Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Johno

New member
Witam.
Pisze tutaj moje pytanie bo chyba jest to najczęściej odwiedzany post.
Mam lg lm 960. Moduł CI Polsatu. Wczoraj była aktualizacja programów i zaczęła mi się sypać lista kanałów. Pojawiły sie nowe ale nie mają nazw stacji. Jest numer kanału i pustka. EPG kanałów działa. Pytanie czy będę musiał robić restart TV. Czy można zrobić tylko restart np listy kanałów. Przecież ustawiać wszystko od początku to szlak mnie trafi. Wyszukiwanie ponownie kanałów nic nie dało znajduje kolejne bez nazw. Ma ktoś jakąś radę.
I jeszcze inne pytanie czy np listę kanałów można wyeksportować na pena wrzucić do kompa i jakimś programikiem tą listę sobie ustawiać i potem znowu zaimportować?
 

xneox

New member
Witam.
Zaktualizowałem fw w 42lm620s do najnowszego, bo wyskoczyło dosłownie dwa dni temu :) problem polega na tym, że zniknął mi VOD Onet z aplikacji i nie ma jej nigdzie do pobrania/uruchomienia. Zastanawiam się czy macie jakiś sposób by ją dograć, lub czy ewentualnie cofnięcie fw do poprzedniej wersji rozwiąże ten problem? jeśli macie poprzednią wersje fw do tego tv, to bardzo proszę o link do pobrania i ewent. instrukcję do wykonania downgrade. Z góry dziękuję i pozdrawiam !
 

xneox

New member
ale niestety nie ma, a u Was po aktualizacji firmware nadal jest vod onet ? nie ukrywam ze brakuje mi tej aplikacji, bo ilość darmowych filmów itd powalała na kolana ;)
 

medioner

Member
Jak miałeś ją kiedyś zainstalowaną to powinna być w twoich nabytych aplikacjach na twoim koncie

Nie zgodzę się z tą tezą , ja po każdym powrocie do ustawień fabrycznych( co jest zalecane po każdym nowym firmoware) zawsze na nowo muszę w sklepie pobrać na nowo interesujące mnie aplikacje.

Ale jeśli już jestem przy głosie to spytam czy wy też tak macie, po każdym nowym oprogramowaniu i przywróceniu do ustawień fabrycznych i ustawieniu obrazu z tymi samymi parametrami co poprzednio, obraz mam inny, na nowo muszę dopasowywać sobie jakość obrazu do poprzedniego ale już z nowymi parametrami. LG47LM670S.
 

jogr

New member
Witam.
Zaktualizowałem fw w 42lm620s do najnowszego, bo wyskoczyło dosłownie dwa dni temu :) problem polega na tym, że zniknął mi VOD Onet z aplikacji i nie ma jej nigdzie do pobrania/uruchomienia. ...

Sprawdź - LG Smart World - WSZYSTKO - Łącznie lub LG Smart World - Rozrywka- Łącznie
tam znajdziesz VoD Onet ;)

Jeśli nie ma to Zainicjuj ponownie opcje Premium.

-----------------------
47LM640S - 04.62.10
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
Nie zgodzę się z tą tezą , ja po każdym powrocie do ustawień fabrycznych( co jest zalecane po każdym nowym firmoware) zawsze na nowo muszę w sklepie pobrać na nowo interesujące mnie aplikacje.

Ale jeśli już jestem przy głosie to spytam czy wy też tak macie, po każdym nowym oprogramowaniu i przywróceniu do ustawień fabrycznych i ustawieniu obrazu z tymi samymi parametrami co poprzednio, obraz mam inny, na nowo muszę dopasowywać sobie jakość obrazu do poprzedniego ale już z nowymi parametrami. LG47LM670S.

No nie wiem, ale ja mam na mim koncie wszystkie aplikacje które instalowałem w przeszłości nawet jak zresetuje tv do ustawień fabrycznych
 

bumtarara

Member
To tak trochę komicznie odpowiem - kolega ma uszkodzony TV, bo nie powinien niczego pamiętać , po zresetowaniu TV ma być w stanie sklepowym.

Owszem nie pamięta po zresetowaniu, chyba się nie rozumiemy, chodzi o to że mam założone konto, po wciśnięciu MY APPS i PRAWY GÓRNY RÓG TAM GDZIE JEST EDYCJA ITD. W PIERWSZYM RZĘDZIE JEST TAKI JAKBY LUDZIK TO JEST WŁASNE KONTO, teraz napisałem zrozumiale?
 

bumtarara

Member
Owszem nie pamięta po zresetowaniu, chyba się nie rozumiemy, chodzi o to że mam założone konto, po wciśnięciu MY APPS i PRAWY GÓRNY RÓG TAM GDZIE JEST EDYCJA ITD. W PIERWSZYM RZĘDZIE JEST TAKI JAKBY LUDZIK TO JEST WŁASNE KONTO, teraz napisałem zrozumiale?, po każdym resecie muszę się logować aby moje wcześniejsze aplikacje mógł zainstalować ponownie, one nie są zapisane w telewizorze one są w sieci, chyba jasne nie?
 

medioner

Member
Owszem nie pamięta po zresetowaniu, chyba się nie rozumiemy, chodzi o to że mam założone konto, po wciśnięciu MY APPS i PRAWY GÓRNY RÓG TAM GDZIE JEST EDYCJA ITD. W PIERWSZYM RZĘDZIE JEST TAKI JAKBY LUDZIK TO JEST WŁASNE KONTO, teraz napisałem zrozumiale?

Nie dość że zrozumiale to coś dobrego podpowiedziałeś DZIĘKI.
 

xneox

New member
Sprawdź - LG Smart World - WSZYSTKO - Łącznie lub LG Smart World - Rozrywka- Łącznie
tam znajdziesz VoD Onet ;)

Jeśli nie ma to Zainicjuj ponownie opcje Premium.

-----------------------
47LM640S - 04.62.10

Tylko że ja nigdy opcji premium nie inicjowalem alo tak mi sie przynajmniej wydaje , po prostu nie ma w aplikacjach VOD ONET, ani w tzw "sklepie", walcze o tą aplikację bo miała zarąbistą bazę filmów i seriali:)
 

zbig0

New member
Czy mi sie wydaje czy nie ma na stronie do sciagniecia ani jednego firmware dla 42lm620s ??
http:// www. lg. com/pl/wsparcie-produktowe/lg-42LM620S

wchodze i widze tylko kropeczki tam gdzie poprzednio mozna bylo cos sciagnac hmm

jest gdzies miejsce gdzie moge znalezc wszystkie dostepne softy na ten TV?
 

dajaha

New member

rychu

New member
Dostałem od nc+ do końca roku HBO GO. I tak sobie patrzę, że LM620 ma już zainstalowaną aplikację - fajnie. Tylko, że nie działa. Próba odtworzenia dowolnego filmu, nawet darmowego kończy się wiecznym buforowaniem.
Internet udostępniam po adapterze wi-fi. Na tablecie i telefonie wszystko działa, a na tv nie chce ruszyć.
Działa Wam HBO GO na LG? Co może być przyczyną problemów z odtworzeniem filmów?
 
Do góry