Seria Sharp XD1E - FullHD wszystko o LC-37XD1E LC-42XD1E LC-46XD1E LC-52XD1E

lcd-46XD1E

mam lcd-46XD1E i powiem dla zainteresowanych ze obraz na tym lcd jest fantastyczny,naprawde niema sie do czego przyczepic.Tak jak co niektorzy piszą nie mając go do wlasnej dyzpozycji lepiej niech nie wprowadzają nikogo w błąd.Jak dla mnie jest to najleprzy telewizor na rynku.Jeżeli zależy wam na opini o tym lcd to najbardziej kompetętną osobą jest sam posiadacz tego cacka.Nie chce sie rozpisywac ale z czystym sumieniem moge go polecic kazdemu kto dyzponuje kwotą 12.500 .Nie słuchajcie ze jakis model wydaje tam jakieś nieporządane odgłosy,absolutnie niema czegos takiego.Najwarzniejsze to miec dobry kabel i sygnał z tunera i obraz jest cudo.Teraz jeszcze czekam na PS3 i to juz napewno w pełni mnie zdowoli.


ORTOGRAFIA !!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Panie Piotrze niestety modele 42 calowy i 46 różnią się dość znacznie.

Pozdrawiam
 

ADAM2004P

New member
Kupiłem tem najsłabszy model Sharpa 42XD1E. Dlaczego ten model?
- bo nie miałem kasy na większy lepszy 46"
- bo ten rozmiar uważałem jest dla mnie optymalny
- bo w rozmiarze 42" LCD nie ma dużego wyboru
- bo chodziłem rok czasu i ciągle nie to, a w końcu trzeba się zdecydować
- bo wchodzi TV HD i właśnie to chcę oglądać a nie jakieś marne programy typu TCM marnej treści i jakości
- bo programów HD będzie coraz więcej i dopiero wtedy mój LCD pokaże co potrafi
- bo uważałem że ten model jest dla mnie.
Model 37" i 42" to jeden segment 46" i 52" to drugi segment i proszę tych modeli między sobą nie mieszć bo to inna klasa i inna cena.
A teraz jeżeli ktoś pyta o poradę i opinię o tym LCD a wy podpowiadacie że ma kupić PLAZMĘ to co to za porada. Jeżeli macie pomysł to podsuńcie dobry model LCD i opiszcie jego walory.
Bardzo długo czytam to forum i przy tych wszystkich podpowiedziach jakie dajecie to gdy czytam CZERŃ - kiepska i owszem żaden LCD nie będze mógł się pochwalić tą czernią co CRT, ale taka jest i prawdopodobnie długo nikt tego nie zmieni. Ale to wszystko widać gołym okiem i albo to akceptujesz i kupujesz albo nie decydujesz się na LCD.
Dlatego jeżeli chcesz kupić to proś o pokaż kikiego. To chyba najlepsze rozwiązanie, oglądasz, porównujesz i decydujesz.
I tak na koniec każdy chwali to co ma więc ja robię to samo a przynajmniej powiem tak LCD SHARP 42XD1E napewno nie jest gorszy od innych modeli w twej samej klasie.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
i bardzo słusznie zrobiłeś
najważniejsze to cieszyć się tym co się ma
a jak się będzie słuchać wszystkich rad to się nigdy nic nie kupi
trzeba podjąć raz decyzję i kropka

pozd
 

szymonunion

New member
Adam2004P,

brawo - b.dobry post i odpowiednie argumenty!
Wlasnie napisalem w 2 watkach pare slow i tu tez wrzuce: (ale z NASTAWIENIEM na 42XD1E).
Napisz prosze jaki masz numer seryjny? Zaczyna sie od 610 czy 611?

-------------------------------------------------------------------------
Drodzy Koledzy,

w tym watku (i nie tylko) zadam pytanie. Skoro nie Sharp LC-42XD1E to co?
Chodzi o to, zeby byl 42", full HD, kompa podlaczyc, 2xHDMI lub wiecej, ze 2,3 Euro, czarny kolor moze byc, glownie kablowka Aster (swiatlowod na korytarzu) + DVD + N'ka moze (a moze nie), Xbox360 (moze)...

Kazda myszka swoj ogonek chwali, jeden mowi, ze OK, drugi pisze, ze do bani. Nie kupie 46XD1E, bo cena powala - chyba, ze ktos na PM mi przysle oferte < 12500...

Cena - hmm.... 42XD1E za 8300 widzialem, wiec do tej kwoty, bo chce kupic wiecej klockow (oferty mile widziane na PM, heh - moze napisze dzis w czesci forum dot. amplitunerow & kolumn).


Pozdrawiam,
PS. Prosze nie pisac, ze GE1E - bo to 37".
PS2. Wlasnie widze $6XD1E za 11999PLN (za drogo) oraz 42XD1E za 8199PLN :)
 
Ostatnia edycja:

Romanoff

New member
Podam tylko w celach informacyjnych że w Electroworld Janki stoi LC46XD1E w cenie 12999-według mnie bardzo atrakcyjna cena jak na supermarket z elektroniką. Z kolei LC42XD1E za 9999:(

Pozdrawiam
 

Xaverux

New member
Nie znam sie na tym i chcialbym sie dowiedziec jak podlaczyc ten tv do pc. W zestawie razem z tv jest taki kabelek krotki z jednej strony ma 3 wyjscia(okragle) a z drugiej jedno zwykle(tak jak do normalnego monitora) Niewiem jak to podłączyć niech ktos pomoze mam GeForce'a 5200 FX
 

jarwisz

New member
Bez reklam
przecież wyrażnie masz w instrukcji napisane razem ze zdjęciem
Z dvd na wyjściu podłączsz kabel component /dvd out/ i do tych 3 końcówek RCA* i teraz tą końcówkę VGA LCD do EXT4 i masz podłączenie z kompem.Oczywiście potrzebny restart komputera

ps.
a czemu nie chcesz przez DVI przecież ta karta ma DVI out

pozd
 
Do góry