Seria PV70

okocz

New member
Wady plazmy już znam, nie wiem tylko czy są one jedynie udziałem PV70? Jeśli tak źle z tymi telewizorami to czemu je kupujecie?

to może teraz wymienicie wady LCD? No i było by miło gdybyście polecili jakiś 42 calak :]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
oceniaj sam i sam wybieraj . Ktoś znakomicie napisał ze woli plazmy z jej wadami niż LCD z jego wadami. Ale inni są akurat odwrotnego zdania.
Więc decyzja należy do Ciebie.
Co do LCD - to załóż inny wątek - to mowa jest o plazmach Panasonica.
 

iw1

New member
okocz napisał:
Jeśli tak źle z tymi telewizorami to czemu je kupujecie?

Ja myślę że bardziej narzekają Ci którzy nie mają tej plazmy
Może ktoś widzi zielone krawędzie (chociaż jego żona już nie), może komuś coś cyka (ale przecież mogą zdarzać się wadliwe egzemplarze), może ktoś widzi pofałdowaną ramkę, może komuś kurz na niej osiada (chyba tylko mnie ;) ) itd...
ale ogólnie to zdecydowana większość użytkowników chwali ją sobie (ja również). Myślę że do każdego odbiornika można się przyczepić. Zdawanie się tylko na opinie innych nie ma sensu, każdy ma inne upodobania, jak sam nie porównasz to nie będziesz wiedział. Ja po pierwszych opiniach @kiki'egi miałem mętlik w głowie ale kupiłem i nie żałuję
Pozdrawiam
 

DeAlba

New member
Pudło a sewis

Pudła od tych plazm nie trzeba trzymać. Doczytajcie gwarancję (zakładam, że mało komu się chciało to zrobić, ja przeczytałem bo karton jest gigantyczny i nie ma go gdzie trzymać przez dwa lata...).

Pozdrawiam

PS. Ciągle jak patrzę na ten TV to cieszę się z wyboru:cool:
 

robboj

New member
DeAlba napisał:
Pudła od tych plazm nie trzeba trzymać. Doczytajcie gwarancję (zakładam, że mało komu się chciało to zrobić, ja przeczytałem bo karton jest gigantyczny i nie ma go gdzie trzymać przez dwa lata...).
z tym "Pudła od tych plazm nie trzeba trzymać" to bym polemizowal
oczywiscie serwis nie wymaga ale ja osobiscie wole aby moj tv raczej w takim pudle podrozowal z i do serwisu
mialem dwa takie kursy wiec wiem co mowie
myslisz ze jak goscie przyjada to maja opakowanie ze soba - watpie i pewnie maja to gdzies i po prostu wezma tv tak jak stoi lub ewentualnie owina folia i zapakuja go do jakiegos rozklekotanego busa
ja bym nie ryzykowal i jednak oryginalne opakowanie bym zatrzymal
a miejsce zawsze sie znajdzie - trzeba stare graty wywalic :D
 

Golgota

New member
:grin:
motobartcompany napisał:
zielone krawedzie są i to nie ma watpliwości, najlepiej sam zobacz jak gra ten TV na róznych sygnałach i oceń.

Każdy inaczej widzi, moja zona np. tego nie zauważa, ale ja mam bardziej spostrzegawczy wzrok:)

węży nie zauważyłem, pikseloze bedziesz miał jak podlączysz zły sygnał ale nic w tym dziwnego....

jeszcze co do wad w obrazie, zauwazyłem, że robią się delikatne cienie
:grin:
Witam
Nic takiego nie stwierdziłem
A co do pudła, to wiecie, jaki to robiło efekt jak z kurierem nieśliśmy ten TV- ludziska myśleli ze to 60’’ plazma
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Dylemat trzymać, nie trzymać, należy rozwiązać samemu. Radzę jednak trzymać. Nawet w przypadku sprzedaży komuś innemu, będzie łatwiej.

ArtS :)
 

iw1

New member
motobartcompany napisał:
jeszcze co do wad w obrazie, zauwazyłem, że robią się delikatne cienie.

ja zauważyłem że na tanim kablu euro (10zł) obraz jest zdecydowanie gorszy niż na dobrym kablu komponentowym ;)
Może posiadasz byle jaki kabel albo słaby sygnał?
Na kablówce mam dość słaby sygnał ale z tunera cyfrowego jakość jest bardzo dobra
 

motobartcompany

New member
iw1 napisał:
ja zauważyłem że na tanim kablu euro (10zł) obraz jest zdecydowanie gorszy niż na dobrym kablu komponentowym ;)
Może posiadasz byle jaki kabel albo słaby sygnał?
Na kablówce mam dość słaby sygnał ale z tunera cyfrowego jakość jest bardzo dobra
mam kabel b-tech czy jakoś tak:) plaski za 120 zł.
W xboxie 360 przewód komonent oryginał microsoft
w DVD przewód HDMI też firmowy.

wcześniej jak miałem ps3 to była podłączona też poprzez firmowy HDMI.

Teraz robie upload i zaraz wrzuce tu na forum filmik z gry na xboxa 360 i ocenicie ten wspanialy obraz


Filmik trochę waży.. ustawienia w obrazie wszystko na 40%

http://www.youtube.com/watch?v=H_q-R1JApC4
 
Ostatnia edycja:

DeAlba

New member
motobartcompany napisał:
wystarczy go odpowienio złożyć:)


Niestety styropianów nie da się złożyć a bez nich samo pudło to na nic...

Liczę, że nie będę go potrzebował a jak coś to pożyczę od kogoś kto je trzyma;)

Pozdrawiam
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
motobartcompany napisał:
.. ustawienia w obrazie wszystko na 40%
To może daj na 10%, a tak na powaznie to przy ustawieniu normalnym masz taką samą sytuację??
Podaruj sobie to docieranie bo to nie motorower i g..o to daje.
Gdyby taka procedura była wymagana to z pewnością producent by o tym wspomniał. Ja mojego już docieram przez 2 miesiące po 12 godz dziennie i jest super( na normalych ustawieniach)
 

motobartcompany

New member
moge ustawić na 10% i jest taka sama sytuacja.

dzisiaj rano byłem w nowo otwartym sklepie, grały tam 2 plazmy LG , akurat leciało demo z xboxa 360 ( Ridge racer 6) i zielonych cieni nie zauważyłem tylko, że czerń była szara.....
 

robboj

New member
pewnie pozbawiony wad poprzednikow - fioletowych wezy i zielonych krawedzi
tak czy siak opis i tak skopany - na gorze pisze " Ekwiwalent 4096 odcieni gradacji" ale juz ponizej w dokladnym opisie "3072 odcienie gradacji"
 
Do góry