Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

jacony

New member
Vod onet

Panowie moi mili napiszcie mi czy macie VOD onet ? Nie wchodzilem w niego ze 2 miesiace, wchodze teraz a tu nie ma na razie.Co jest grane?
 

dajaha

New member
Panowie moi mili napiszcie mi czy macie VOD onet ? Nie wchodzilem w niego ze 2 miesiace, wchodze teraz a tu nie ma na razie.Co jest grane?

Sprawa wygląda tak, niestety:

"W odpowiedzi na Pana zgłoszenie, informujemy że problem techniczny dotyczący funkcjonowania aplikacji Onet VOD na wskazanym modelu telewizora LG z przyczyn niezależnych od Grupy Onet.pl SA nie zostanie usunięty. Usługa VOD nie jest już dostępna na tym modelu telewizora.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą usługą i jednocześnie polecamy sprawdzenie jej możliwości na innych platformach.

Pozdrawiamy,

BOK VOD.PL
Grupa Onet.pl SA"
 

DVDO

New member
I na to czekałem. Wylazło z ciebie to co widać w większości twoich postów - kończą się tak samo albo podobnie - zwadą z innym użytkownikiem. Wystarczyło przyznać się do pomyłki lub błędu i po sprawie (zrobiłeś to kiedyś ? Raczej nie.), ale nie chora ambicja nie pozwala ci na to. Tkwij sam w sobie i w swojej wielkiej dumie. Szkoda czasu i klawiatury na dalszą korespondencję z tobą. Zmień forum może sobie pomożesz tak jak "pomagasz" innym.

Sporo bełkotu i bezsensownego klepania w klawiaturę. Trzymasz standard :D
 

DVDO

New member
Ok, twoje na wierzchu. WYGRAŁEŚ !!!!!! Niech wszyscy zobaczą jaki jesteś wielki i pomocny.
Forumowicze zapamiętajcie tego człowieka !!! :fool:

Najpierw się czepiasz (bo to nie ja zacząłem) a teraz kiedy nie dajesz sobie rady w dyskusji próbujesz napuszczać innych? Kiepskie to.
Potrenuj erystykę to może nauczysz się klecić coś na poziomie średniej klasy australopiteka.

Tak. Wiem, że nie wiesz co to erystyka i australopitek. Odsyłam więc do wikipedi :grin:
 

dajaha

New member
Najpierw się czepiasz (bo to nie ja zacząłem) a teraz kiedy nie dajesz sobie rady w dyskusji próbujesz napuszczać innych? Kiepskie to.
Potrenuj erystykę to może nauczysz się klecić coś na poziomie średniej klasy australopiteka.

Tak. Wiem, że nie wiesz co to erystyka i australopitek. Odsyłam więc do wikipedi :grin:

Po pierwsze to nie czepiam się tylko delikatnie zwracam uwagę lub wyprowadzam z błędu (zainteresowanych odsyłam wstecz, niech ocenią). Po drugie to drę sobie łacha z ciebie a ty jeszcze się nie zorientowałeś ( nie wiem dlaczego ?). Po trzecie to podeślij mi linki w Wikipedii to tych dwóch słów, coś nie mogę ich odszukać, tobie poszło to znacznie lepiej i szybciej. Po czwarte jeśli chodzi o erystykę to wystarczyło na samym początku napisać "Tak kolego masz rację to jest modulator odpowiedzialny a nie tuner TV, sorry za niedopatrzenie" (bo o niewiedzy nie ma mowy) i po sprawie. Ale nie, ty jesteś bezkrytyczny i nikt, podkreślam NIKT nie będzie zwracał ci uwagi ani cię poprawiał, twój honor ci nie pozwoli. Po piąte nikogo nie napuszczam na ciebie, już dawno zorientowali się z kim mają do czynienia.
 

DVDO

New member
Po pierwsze to nie czepiam się tylko delikatnie zwracam uwagę lub wyprowadzam z błędu (zainteresowanych odsyłam wstecz, niech ocenią). Po drugie to drę sobie łacha z ciebie a ty jeszcze się nie zorientowałeś ( nie wiem dlaczego ?). Po trzecie to podeślij mi linki w Wikipedii to tych dwóch słów, coś nie mogę ich odszukać, tobie poszło to znacznie lepiej i szybciej. Po czwarte jeśli chodzi o erystykę to wystarczyło na samym początku napisać "Tak kolego masz rację to jest modulator odpowiedzialny a nie tuner TV, sorry za niedopatrzenie" (bo o niewiedzy nie ma mowy) i po sprawie. Ale nie, ty jesteś bezkrytyczny i nikt, podkreślam NIKT nie będzie zwracał ci uwagi ani cię poprawiał, twój honor ci nie pozwoli. Po piąte nikogo nie napuszczam na ciebie, już dawno zorientowali się z kim mają do czynienia.

Grafoman, moralista i wróżka w jednym. Człowiek renesansu :grin:
Nikogo nie napuszczasz? Może zacznij czytać co sam piszesz bo mam wrażenie,***że albo nie czytasz tego co piszesz albo tego nie rozumiesz. :grin:

Skąd ty wiesz czy inni "dawno zorientowali się z kim mają do czynienia"? Jesteś wróżką?:-D
Tłuczesz bezsensownie w klawiaturę i zaśmiecasz wątek a podobno miałeś już nie pisać?
Ale nie! Ty musisz ilością bezsensownego tekstu jakoś ukryć swoją bezradność.
 

dajaha

New member
Grafoman, moralista i wróżka w jednym. Człowiek renesansu :grin:
Nikogo nie napuszczasz? Może zacznij czytać co sam piszesz bo mam wrażenie,***że albo nie czytasz tego co piszesz albo tego nie rozumiesz. :grin:

Skąd ty wiesz czy inni "dawno zorientowali się z kim mają do czynienia"? Jesteś wróżką?:-D
Tłuczesz bezsensownie w klawiaturę i zaśmiecasz wątek a podobno miałeś już nie pisać?
Ale nie! Ty musisz ilością bezsensownego tekstu jakoś ukryć swoją bezradność.

Masz rację, już nie piszę! Ktoś musi być mądrzejszy! :D :D :D
 

Wujgregor

Member
Witam,wyskoczyło powiadomienie na Tv.
wersja 4.62.10
Kurcze,sam nie wiem bo sprawdzam na stronach LG i pisze ze to oprogramowanie z września,wiec nie wiem dlaczego dopiero teraz wyskoczył UPDate,zawsze aktualizowałem software a tu taki zonk.
 
Ostatnia edycja:

zbig0

New member
Hej ludy to 4.62.10 jest w porzadku? jak z streemowaniem po UPNP/DLNA? przerywa czy dzialo to jakos? mam jakas przedpotopowa wersje ktora dziala calkiem stabilnie z media serverami plex czy router(asus) dlna streemowanie...ale sie zastanawiam czy nie wyprobowac tego nowego softu hmm choc ostatnim razem jak zrobilem auto updejt to wyladowalem w pulapce z auto wylaczaniem TV i pilotem nie dzialajacym czasem hehe stad wybaczcie ze pytam...
 

mlodzian

New member
No nie wiem, od dawna używam dodatkowego media boxa, ale mogę sprawdzić. Ale jedno jest pewne LG, zamiast poprawiać błędy usuwał problematyczne funkcje ( np. teraz nie możemy zmienić ścieżki dźwiękowej na tv sat i nie tylko).

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

mlodzian

New member
Sprawdziłem dlna, co prawda tylko na jednym pliku, na początku wydaje się ok, ale po jakimś czasie dźwięk się rozjeżdża z obrazem.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

robza

New member
08b97e321ca882177a56092d3d3d57d2.jpg

Właśnie pobiera nowy soft.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry