Seria LA - aktualizacje softu

knopiczka

Member
LG 42LA91S ...po ostatniej aktualizacji do 04.22.11 przy oglądaniu filmów na internecie i oglądaniu Youtube ukazuje się komunikat <<Niewystarczająca Ilość Pamięci>> albo film się zacina i nie buforuje . czyli mało pamięci . Niewiem czy ktoś to zauważył usunięcie Historii i Cookies nic nie dało . ale zauważyłem na moim Tv w Pamięć aparatu (foto) tam gdzie miejsce na system to mam full .. i tak myślę że przy aktualizacjach te stare wersje softu powinny być automatycznie usunięte i nowe się powinny nagrać , a widocznie przy któryś aktualizacjach ( a ostatnio ich było dużo ) stare wersje się nie usunęli i dlatego mam pamięć aparatu pełną ( to na czerwono) i filmy buforowane nie mają miejsca .Ma ktoś ten sam problem i pamięć też mu pokazuję Full ??

I Tyle mi LG odpowiedziało i dalej nie wiem dlaczego przedtem działało a teraz nie działa :bober:

Szanowny Panie, dziękujemy za kontakt z naszym działem. Informujemy, że pamięć używana do instalacji aplikacji nie ma nic wspólnego z pamięcią operacyjną urządzenia. Przedstawimy to na przykładzie komputera w którym ma Pan pamięć na dysku HDD i pamieć RAM. Jeżeli korzysta Pan z aplikacji, która wymaga dużo RAMU i się zawiesza to nie ma żadnego wpływu ilema Pan wolnego miejsca na dysku HDD. Analogiczna sytuacja jest w TV. W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt. Z poważaniem, Stanisław Grabowski LG Electronics Polska.
 

Kowalski9

New member
Czy działa wam na ostatnim sofcie wprowadzanie znaków z klawiatury USB? W przewodniku pisze że powinno działać - u mnie działają strzałki kursora natomiast część alfanumeryczna milczy.
 

Marvin24

New member
Wracając odnośnie obsługi MKV i przy okazji zapytałem się o napisy *.ass dostałem odpowiedz:

Informujemy, że żaden sprzęt LG nie obsługuje wyższego profilu mkv niż 4.1 i na obecną chwilę nie ma żadnych informacji na temat aktualizacji do wyższej w tej kwestii. Odnośnie kwestii napisów to ich standard obsługi jest stały od ok 2 lat, więc na obecną chwilę nie ma w planach zmian w ich specyfikacji.
Jednakże odpowiedz donośnie napisów jest zbyt ogólna, a co do profilu video 4.1 nie był bym taki pewien bo moje testy wykazały że nie zawsze chce działać, dopiero poniżej tego profilu działają prawidłowo.
 
Ostatnia edycja:

mateusiak22

New member



Dzieki, świetna sprawa :)

Jest mały problem zmieniam nazwę kanału z NATIONAl GEO HD na National Geographic Channel HD i po przywróceniu tej listy do tv wraca do pierwotnej nazwy. Czy da się jakoś usunąć tą aktualizacje ?



PS. Czy to jest bezpieczny sposób i nie zepsuje mi tv?


Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
 

diabeelek

New member
U mnie po aktualizacji softa do wersji 04.22.11 nie ma opcji abym mógł włączyć napisy do filmów czy to po USB czy DLNA.
Menu z napisami jest jakby zablokowane...Czy u kogoś też taki problem występuje?
Mam LN575S
Dodatkowo filmy które wcześniej się włączały teraz wyskakuje komunikat, że Ten typ plikow nie jest obslugiwany.
 
Ostatnia edycja:

mateusiak22

New member
U mnie po aktualizacji softa do wersji 04.22.11 nie ma opcji abym mógł włączyć napisy do filmów czy to po USB czy DLNA.
Menu z napisami jest jakby zablokowane...Czy u kogoś też taki problem występuje?
Mam LN575S
Dodatkowo filmy które wcześniej się włączały teraz wyskakuje komunikat, że Ten typ plikow nie jest obslugiwany.
filmy które mi działały na starym sofcie działają i na tym :) menu napisów również mi działa :) po DLNA nigdy mi nie działały napisy.
 

diabeelek

New member
Po zmianie DLNA na Serviio idą napisy z polskimi znakami. Jednak TV raz znajduje filmy raz nie.
Na DLNA Mezzmo napisy też idą ale z krzakami a ten serwer najbardziej mi odpowiada
 

radkor

New member
No właśnie,co do pilota tradycyjnego.Jaki pasuje do la 660s?bo chciałbym kupić,ale nie wiem jaki
Szukaj na allegro "la660s pilot" (zaznacz szukanie w opisie).
Kup pilota z przyciskiem SMART nad OK. Ja kupiłem podobny ale z przyciskiem HOME i niestety jedynym sposobem na wejście do menu Smart TV jest srebrny pilot Motion.
 

Jemioła

New member
Czy może ktos podać tego linka do ustawieni obrazu (poszczególne wartości liczbowe do odpwoednich progó...)
bo nie mogę go odnaleźć ....

(LA691S)


Piotr
 

orzech85

New member
Czy zauważyliśmy po uaktualnieniu softu, że zwiększyła się czcionka w dolnej części ekranu w opisie aktualnie oglądanego programu w TV?

Wcześniej była mała i wiecej treści można było zmieścić w tej samej wielkości paska. Da się zmienić wielkość tej czcionki?
 
Do góry