ISF na dzień i na noc.
800Hz
potrójny ambilight
Dodatki kosztują około 2500 zł . Wg mnie warto.
 

Tika

New member
Bez reklam
Ja również szukam nowego TV i po przeczytaniu ponad 200 stron zastanawiam się nad Philipsem 46PFL7007 lub 8007. Byłem obejrzeć go w Euro Rtv.... ale sprzedawca zaciągnął mnie do Samsunga 46ES7000-46ES8000 i zachwycał się nim bardzo ze względu na oprogramowanie Smart i o to chciałbym zapytać:
- jak w tej chwili wygląda ilość programów Smart TV na philipsa? Czy to się zmienia? Czy powstają nowe?
W samsungu od galerii zdjęć w chmurze, przez programy do ćwiczeń dla kobiet (z kamerką) do bazy filmów - wygląda to imponująco

- czy do korzystania ze Smart TV musi być mocne łącze internetowe? Mam neostradę 4Mb
- czy model 7007 i 8007 różni się czymś więcej niż Ambilight 2 i 3 stronnym? Warto dopłacić?

Będę wdzięczny za odpowiedzi
pozdr
Kacper

jeśli zależy Ci bardzo na SmartTV, to Philips odpada, bo jego SmartTV jest bardzo ubogi, od ponad 3 miesięcy nie powstała żadna aplikacja przeznaczona tylko dla UK, cienizna, do tego soft jest mocno niedopracowany
 
Ostatnia edycja:

kacpik

New member
Więc Philips czy UE46ES8000?
Smart TV to chyba niezły kawałek rozrywki, z kolei jakość obrazu przemawia za Philipsem
choć Samsung pewnie w tej klasie też nie jest do niczego
 

play007

New member
Bez reklam
soft niedopracowany?
Masz rację bardzo ubogi jest Philips w smart.
Otwarta przeglądarka
faceebook
ipla
ipla film
you tube
ebay
hustler
tuba fm
filmbox live
VOD Onet
iconcert
tylko 55 serwisów w philipsie.
Bierz samsunga obraz kiepski ale smart wymiata.Smart w tv jest ważniejszy niż kontrast i czerń.Świetny wybór.Gratulacje.
 
Ostatnia edycja:

Tika

New member
Bez reklam
przeglądarka wolna, nie czyta flasha

sprawdź tego Philipsa na żywo czy Ci odpowiada w ciemno nie kupuj, bo możesz się rozczarować, chyba, że się strasznie napaliłeś na Ambilight
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
SMarta zawsze możesz dokupić - jakości obrazu nie dokupisz.
Philips i tak mocno rozszerzył aplikacje.
A przecież główna platforma jest dopiero w przygotowaniu.
Ma być największa na świecie.
 

SDman

Banned
SMarta zawsze możesz dokupić - jakości obrazu nie dokupisz.
Philips i tak mocno rozszerzył aplikacje.
A przecież główna platforma jest dopiero w przygotowaniu.
Ma być największa na świecie.

Witam,
po co komu smart, który nie ma jakości obrazu na TV który jest z górnej półki ?

Najgorsze jest to, że Philips jak zwykle oleje dinozaury (TV) z roku 2012.

To norma dla Philipsa.

Pozdrawiam.
 

play007

New member
Bez reklam
Jak oczekujesz extra jakości obrazu to oglądaj wyłącznie filmy na bluray.Tu jest uczta dla oka.Zobaczysz wtedy walory Philipsa.Smart to tylko dodatek.
 

Tika

New member
Bez reklam
na Androidzie jest mnóstwo dupereli ale konkretnych aplikacji typu video on demand jest jak na lekarstwo, a na dodatek jak to na Androidzie aplikacje są często wątpliwej jakości więc np. o rozdzielczości HD można tylko pomarzyć, więc jak dla mnie takie rozwiązanie to lipa

P.S. właśnie testuję 2 aplikacje vod na androidzie, pierwsza uruchamia się ale nie działa żadne video, druga ma fatalną jakość do SD to dużo brakuje, to ja za tak marne aplikacje podziękuję, jakoś na PlayStation 3 potrafią zrobić dobre aplikacje VOD
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na razie wszystkie aktualizacje są robione na bieżąco.
Philips zapowiedział że modele 2012 będą aktualizowane.
Jest nowa extra aktualizacja dla 6877 z poziomu pedrive.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Więc Philips czy UE46ES8000?
Smart TV to chyba niezły kawałek rozrywki, z kolei jakość obrazu przemawia za Philipsem
choć Samsung pewnie w tej klasie też nie jest do niczego
Jeżeli kosztuje tyle cu tu 5200zł za 46 cali
Telewizor PHILIPS 46PFL8007K/12 - avans.pl
to chyba warto brać philipsa ja dałem 7 tyś i jestem niezadowolony bo przepłaciłem ale 5tyś to jest wart.Ale dzisiaj to chyba bym poczekał bo coś nie tak jakoś dużo informacji o wadliwych modelach i czesto słychać że się psują.Na razie odpukać u mnie wporzo i obraz wydaje sie coraz lepszy.Chyba sie przyzwyczaiłem .
 

kacpik

New member
Leeonsjo - mógłbyś napisać coś o Smart Tv w Philipsie?
Czy korzystasz, czy są fajne aplikacje, może jakiś przykład
Oglądałem 8007 w EuroRtv... ale nie bylo netu wiec tego nie widzialem
Widziałem natomiast aplikacje w Samsungach 7 i 8000 i byly lux
Pytanie czy 8007 ma coś fajnego w tej materii?

pozdr
K
 

Tika

New member
Bez reklam
SmartTV jest słaby, aplikacji sensownych niewiele, jeśli Ci zależy mocno na SmartTV to nie kupuj Philipsa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Korzystam z aplikacji i są fajne:
IPla , Ipla Film, tuba FM, VOD TVP, Film Box , Youtube, Viewster, Picassa, euronews, i około 500 różnych z innych krajów.
W tym miesiącu TVN Player i WP TV
Aplikacje zawsze możesz mieć nawet z BD - ale jakości nigdy nie dokupisz!
 

play007

New member
Bez reklam
SmartTV jest słaby, aplikacji sensownych niewiele, jeśli Ci zależy mocno na SmartTV to nie kupuj Philipsa

Otwarta przeglądarka
faceebook
ipla
ipla film
you tube
ebay
hustler
tuba fm
filmbox live
VOD Onet
iconcert
tylko 55 serwisów w philipsie.

Niezłe bzdury wypisujesz.A czy czasem tv nie kupujemy dla jakości obrazu.To nie pc.
 
Do góry