Seria PV70

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to nie jest obraz HD . Pioneer produkuje blureya - ale w cenie 5000 zł . A Ty chyba takiego nie masz?
To karta jest ułomna - w HD gra suuuper.
 

Balon14

New member
athcx napisał:
Dzisiaj jest już nowy egzeplaz fabrycznie zapakowany czas pracy tv: 0, ilość uruchomień 2

Pozdro dzieki za wsparcie


Masz sczęśćie ;) Ja idę dziś walczyć do skepu Mix-xxxxxxxxxxx S.A. z tym że 42PV70P kupiłem w czwartek ale dopiero w sobotę sprawdziłem ile ma nabiegane godziń i jak zobaczyłem to aż mnie cofneło time ponad 1520 i uruchomień ponad 200 :( Mam nadzieje że załatwię wymianę pozytywnie. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Paweł_EPWR

New member
Pionowa linia zawitała już w moim 42PV70 na stałe i dzisiaj postanowiłem zadzwonić so serwisu. Powiedziano mi, żebym przygotował tv do odbioru i w tym tygodniu po niego przyjadą. W serwisie zostanie stwierdzone czy jest to do naprawienia czy do wymiany. Jeżeli do wymiany to może to potrwać nawet miesiąc!!! Czy w Waszym przypadku też tak było. Nie wyobrażam sobie tak długiego czasu bez tv tymbardziej, że dodatkowo ponoszę koszty związane z opłatą za N'kę.
 

Tygrysekk

New member
kiki napisał:
to nie jest obraz HD . Pioneer produkuje blureya - ale w cenie 5000 zł . A Ty chyba takiego nie masz?
To karta jest ułomna - w HD gra suuuper.

Przepraszam, specem w tym nie jestem :) Pisze na filmie na dole stacja abc i znaczek HD, to myslalem ze to jakosc hd.

czyli film dvd bedzie mial lepsza jakosc niz taki serial z tv amerykanskiej ze znaczkiem hd? rozumiem ze jak kupie cyfre + to stacje ze znaczkiem hd tez nie osiagna lepszej jakosci niz ten serial?

Myslalem ze stacje HD to jzu jest full wypas, nawet z bliska. Moze ktos mi to szerzej wyjawsnic( mozesz byc oczywscie ty kiki :))
 
na tej aukcji otwory montażowe są w maksymalnej odległości: 33 x 47 cm, a rozstaw otworów w Panasonicu zamyka się w prostokącie 31,5 x 66 cm, także musisz szukać większego


......sorki, nie zauważyłem że masz 37", podane wartości są do 42", może ktoś się wypowie co ma 37"........ ale zawsze chciałem pomóc :)
 
Ostatnia edycja:

FroQ

New member
Reklamowanie

Cześć. Nie korzystaj z gwarancji, tylko z ustawy o szczególnych uprawnieniach konsumenckich i zgłoś to do sprzedawcy. Jeśli jednak ma być to gwarancja, to w przypadku tej wady można zrobić zdjęcia linii i z skanem karty gwarancyjnej z numerem seryjnym jest to zgłaszane do Warszawy d Panasonic Polska, gdzie podejmują decyzję czy naprawiają (wymiana matrycy), czy wymieniają na nowy. Nie zgadzaj się na zabieranie telewizora.
user_online.gif
 

wydma8

New member
Dzieki za checi:)

Dokladnie mam 37" i nawet za bardzo nie widze tych rozstawow, jak lookam na tyl tv to widze duzo dziur (ale to sa chyba dziury zeby tv sie nie grzal za bardzo) i pare malutenkich srubek, wiec nie wiem za bardzo jak ten uchywt do tv przymocowac...

Help:)

Dzieki
 

wydma8

New member
Ostatnia edycja:

broniu63

New member
Cytat z aukcji:eek:twory montażowe w maksymalnej odległości: 33 x 47 cm

To są maksymalne rozstawy,czyli maksymalny rozstaw w pionie 33cm,w poziomie 47 cm.Myśle że w 37 calowym tv. nie ma aż tak dużo.Powinien pasować.
 

imperator

New member
Pionowy pasek - wymiana

Witam
W moim przypadku posiadam model PV45EH i pojawil sie wlasnie pionowy pasek jakies 3 tygodnie temu i po 1 dniu zniknal. Dziisaj przychodze z pracy a tu juz 2 paski pionowe. Mam pytanie czy to nadaje sie do naprawy czy tez wymianieja telewizor na nowy? Jezeli na nowy to po jakim czasie?
 

tborko

New member
Tak. Na przykładzie PV700 mogę potwierdzić, że green ghosting występuje przy szybkich ruchach kamery. Widać to gdy obok siebie występują obszary z białym i bardzo ciemnym kolorem. Kiedy przy tym ruchu biały "podąża" za czarnym widać zielone smugi. Im szybszy ruch tm większe.

Niemniej jednak taka sytuacja nie występuje tak często jak można się tego spodziewać. Nawet oglądając film Sin City wystarczająco szybkich ruchów, żeby wywołać to zjawisko nie jest tak wiele, żeby mi to przeszkadzało.

Gdy szybki ruch występuje przy innych kolorach takiego problemu nie zauważyłem.
 

doubleube

New member
czy u Was takze filmy z DVD maja pasy na dole i u góry?
mam na auto a obraz sie nie powieksza
dodam ze strona startowa DVD(pioneer dv-380) jest na caly ekran
tak to juz jest?
 

MacPaul

New member
jaki kabel połaczeniowy ?

Witam

jestem po raz pierwszy więc witam wszystkich.
Nie mam pojęcia gdzie umieścic swoje pytanie o kable połączeniowe . Zdecydowałem tu - mam nadzieję , że dobrze.
Kupiłem wczoraj 42PV70. Mam nagrywarke panasonica E10 (bez HDMI).
Obecnie z TV połaczona dobrym euro - wyzszy model Bandridge.
Czy jest sens - zauważę - gdy połączę oba urządzenia componenetem ?
Jeśli tak - jakie polecacie (też w kontekscie nie rujnowania finasów nowego członka forum)

pozdrawiajac wypatruje odpowiedzi

Maciej
 
Do góry