Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

bl4ck

Active member
Bez reklam
Bo często jest tak że po aktualizacji aplikacji dana funkcja może zostać dodana albo może nie być nigdy dodana :), co do atmosa jeśli nie widzisz znaczka atmos obok vision to znaczy że aplikacja nie posiada obsługi atmos.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
W każdej chwili netflix może zwinąć interes i co zrobisz? nic :)
Co do youtube i atmosa? wybacz ale coś ci się popierdzieliło bo takie coś nie istnieje... to że ktoś sobie wrzucił próbkę filmu z opisem nazwy atmos nic nie znaczy.
 
Ostatnia edycja:

miniu270582

New member
W każdej chwili netflix może zwinąć interes i co zrobisz? nic :)


Piszesz tak jakby Netflix był darmowy i robił nam jakąś łaskę, że istnieje i udostępnia filmy. Tymczasem on istnieje właśnie dla nas i my robimy mu łaskę, że płacimy niemałe w końcu pieniądze, aby go oglądać. Przydałoby się, żeby było to zgodne z obietnicami co do jakości u końcowego odbiorcy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
No racja, ale czy to oznacza, ze Netflix nie przekazuje ścieżki Atmos na żaden tv z Androidem 9, czy np. tylko TCL został tak uhonorowany?


Niektóre TV w zależności od modelu posiadają atmosa i takie rzeczy trzeba weryfikować przed zakupem, tak samo jak niektóre urządzenia zewnętrze typu shield tv 2019, apple tv 4k, xbox one, panasonic blu-ray..
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Wymagasz aby informować cię***że TV nie robi kawy... skoro nigdzie nie jest napisane że netflix obsługuje atmosa to go nie ma i tyle a to że TV obsługuję atmosa i to czy aplikacje będą miały jego obsługę zależny od autorów aplikacji.

Nie będę się już udzielać w tym wątku, mogę dać na koniec wskazówkę że jeśli ktoś bardzo chciał by odpalić atmosa w netflixie to pewnym rozwiązaniem jest zainstalowanie kodi z wtyczką netflix.
 

p3dr0s

Member
Czekam na aktualizację OTA do 55", bo nie pisałem do @kiki o plik na maila, ale się zastanawiam: jeśli miałem TV kalibrowany, to czy po aktualizacji ustawienia idą w piach, czy zostaną?
 

miniu270582

New member
Czekam na aktualizację OTA do 55", bo nie pisałem do @kiki o plik na maila, ale się zastanawiam: jeśli miałem TV kalibrowany, to czy po aktualizacji ustawienia idą w piach, czy zostaną?



Po aktualizacji ustawienia zostają. Ale podobno producent zaleca po aktualizacji reset, a wtedy dane idą w piach. Radzę wcześniej zapisać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

maciekmm

Member
Ciekawe kiedy i czy doczekamy sie tej aktualizacji OTA... Miala byc juz ponoc w listopadzie...
Troche dziwne ma podejscie do klienta ta firemka TCL...
 
Do góry