Seria LA - aktualizacje softu

xicil

New member
plbubu co to znaczy, że obraz tylko mignie? W jaki sposób "puszczasz coś z youtube'a"? Piszesz bardzo niejasno i ciężko Cię zrozumieć.
"pojawia sie 2 opcja. YouTube Tv " - "YouTube TV" to chyba domyślna nazwa telewizora skojarzonego z kontem youtube, zatem zgaduję, że chodzi o opcję wybrania odtwarzacza w playerze youtube na kompie lub komórce. Owszem, na kompie to pojawia mi się dopiero po włączeniu youtube'a w TV. Natomiast na telefonie z androidem tę opcję mam przez cały czas dostępną.
 

plbubu

New member
Screenshot_2014-03-05-21-44-01.png

Tak to wyglada w telefonie po wlaczeniu youtuba w tv
Screenshot_2014-03-05-21-37-09.png

A tak ogladajac program tv. I podczas tej sytuacji jak chce polaczyc w aplikacji na telefonie z Tv lg BuBu, telewizor zareaguje sekundowym wylaczeniem ekranu. Tak jak by chcial wlaczyc ale sie rozmyslil
 

dj_marian

New member
Mam to samo, chociaż czasami załapie(soft 4.20.29). Na sofcie poprzednim po uruchomieniu opcji "oglądania na dużym ekranie" na YT z telefonu telewizor uruchamiał YT i odtwarzał filmy. Dodatkowo wkurzająca rzecz, że jeśli mamy odpalone YT na tv to po nieudanym połączeniu "z telefonu" (tj. telefon wskazuje, że jesteśmy połączeni a tv nic nie odtwarza) rozłączając w telefonie tv wyłączamy YT na telewizorze(a przeważnie chciałbym coś jeszcze oglądać).
 

knopiczka

Member
Narescie dodali ..tvnplayer..teraz nazywa sie .....player.......ta nowosc to bez aktualizacji la691s soft 04.22.11 po prostu dzis wlaczylem smart.tv i patrze jest ....i tak to jest przechwalone ale dawno powinno byc
 

mateusiak22

New member
Tylko trzeba im napisać aby to ograniczenie wiekowe zrobili transparente.



PS. U mnie wlaśnie przestał działać. Reinstalacja nie pomaga, staje na logo i nie idzie dalej
 
Ostatnia edycja:

edi730

New member
W wątku o serii LM przeczytałem że w ustawieniach sieci wpisanie DNS 208.122.23.22 pomaga w przyspieszeniu działania aplikacji YouTub i podobnych i faktycznie działa...
 

edi730

New member
Sieć/połączenia z siecią/rozpocznij połączenie/lista pozostałych sieci/konfiguracja ręczna/rodzaj połączenia/np. przewodowa
 

pmarcys

New member
"Niewystarczajaca ilosc pamieci, aby otworzyc te strone. Przejdz do kolejnej strony, aby kontynuowac"

Jak "to" mozna ogarnac/obejsc/zalatwic?
Aktualizacja 04.22.53
 

edi730

New member
Tak czekam na nowy soft do naszych modeli i liczę na jakiś cud w postaci likwidacji błędów, ale coraz częściej zaczynam się zastanawiać czy w ogóle cokolwiek wyjdzie. Macie może jakieś informacje o zaprzestaniu wsparcia dla LA?
 

edi730

New member
Może by tak napisać do szefostwa w Korei ;) Tak na poważnie to nic nie da. Szkoda tylko że nie można znaleźć informacji o planach firmy LG co do wsparcia tech. modeli z 2013.

A tak na marginesie.
Polityka wsparcia LG jest chyba inna, by poprawić wizerunek pokasowali opinie użytkowników telewizorów na oficjalnej stronie :/
To czego można się spodziewać...
 
Do góry