Seria PDP-427 i 507

fokus

New member
Potrzebne mi szybkie porównanie. Znalazlem na Allegro 436RXE, oczywiście nowy za 8000zł. Jak sie ma ta oferta do 427XA też za 8000zł ? Teraz to mam dylemat :) Widze ze ten 436 też nie ma podstawy w komplecie, jak oni to sprzedaja ?? Jak ja mam w domu tn telewizor postawić ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
427 Xa jest za 7899 zł
436 Fde - za 6999
436 RXe - nie był nigdy oficjalnie sporwadzany - odpuść.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
podstawy kosztuja 399 zł . A plazmy są z ogólnopolską gwarancją - co ma duże znaczenie - dla użytkowników.
 

KKuba

New member
Bez reklam
Kiki robisz sobie żarty??? 436RXE nie był sprowadzany??? A na co ja patrzę: Pioneer 436 RXE, dytrybutor DSV Trading, Sprzedawca LOCO - Olsztyn - czytam sobie właśnie kartę gwarancyjna. I oczom nie wierzę... :) PRZEMYT!!! ;)
 

fokus

New member
436RXE jest jakoś obcięty w stosunku do 436XDE ?? XDE jest najwyższym w tej klasie ? Czy sa głośniki w komplecie ? Bo jesli nie ma to jak mam ogladać tv zakladając ze np. nie mam kina ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sorry - mea kulpa . RXE oczywiście Były i to w dużych ilosciach , ale dość dawno więc zapomniałem . Miałem na myśli SXE - których nie było w Polsce.
Jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd.
 

lukaszpin

New member
A propos. Czy moze ktorys z kolegow (kolezanek )posiada i moglby sie podzielic polska instrukcja do 427XD lub jakiegokolwiek innego modelu z koncowka 7?
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
siemka jestem nowy i chce kupic pionka 427 choc do czasu poznania tego forum faworyzowalem LCD philipsa 42PF9731D choc po cichu zawsze wydawalo mi sie ze plazma gra zywiej i nie ma bladych katow itd, w koncu LCD to tylko wiekszy ulepszony wyswietlacz zegarka elektr... moj boze telewizor z tego zrobili :) dobra mam cel na te wakacje... zbior truskawek na kolanach a pozniej juz tylko fotel i pilot... :) pozdr
 

benio

New member
KIKI,
mógłbyś przybliżyć temat, co się zmieni w temacie plazm poza wejściem na rynek nowych modeli pionka?
:)
 

mr_wtyczka

New member
Ja osobiście liczę, że ceny obecnych plazm Pionieera, po wprowadzeniu zapowiadanych, spadną jeszcze trochę, tak, że będę mógł przestac wybierac pomiędzy Samsungiem i Panasoniciem, i kupię sobię w/w. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
mimo bardzo zawziętych kilkutygodniowych negocjacji z DSV /dystrybutor Pioneera / w sprawie nadchodzących nowej generacji plazm i obniżki starych model - sprawa zakończyła się fiaskiem.
Więc nie licz na jakiekolwiek obniżki , ale sprawdziłem w Niemczech - też nie ma szału cenowego na Pioneera.
Jedynej okazji wypatrywałbym wraz z wporwadzeniem plazm Hitachi nowej generacji 9800 oraz Panasonica Full HD.
Wówczas Pioneer nie udźwignie takiego ciężaru , aczkolwiek w nowej strategii mają powstać sklepy wyselekcjonowanej sprzedaży w Europie gdzie bedę dostępne plazmy Pioneera .
Olbrzymią konkurencją bedą też fantastycznej jakości telewizory nowej generacji hybrydowe JVC HD Ila i Sony - tylna projekcja , które przebojem zdobywają cały świat juz teraz /są bardzo cienkie -/. I wszystko zależy od spozycjonowania cen konkurencji.
Czyli za dwa trzy miesiące najpóźniej - wszystko się rozstrzygnie. Tym bardziej że telewizory lcd nie zasypiają ze swoją jakością .
 

mr_wtyczka

New member
Witam

Dzięki kiki za odpowiedz. Mój telewizor CRT SONY ma dopiero 2,5 roku, więc jakos te 3-4 miesiące jeszcze wytrwam, aby później nie płakac :). Jak kupowałem CRT nie chciałem poczekac kilku miesięcy, a po ich upływie na rynku za cenę CRT można już było dostac plazmę 42. Teraz widzę nadchodzipodobna rewolucja związana z telewizorami FULL HD. Tak jak piszesz, pojawi się cała masa nowych fajnych telewizorów, więc rynek na pewno zostanie przynajmniej trochę zostanie "wywrócony". ALe najpóźniej we wrześniu muszę już "moją" plazmę ustawic w pokoju :)
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
mr_wtyczka napisał:
Ja osobiście liczę, że ceny obecnych plazm Pionieera, po wprowadzeniu zapowiadanych, spadną jeszcze trochę, tak, że będę mógł przestac wybierac pomiędzy Samsungiem i Panasoniciem, i kupię sobię w/w. :)

no optymistyczny post... mnie glowa peka jak wszedlem na forum modelu samsunga jakis tam 5 czy 7H jeden wielki lament... najpierw text czekam na cudo... przyszlo... bum serwis.... nastepny post serwis, migocze, serwis, elektronike wymieniaja, cos nie polutowane dobrze... jezzzzu ja rozumiem ze bylby to wegiel ze szuflom na tony sprzedaja ale takie wpadki dyskwlifikuja ta firme w moich oczach na amen, tym bardziej ze cos slyszalem ze cos tam pionierowi pokradli i maja jakies modele wycofywac ze sklepow bo proces grozi... ale nie wiem czy to prawda, LG tez niezle kwiatki 4 cm sie machneli w przekatnej... w teleexpresie mowili , bo kto chodzi z miarka do sklepu... :) a trzeba bedzie...:) ale podobal mi sie jeden dobry text... w odp na to cale szukanie tanio itd ...ze w tym przedziale cenowym to albo ten bubel albo ten ot co, niestety trzeba przeczekac doskladac i nie gderac ze cos smuzy migocze itd ... mam pytanko jak to jest ze model panasa w specyfikacji pisza matryca 9 generacji a w pionku 7 generacji... ? Znaczy kazdy ma swoje generacje... :) pozdr. czytam dalej... leb peka :)
 

botr

New member
Ma ktoś problemy z lekkim buczeniem pioneera 427DX
Bo teraz jak juz sie przyzwyczaiłem do ogladania plazmy , to wieczorem gdy wszyscy juz spia słysze buczenie przetwornicy z mojego pioneera i wcale nie musi być bardzo zciszony telewizor
Czy jest to wada mojego modelu , czy wszyscy tak mają ???
Pozdrawiam
 
Do góry