Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

totmes526

New member
55 pfl8007

A co ci nie pasuje w nim ze sprzedajesz niemalze nowy tv ?
lolek

Po pierwsze jest niestety za duży, przesłania mi pół okna, po drugie nici z ambilight / za telewizorem okno /, ponadto za bliska odległość oglądania od telewizora, ponadto żona ma problemy z obsługą pilota, ja też wolałbym żeby pilot był na podczerwień, tego z Philipsa nie mogę zaprogramować w moim ulubionym i jedynym Logitech Harmony One. Cena jest jaka jest / wydaje mi się, że to dobra cena dla kupującego /, mniejsza nie będzie, przecież nie zmuszam do kupna.
Play możesz kupić nowy za 7750 - Twój wybor, pozdrawiam serdecznie
 

play007

New member
Bez reklam
Po pierwsze jest niestety za duży, przesłania mi pół okna, po drugie nici z ambilight / za telewizorem okno /, ponadto za bliska odległość oglądania od telewizora, ponadto żona ma problemy z obsługą pilota, ja też wolałbym żeby pilot był na podczerwień, tego z Philipsa nie mogę zaprogramować w moim ulubionym i jedynym Logitech Harmony One. Cena jest jaka jest / wydaje mi się, że to dobra cena dla kupującego /, mniejsza nie będzie, przecież nie zmuszam do kupna.
Play możesz kupić nowy za 7750 - Twój wybor, pozdrawiam serdecznie

To tylko moja opinia .Ja mam Philipsa 9607 więc Twojego nie kupię.Telewizor nigdy nie jest za duży tylko za mały .To pierwsze subiektywne błędne Twoje spostrzeżenie.Jak wiedziałeś że będzie stał przed oknem to proste że jak nie ma ściany to efekt Ambilight zerowy bo na czym ma on się opierać.
Co do pilota to kwestia przyzwyczajenia.Ma żyroskop działa do 10 m nawet nie skierowany w stronę odbiornika.Ale preferencji nie zmienisz jak ma być Logitech to musi być.
Dla mnie możesz go wystawić nawet za 8k na allegro czy tablicy.Twoja sprawa.Życzę rychłej sprzedaży.To porządny ekran.Pozdrawiam
 

play007

New member
Bez reklam
A gdzie mieszkasz najlepszy był by odbiór osobisty��

Szybal bierzesz drugi?
tu była dobra oferta:
http://allegro.pl/philips-55pfl8007k-12-i2863504398.html
do tego 5% ceny można zyskać płacąc na allegro przez płacę z alior sync i masz 3 rok gwarancji gratis od ubezpieczyciela który z bankiem podpisał umowę.Z tym ze warunki w Aliorsync się zmieniły trochę od stycznia i trzeba mieć albo wpływ wynagrodzenia albo lokatę albo saldo miesięczne 1.5k.
Mnie oddali po zakupie prawie 500 pln.I nadal za wszystkie zakupy w sieci mi oddają 5%.

http://tablica.pl/oferta/nowy-philips-55pfl8007k-12-3d-3-x-ambilight-ID1Ybcr.html#e76df76041;r:;s:
 
Ostatnia edycja:

zet357

New member
Witam, od wczoraj jestem posiadaczem 55pfl8007 i jestem jeszcze zielony w temacie ustawień dla tego telewizora.
Zauważyłem że kontury są nie ostre w filmach 3d mkv sbs, jak można to poprawić bo mnie to dfenerwuje. Czy to wina filmów czy ustawień?
Czy jest jakaś opcja do poprawienia tego?
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrówki
 

zet357

New member
Skorzystałeś z kalibracji ISF ?

Sorry że tak drętwo odpowiem ale chodzi o to żeby wybrać opcję "kalibracja isf dzień" lub "noc"?
Czy jest jaaś inna opcja?
jestem w tym temacie trochę tępy bo do tej pory miałem kineskopowe. TV bawiłem się wczoraj godzinę około. Możesz mnie naprowadzić jak go ustawić (skonfigurować) pożądnie?
 

PgUp

New member
moje tv

Witam
obiecałem Wam wcześniej recenzję mojego 55 8007, mam go od miesiąca (a w zasadzie od dziś mam drugi egz.).
Widzę jednak, że wątek zamiera. Jest sens się produkować?

Pozdr
 

szybal

Banned
Witam
obiecałem Wam wcześniej recenzję mojego 55 8007, mam go od miesiąca (a w zasadzie od dziś mam drugi egz.).
Widzę jednak, że wątek zamiera. Jest sens się produkować?

Pozdr
Pisz kolego pisz ja jestem akurat szczęśliwym posiadaczem tego modelu jak na razie wszystko działa bez zarzutu i chętnie poczytam opinie innych użytkowników.😃
 

michal_w

New member
...
Widzę jednak, że wątek zamiera. Jest sens się produkować?
...
zdecydowanie tak, czekamy, sam zastanawiam się nad tym modelem :)

Czytałem że w tym modelu głośniki są w podstawie, ale pytanie czy tylko tam?
Chcę powiesić tv na ścianie i pytanie czy bez podstawy dźwięk będzie w miarę OK?

pzdr
 

dajbanana

New member
Witam,
jestem praktycznie pewien, ze w tym modelu podstawa tv moze rowniez sluzyc jako uchwyt na sciane.
Chyba, ze wolisz swoj uchwyt.

pozdrawiam.

Wysyłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2
 

szybal

Banned
zdecydowanie tak, czekamy, sam zastanawiam się nad tym modelem :)

Czytałem że w tym modelu głośniki są w podstawie, ale pytanie czy tylko tam?
Chcę powiesić tv na ścianie i pytanie czy bez podstawy dźwięk będzie w miarę OK?

pzdr
Widać ze nic nie wiesz o tym modelu ten tv wiesza się na podstawie masz dwa w jednym dodatkowo wbudowany glosnik basowy całość gra bardzo fajnie.
 
Do góry