Seria LA - aktualizacje softu

piotreek88

New member
Moim zdanie wybrałeś zły soft, bo tyle to zajmowała aktualizacja do mojego 42LA660s, jak go pierwszy raz do wifi podłączyłem.

Sprawdź dokładnie model
 

piotreek88

New member
Mi tv nie wykrywa aktualizacji, czy złapie ją sobie sam, czy muszę przez usb? Poprzednia aktualizacja sama została wyłapana.

A i jeszcze jedno, czy jeśli mam włączone aktualizacje w ustawieniach i WYŁĄCZONE automatyczne aktualizacje, to zadziała to tak, że tv się zapyta, czy ma aktualizować, czy aby zapytał, muszę mieć włączone te automatyczne aktualizacje?
 

harry.wesoly

New member
04.00.49 niestety nie działa mi nadal funkcja pilota uniwersalnego żeby pilotem od tv zmieniać kanały cyfrowego polsatu na dekoderze hd6000. Wydaje mi się, że tv przyspieszył.
 

dylan80

New member
po aktualizacji do nowego softu na LN575 drastycznie pogorszyła się jakość wyświetlanego obrazu, szczególnie zaobserwowałem to na większości programów HD. normalnie aż widać piksele, przed aktualizacją obraz był czyściutki i gładziutki, nic nie było w tv przestawiane, tylko update zrobiony.. teraz widać to szczególnie wokół znaczków stacji nadawczych, ale nie tylko, również krawędzie są postrzępione, a przedtem obraz był piękny... LG jak zwykle znowu zwaliło soft, a nic innego nie dodali, nawet tvnplayera nie ma.\
żałuję, bo mogłem nie aktualizować...
 

j@j

Member
I chyba nie będzie prędko tvn player,u mnie nic się nie pogorszyło w sumie nie zauważyłem żadnej różnicy co nowego wnosi ten soft.
 

jpablo

New member
Zawsze mnie zastanawia po kiego grzyba ludziska tak się rzucają na aktualizację softu. Potem płacz i zgrzytanie zębami, że programiści coś sknocili. To po co aktualizuje jeden z drugim jak nie ma problemów? No chyba, że samo się robi i nie da się tego wyłączyć.
 

edi730

New member
Zawsze mnie zastanawia po kiego grzyba ludziska tak się rzucają na aktualizację softu. Potem płacz i zgrzytanie zębami, że programiści coś sknocili. To po co aktualizuje jeden z drugim jak nie ma problemów? No chyba, że samo się robi i nie da się tego wyłączyć.

Tak trudno zrozumieć???
Soft który jest w tych tv jest niedopracowany i każdy z nas ma nadzieje na oprogramowanie które cos poprawi. Jak na razie jestem zawiedziony. To już koniec roku i podejrzewam że dość szybko wsparcie tech. zniknie. Bo nowe TV LG na rok 2014 prawdopodobnie będą miały nowy system kupiony od HP webOS.
 
Ostatnia edycja:

jpablo

New member
Tak trudno zrozumieć???
Soft który jest w tych tv jest niedopracowany i każdy z nas ma nadzieje na oprogramowanie które cos poprawi. Jak na razie jestem zawiedziony. To już koniec roku i podejrzewam że dość szybko wsparcie tech. zniknie. Bo nowe TV LG na rok 2014 prawdopodobnie będą miały nowy system kupiony od HP webOS.

Bardzo trudno. Nawet jak masz jakieś problemy to warto poczekać przynajmniej kilka tygodni na opinie innych. A tak koncentrujesz się, że przykładowo nie działa jakaś część softu, który nie ma wpływu na codzienne oglądanie, a po aktualizacji dostajesz gorszy obraz.
 

piotreek88

New member
Dla czego mój 42la660s bie wykrył mi aktualizacji przez internet? Nawet jak ręcznie dałem, aby sprawdził, to twierdził, że aktualizacji brak.

Uaktualniłem przez usb i jest lepiej, bo 3 razy oglądałem filmy z dysku usb 2 TB i za każdym razem albo obraz czasem klatkował, albo się zacinał, dzisiaj na nowym sofcie 3 godzinny film z tego dysku poszedł bez zająknięcia.
 

dylan80

New member
Nie, bo zawsze znajdą się tacy nadgorliwcy, którzy później płaczą po forach. :)
jak nie masz nic do powiedzenia w temacie, to sie nie wypowiadaj. To jest temat o aktualizacji, o tym co poprawili, a co spieprzyli, o tym co ludziom chodzi lepiej a co gorzej... nie chcesz to nie aktualizuj... jak nie aktualizujesz, to wyjdź i sie nie wpieprzaj...
 

piotreek88

New member
Po ostatniej aktualizacji apka onet vod działa koszmarnie, nie da się zmienić nawet poziomu głośności, a pasek z przyciskami i postępem nie znika za każdym razem.
 

dylan80

New member
spróbuj resetnąć znaczy zainicjowac apikację od nowa.... akurat u mnie zauważyłem chyba poprawę vod. wczoraj oglądałem jakiś cały film i przeszedł bez problemu do końca, a do tej pory zawsze gdzieś po jakimś czasie wywalało z aplikacji, prawdopodobnie z powodu małej pamięci, ale nie wiem... ale np. puścić jakiś film z vod od razu za pierwszym razem mi sie nie udaje wciąż... zawsze dopiero za drugim razem startuje, za pierwszym jakiś błąd zawsze znajdzie i muszę ponawiać , albo wracać do opisu filmu i puszczać jeszcze raz...
a specjalnie teraz sprawdzałem, głośność u mnie działa prawidłowo
 

jpablo

New member
jak nie masz nic do powiedzenia w temacie, to sie nie wypowiadaj. To jest temat o aktualizacji, o tym co poprawili, a co spieprzyli, o tym co ludziom chodzi lepiej a co gorzej... nie chcesz to nie aktualizuj... jak nie aktualizujesz, to wyjdź i sie nie wpieprzaj...
No przykro mi, że rodzice Ciebie kultury nie nauczyli. A przed spaniem meliska jak znalazł.
 
Do góry