Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

maciekmm

Member
Czy komus udalo polaczyc sie z konsultantem dzwoniac na Warszawski nr TCLa ? Dzis czekalem na muzyczce ponad 1.5h i nikt laskawie nie odebral... Ta firma to jakas totalna pomylka...

Dodam ze na poczatku rozmowy poinformowano mnie ze czas oczekiwania wynosi ponizej 5 min...
 
Ostatnia edycja:

bielikk

New member
Bez reklam
Swoją drogą w tym TCL'u to chyba nie głowami myślą. Właściwy soft i robi się naprawdę fajny telewizor w swojej cenie. Świetna jakość wykonania, jasna matryca, ostry obraz (pomijając nieszczęsne smużenie ruchomych fragmentów obrazu, nieprzystające do obecnych standardów nawet dla 50Hz matrycy) no i bardzo dobry dźwięk. Tylko poprawić to nieszczęsne oprogramowanie!!!

KTO KUPUJE TV TCL-a GDZIE OBRAZ NIE MA PŁYNNOŚCI I "SMUŻY" ?????????
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1.Nie znam loterii z telewizorami.
Wybór to szerszy kontekst i każdy ma inną wrażliwość i własne preferencje.
Jeden lubi ogórki, drugi ...
2.Wszystkie uwagi są zgłaszane do TCLa.
Nie jesteśmy pracownikami działu inżynierii i jedyne co, to zgłaszamy uwagi zebrane od użytkowników.
3.Nowe aktualizacje są - zdjęcia umieszczaliśmy na FB.
Kiedy będą dostepne- to nie nasz poziom decyzji.
4. Pomiar wartości czuwania ma obowiązek podać producent na stronie firmowej.
Ale fakt mea culpa - zapomniałem.
Dopiero po powrocie z urlopu za 10 dni.
5. Nie wiem czy znasz procedury w światowej korporacji.
Decyzje to długotrwały proces dogadywania się inżynierów na różnych szczeblach R&D.
6. Nic na siłę każdy wybiera model który uważa, dla własnej radości !
 

maciekmm

Member
mdsfan - lepiej nie mozna bylo opisac calej sytuacji.

Kiki ja rowniez nie chce abys odbieral slowa krytyki jako kierowane do Ciebie. Nie masz przeciez wplywu na to co oferuje i wyprawia producent...

Wczoraj napisalem zapytanie na facebooku TCL o poprawki do ec780...
Zobaczymy kiedy i czy odpisza...
 

Pinto19

Member
Źródło to oczywiście antena, widać to głównie na bajkach ale nie tylko na TVP abc, ostatnio puszczałem z youtuba "pocoyo - shake it off" i działo się dokładnie to samo.
 

Pinto19

Member
Tylko że to się nie dzieje cały czas tylko w specyficznych warunkach, np. na filmach tego nie uświadczyłem, soft 218 zdowngradowałem spowrotem do 179 ze względu na atmos, ale teraz zastanawiam się czy do niego nie wrócić...
 

Pinto19

Member
Nooo czyli mamy kolejnego buga ver. 179, czekamy na kolegę z softem 218 który na tych konkretnych przykładach to zweryfikuje 😀 Powinniśmy chyba zostać beta testerami tcla 😉
 

maciekmm

Member
Moze warto by bylo wypisywac te wszystkie problemy na facebookowym koncie tcl ? Niech ludzie widza jakie tcl ma podejscie do klienta.

55EC780 V179
 
Do góry