Seria LA - aktualizacje softu

mateusiak22

New member
Czy zauważyliśmy po uaktualnieniu softu, że zwiększyła się czcionka w dolnej części ekranu w opisie aktualnie oglądanego programu w TV?

Wcześniej była mała i wiecej treści można było zmieścić w tej samej wielkości paska. Da się zmienić wielkość tej czcionki?


i lepiej, lepiej widać nie muszę wytężać wzroku. Tak było Już w poprzedniej wersji. :)

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
 

bipbop

New member
wiem że juz trochee wody upłyneło ale dopiero wczoraj sie zorientowalem co wniosla jedna z ostatnich aktualizacji u mnie na 47LA691s.

Dosc dlugo chcialem miec mozliwosc przegladania aplikacji smart z UK, niemiec, francji itp., bo w polskim jest poprostu mniej.

Ktoras z ostatnich aktualizacji włączyła mozliwosc wyboru wszystkich krajow swiata ! :D

Testowalem juz UK, niemcy i francje i widze ze smiga ! Super - polecam wszystkim ! W zachodnich "sklepach" smart tv lg mozna probowac nabyc nawet dwie fajne gry gameloftu: spiderman i batman (w pelnym 3D tylko pada pod USB trza podpiac).
 

dylan80

New member
LN575 wyniuchał nowy soft 04.22.53.... kurcze, nie umiem się zdecydować, czy dać mu to połknąć, czy poczekać.... najgorsze, ze nie wiem, co wnosi nowego....
 

Mario82

New member
U mnie też nic nie ma. Jeśli się pojawi, mam nadzieję że naprawią problem z napisami po DLNA. Przy np dysku sieciowym nigdy mi napisów nie wyświetlał, ale przy włączeniu filmu przez Smart Share (z tel LG) czy też innym programie tego typu na telefonie napisy mi wyświetlało. Przestało kompletnie wyświetlać napisy przy jakiejś z ostatnich aktualizacji. Działa jedynie z USB. Pisałem w tej sprawie do LG, dopytywali co i jak i przekazali niby do działu technicznego. Tylko czy efekt jakiś to odniesie, hmm

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

dylan80

New member
po południu ok godz. 16 mój tv poinformował mnie po włączeniu o aktualizacji... odrzuciłem, ale nie sprawdziłem numeru.... po chwili sam wymusilem sprawdzenie aktualizacji żeby zobaczyć numer.... było 04.22.53....\
teraz czytam wasze posty ze nic nie macie i sam sprawdziłem , rzeczywiście nie ma.... jakieś widmo... ale coś musiało być, bo gdzieś na niemieckim forum już coś wyczytałem w związku z tym softem, był już temat z dzisiaj, czyli świeży... nie moge dac linka bo wiadomo co.....
 

dylan80

New member
po południu ok godz. 16 mój tv poinformował mnie po włączeniu o aktualizacji... odrzuciłem, ale nie sprawdziłem numeru.... po chwili sam wymusilem sprawdzenie aktualizacji żeby zobaczyć numer.... było 04.22.53....\
teraz czytam wasze posty ze nic nie macie i sam sprawdziłem , rzeczywiście nie ma.... jakieś widmo... ale coś musiało być, bo gdzieś na niemieckim forum już coś wyczytałem w związku z tym softem, był już temat z dzisiaj, czyli świeży... nie moge dac linka bo wiadomo co.....
jak wpiszecie w goglach lg 04.22.53 to pierwszy wyskoczy...
 

mateusiak22

New member
Pewnie w nowym sofcie nic widocznego nie dodadzą. Ja od dawna piszę żeby dali rozciąganie obrazu do smartshare takie jak w trybie tv


Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
 

daniel1980

New member
Witam.Dzisiaj zmieniłem usługę kraju na UK i sprawdziłem aktualizacje i wyskoczyła 04.22.53 .Ale na razie nie aktualizuje.Może ktoś odważny spróbuje co z tego wyjdzie .Dodam że mój TV to LG 42LA660 S.Pozdrawiam.
 

edi730

New member
Kolega mnie rozbawił :) ...bo może coś się spier..li, na szczęście nie u mnie... Pamiętajcie tylko, że nie ma możliwości powrotu do starszej wersji softu!
 

harry.wesoly

New member
Tak wrocilem do PL. Jedno wiem funkcja pilota uniwersalnego z dekoderem polsatu hd6000 nadal nie dziala. Brak tez tvn player. Tv cyka jak cykal
 

plbubu

New member
Hej. Tez macie takie cos, ze telewizor wywala info o dostepnej aktualizacji o godz 1 w nocy i czy pobrac jak bedzie dostepna ale nic sie nie sciaga ani po manualnym sprawdzeniu dalej jest stara wersja? Juz 2 razy mialem takie aktualizacje widmo. Druga sprawa to czy jak ogladajac tv chcecie puścić cos z youtuba to obraz tylko mignie a dziala to dopiero po wejsciu do aplikacji youtuba ale wtedy pojawia sie 2 opcja. YouTube Tv
 
Do góry