Seria PV70

Sansei6

Member
Bez reklam
tomeki kupuj większą, różnica w cenie nie aż tak wielka, a w komforcie o wiele bardziej! Pozatym jak dokładnie poczytasz to znajdziesz posty ludzi którzy zakupili mniejsze i szybko "powiększyli" je i żałowali, ze nie zrobili tego odrazu. Nie sugeruj się tylko odległościami, to już gdzieś przerabialiśmy, ważne są odczucia subiektywne ;) znam takich co oglądają 42 cale z 2 metrów i też spoko a nawet nie mają sygnału HD ;)
Wiesz 60-tki tanieją, to normalna kolej rzeczy - to starsza generacja na wiosnę za pewne jak wejdą nowsze modele to i 7o-tki stanieją, ja na to liczę ;) tylko ja chcę kupic PY a nie PV ;)
 

robo1973

New member
Cześć witam ALL!!!!
Kupiłem TH-42PV70PA i jestem bardzo zadowolony. Testuję ją już 3 miesiące i jest rewelacja. Polecam. A co do wielkości to wydaje mi sie, że 42 cale to jest już standard. Jedyny mamkament to ciche syczenie zasilacza wysokiego napięcia (słychać to tylko jak całkowicie wyciszę dzwięk i się wsłucham).
 

Mabri

New member
tomeki napisał:
Dzięki za radę co do wielkości. A może ktoś pomoże co do wyboru 60 czy 70?

PS. Kiedy mają wejść nowe modele Panasów?

Zazwyczaj to wczesna wiosna.
Ja bym poczekał do premiery serii 80 i poczytał opinie na ich temat. Na pewno wejście nowej serii spowoduje jeszcze potanienie siedemdziesiątek.
 

jacor24

New member
PV60 i PV70

ArtS007 napisał:
Co my na to? Makabra. Ciekawe, jak często to się zdarza.

ArtS :)

Chyba często. Kupiłem 42PV60, padł po pół roku (padł panel-pionowa linia), wymiana na nowy PV70. PV70 padł po 4 miesiącach (padł panel-kilka pionowych lini). Obecnie po decyzji serwisu centralnego czekam na kuriera z kolejnym nowym PV70. Chyba do 3 razy sztuka. A swoją drogą szkoda, że nie nawalił 2 m-ce później, może by się trafiła 80.
 

Mabri

New member
Powiem tak - nie słyszałem o pionowych liniach w serii py ale pamiętajmy, że seria pv jest dużo tańsza a tym samym dużo polpularniejsza.
 
Może się powtarzam, ale chciałbym zauważyć, że posiadacze PV700-tek nie mają takich problemów, a tym bardziej w modelach PY nie powinno to mieć miejsca.
 
Witam.
Właśnie otrzymałem informację z serwisu z ZG, że mój (drugi już) PV70 zostanie naprawiony poprzez wymianę panelu (pionowe paski). Pierwszy został wymieniony na nowy, a a w tym drugim wymienia mi panel.
Mam pytanie do fachowców:
Czy licznik w menu serwisowym wskaże mi teraz czas pracy samego (nowego, nieużywanego) panelu, czy czas pracy całego TV (przed naprawą miałem ok.900 godzin) ???
 

zbynio81

Member
czemu paski najczesciej pojawiaja sie w modelach PV70 a bardo rzadko w PV7???
CZYZBY W TYM WYPADKU DROZSZE BYLO GORSZE (poza modelem pv700 i lepszymi :) )
 

Jarod

New member
Bo większość kupuje pv70, troche mniej pv7 i chyba najmniej pv700 i pewnie tak samo mają się zgłaszane usterki na forum...
 

wideo5

New member
tomeki napisał:
Najpierw opis sytuacyjny

Odległość oglądającego (głowy) od tv ok. 3,2 m, dzieciaki leżą na dywanie to nawet 1.5 m.
Obraz cyfrowego polsatu po euro złączu, z dvd po hdmi. Antena czasami - kiepska jakość.


Chcę kupić plazmę Panasonica.

Pierwsze pytanie - jaki rozmiar 37 czy 42?
Drugie pytanie - czy pv60 czy pv70? Obecnie najtańsza 37pv70 kosztuje 3500 zł, a 42pv70 ok. 3800 zł. Mam okazje kupić 37pv60 za 2700 zł lub 42pv60 za 3000 zł. Czyli zaoszczędziłbym 800 zł. Czy warto? Jakie są realne różnice pomiędzy 60 a 70?
daj cynk na priv. gdzie możesz kupic 42pv60, miałem taki i mnie podkusiło na zmianę na 50pv70 który po prostu gorzej odbiera. jesli byłaby mozliwość chę tnie bym kupił znów ten starszy model nawet ze wzgledu na wyższy poziom czerni i wiekszą ilość wejść. wygląd może i gorszy ale dla mnie liczy sie jakość obrazu.
 
piotrh1975 napisał:
Witam.
Właśnie otrzymałem informację z serwisu z ZG, że mój (drugi już) PV70 zostanie naprawiony poprzez wymianę panelu (pionowe paski). Pierwszy został wymieniony na nowy, a a w tym drugim wymienia mi panel.
Mam pytanie do fachowców:
Czy licznik w menu serwisowym wskaże mi teraz czas pracy samego (nowego, nieużywanego) panelu, czy czas pracy całego TV (przed naprawą miałem ok.900 godzin) ???

Witam.
Czy nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie ???
 

mkaw

New member
witam szczęśliwych posiadaczy modelu PV70P, proszę o info, czy jest ktoś komu przechodzi dźwięk po hdmi z "n"-ki na tym modelu, nie chodzi mi o tryb dvi tylko hdmi.
 

darcun

New member
Bez reklam
ricco1 napisał:
a powiedzcie mi jak sprawdzic ile godzin juz moj telewizor przepracowal? mam panansa PV70PA. dzieki:D:D

Musisz się potrudzić i poczytać .Było to już wiele razy na tym forum opisywane.Czytaj,czytaj.
 

mkaw

New member
czytałem, wiem że w trybie dvi dźwięk należy przesłać przez chincze. Ale czy komuś w trybie hdmi idzie dźwięk ? Po podobno są tacy szczęśliwcy którym to chodzi.
 
Do góry