Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

WPPP

Member
Również w WebOS 2.0 filmy na HBO GO nie ładują się (chyba niekończące się buforowanie). I to pomimo, że nie było żadnej aktualizacji tej wersji oprogramowania. Widać, że problem jest jakiś większy. Może to z HBO GO coś się stało. Pisać więc do HBO, chociaż nie zaszkodzi również do LG.
 

harry.wesoly

New member
W LA mamy to samo, załączam odpowiedź LG na mój post
Szanowny Panie,
dziękujemy za kontakt z naszym działem.
Uprzejmie informujemy, iż w zaistniałej sytuacji przekazaliśmy opis problemu do działu technicznego odpowiedzialnego za oprogramowanie w telewizorach LG. W możliwie najkrótszym czasie postaramy się zlokalizować i usunąć źródło problemu wydając poprawioną aktualizację oprogramowania.
W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.
Z poważaniem,
Wojciech Wąs
LG Electronics Polska.

CZEKAMY :-C
 

krishd

New member
Po dłuższym nie używaniu internetu w tv dziś postanowiłem uruchomić ipla.
Co mnie zdziwiło nie było zapamiętanego połączenia wifi. Wpisałem od nowa (pokazała się aktualizacja, pobrałem zainstalowałem) tv uruchomiłem i znowu brak internetu. Wpisałem jeszcze raz i do puki nie wył tv to jest ok. Jak go wył/wł to muszę wpisywać sieć od nowa. Co mogło mu się namieszać??
 

cwiech

New member
Odpowiedź LG.
Szanowny Panie,
dziękujemy za kontakt z naszym działem.
Uprzejmie informujemy, iż w zaistniałej sytuacji zalecamy zresetowanie i ponowną konfigurację Pańskiego routera. W trakcie konfiguracji proszę upewnić się, że na routerze aktywna jest obsługa protokołu DHCP - bez tego mogą pojawiać się problemy z automatycznym łączeniem telewizora z siecią.
W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.
Z poważaniem,
Wojciech Wąs
LG Electronics Polska.
 

rychu

New member
Ja też tak mam - nie pamięta wifi i za każdym razem muszę łączyć ręcznie.
Myślałem, że się u mnie coś popsuło.
Ruter cały czas ten sam, nic w ustawieniach nie zmieniałem.
 

robza

New member
Czy pojawiła się już aplikacja Netflixa w polskiej lokalizacji? Czy w dalej trzeba zmienić kraj np. na Irlandię ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

mlodzian

New member
A czy macie w tej aplikacji polskie napisy? Bo u mnie jest tylko polska ścieżka audio. Na innych platformach mam polskie napisy i dźwięk.
 

simoon78

New member
Do osób które mają problemy z automatycznym łączeniem do sieci po WiFi.

U mnie pomaga zmiana nazwy sieci na nigdy nieużywaną wcześniej. Może to nie jest szczyt wygody, ale działa :)

Powodzenia!
 

DVDO

New member
Nie trzeba przejściówki o ile video ma wbudowany tuner telewizyjny (większość ma ). Trzeba podłączyć video zwykłym kablem antenowym i zapuścić skanowanie analogowej telewizji naziemnej. Obraz z video, wraz z dźwiękiem, pokaże się jako jeden z analogowych kanałów telewizyjnych. Przy przejściówce Euro jednak jakość powinna być odrobinę lepsza ponieważ kanały RGB są oddzielone.
 

dajaha

New member
Nie trzeba przejściówki o ile video ma wbudowany tuner telewizyjny (większość ma ). Trzeba podłączyć video zwykłym kablem antenowym i zapuścić skanowanie analogowej telewizji naziemnej. Obraz z video, wraz z dźwiękiem, pokaże się jako jeden z analogowych kanałów telewizyjnych. Przy przejściówce Euro jednak jakość powinna być odrobinę lepsza ponieważ kanały RGB są oddzielone.

Obecność tunera TV w magnetowidzie nie ma wpływu na możliwość podłączenia magnetowidu do TV kablem antenowym RF. Urządzenie w magnetowidzie, które jest za to odpowiedzialne nazywa się modulatorem i to ono emituje nam sygnał na jednym z wybranych kanałów telewizji analogowej.
Przykładem jest odtwarzacz Video (nie magnetowid), który nie ma tunera a ma możliwość podłączenia z TV kablem antenowym. Zdecydowana większość magnetowidów lub odtwarzaczy posiada wbudowany modulator chociaż spotkałem kiedyś odtwarzacz bez modulatora. :)
 

DVDO

New member
Obecność tunera TV w magnetowidzie nie ma wpływu na możliwość podłączenia magnetowidu do TV kablem antenowym RF. Urządzenie w magnetowidzie, które jest za to odpowiedzialne nazywa się modulatorem i to ono emituje nam sygnał na jednym z wybranych kanałów telewizji analogowej.
Przykładem jest odtwarzacz Video (nie magnetowid), który nie ma tunera a ma możliwość podłączenia z TV kablem antenowym. Zdecydowana większość magnetowidów lub odtwarzaczy posiada wbudowany modulator chociaż spotkałem kiedyś odtwarzacz bez modulatora. :)

Sporo tekstu i zero konkretnej porady. Brawo :lol:
 

DVDO

New member
Kolega ma konkretny problem do rozwiązania. Ja przedstawiam konkretne rozwiązanie natomiast Ty toczysz boje o trzeciorzędne kwestie techniczne, które w dzisiejszych czasach, w sytuacji przekazywania informacji o obrazie w postaci cyfrowej oraz śmierci odtwarzaczy video, nikomu do niczego się nie przydadzą lub przydadzą się incydentalnie.

Dlatego proponuję na przyszłość połączenie Twojej gruntownej wiedzy praktyczno-wikipedycznej z szybkością reakcji niesienia pomocy innym. Dzięki temu tacy jak ja nie będą musieli błądzić jak dziecko we mgle a świat stanie się idealnym :bober:
 

dajaha

New member
Kolega ma konkretny problem do rozwiązania. Ja przedstawiam konkretne rozwiązanie natomiast Ty toczysz boje o trzeciorzędne kwestie techniczne, które w dzisiejszych czasach, w sytuacji przekazywania informacji o obrazie w postaci cyfrowej oraz śmierci odtwarzaczy video, nikomu do niczego się nie przydadzą lub przydadzą się incydentalnie.

Dlatego proponuję na przyszłość połączenie Twojej gruntownej wiedzy praktyczno-wikipedycznej z szybkością reakcji niesienia pomocy innym. Dzięki temu tacy jak ja nie będą musieli błądzić jak dziecko we mgle a świat stanie się idealnym :bober:

I na to czekałem. Wylazło z ciebie to co widać w większości twoich postów - kończą się tak samo albo podobnie - zwadą z innym użytkownikiem. Wystarczyło przyznać się do pomyłki lub błędu i po sprawie (zrobiłeś to kiedyś ? Raczej nie.), ale nie chora ambicja nie pozwala ci na to. Tkwij sam w sobie i w swojej wielkiej dumie. Szkoda czasu i klawiatury na dalszą korespondencję z tobą. Zmień forum może sobie pomożesz tak jak "pomagasz" innym.
 
Do góry