Seria LA - aktualizacje softu

januszprz

New member
Ale sprawdź do kiedy ten odcinek był dostępny bez abonamentu, bo tam jest że tylko do któregoś dnia września (chyba do 9) i może dlatego już się go nie odtworzy za darmo.
 

knopiczka

Member
Ale sprawdź do kiedy ten odcinek był dostępny bez abonamentu, bo tam jest że tylko do któregoś dnia września (chyba do 9) i może dlatego już się go nie odtworzy za darmo.


Tak masz rację do 08.09 ale 2014r i to na kompie można zobaczyć ale na Tv LG po nowej aktualizacji komunikaty:" Undefinied error" lub o błędzie związanym z licencją. ten sam problem był na IPLI ale już się z nim uporała a HBOGO nie i niema z nimi żadnego kontaktu
 

harry.wesoly

New member
47LA660S
Widzę, że LG znowu dodała z datą 02/10 tą samą wersję firmware 04.00.23. Dlaczego ta sama wersja a zmieniła się data jej dodania na serwer? Wcześniej 023 była datowana na 24 później na 25 września a teraz na 02/10. O co chodzi?
 

hellhammer

New member
47LA660S
Widzę, że LG znowu dodała z datą 02/10 tą samą wersję firmware 04.00.23. Dlaczego ta sama wersja a zmieniła się data jej dodania na serwer? Wcześniej 023 była datowana na 24 później na 25 września a teraz na 02/10. O co chodzi?

pewnie ktos mial problemy z aktualka i to zglosil, i technicy sprawdzili nowy soft i wrzucili pewnie poprawiony i dlatego. Ja juz do swojego 4 bledne aktualki pobralem i dalej tv jej nie widzi, tak poprawiaja Ci technicy, numerki sie tylko zmieniaja i daty.
 

harry.wesoly

New member
moim zdaniem tel chodzi szybciej, dodali jakies azjatyckie tv w smart ale wciąż nie mogę obsługiwać dekodera cyfrowego polsatu. Chodzi płynniej moim zdaniem choć może to być odczucie subiektywne.
 

bipbop

New member
moim zdaniem tel chodzi szybciej, dodali jakies azjatyckie tv w smart ale wciąż nie mogę obsługiwać dekodera cyfrowego polsatu. Chodzi płynniej moim zdaniem choć może to być odczucie subiektywne.

mi sie wydaje ze to efekt placebo - tez tak mialem przez kilka godzin jak wgralem nowy soft do telefonu LG . W tv wydaje mi sie ze szybciej startuje smart - tzn: szybciej po wlaczeniu TV mozna go wlaczyc, wczesniej trzeba bylo z 30 sekund poczekac bo go muliło. Ale to jak pisałem moze byc efekt placebo i musze jeszcze potestowac.
 

boober

New member
Cześć. Ktoś wie jak na tym netflixa zainstalować? Mam wersje S na demoludy. Dzisiaj kupiłem. Jest yt, deezer, etc ... Ale netflixa nima. W przeglądarce nie chodzi ani weeb ani netflix. Pomoże mi ktoś? Z góry przepraszam za balaganienie w wątku.
 

orzech85

New member
Czy mógłby ktoś włączyć jakikolwiek film na zalukaj.tv, rozszerzyć go na pełny ekran i napisać czy z lewej strony i na górze ma białe paski?

Ja mam coś takiego i nie wiem czym to jest spowodowane.
 

mamula22

New member
U mnie w LA 690s tez sa te paski na zalukaj + ogladanie na raty.
Ja mam taki problem że znikaja mi programy i przenoszone sa na sam koniec listy programów.
Kiedy ogladam np. tvn ( kanał 4) kanał nagle znika a program przenoszony jest na koniec listy np. nr 947. Mam kablówke cyfrową Telpol z modułem cam.
Czy ktoś się spotkał z czymś takim.
 
Ostatnia edycja:

dylan80

New member
U mnie w LA 690s tez sa te paski na zalukaj + ogladanie na raty.
Ja mam taki problem że znikaja mi programy i przenoszone sa na sam koniec listy programów.
Kiedy ogladam np. tvn ( kanał 4) kanał nagle znika a program przenoszony jest na koniec listy np. nr 947. Mam kablówke cyfrową Telpol z modułem cam.
Czy ktoś się spotkał z czymś takim.
u mnie to samo było na LN575S.
mimo, że wyłączona aktualizacja programów to ciągle się to zmieniało..
pomaga włączenie trybu hotelowego i tam przestawienie autoupdate DTV na manual...

zależy jeszcze od operatora, bo u mnie te problemy z UPC wychodziły...
uporałem sie z tym tak, że nie szukałem kanałów po sieci, tylko robiłem pełne skanowanie na "inny operator" i wyłączałem aktualizację listy... musiałem dodatkowo kraj zmienić, bo w upc na ustawieniach polska z modułem CI zawsze sa problemy....narazie sie lista trzyma...
 
Ostatnia edycja:

dylan80

New member
dodatkowo na sofcie 04.00.29 mój 39LN575 zaczął się ostatnio normalnie sam z siebie wyłanczać i włanczać podczas oglądania... czekam na nowy soft, jak to nic nie zmieni, to wysyłam TV na gwarancje, bo już mam dość tego tv i sposobu w jaki on pracuje.... działa pod kablówką z modułem CI i szybkość działania samego tv jak i smarta jest godna pożałowania... nie wiem czemu...
 

lucanus82

New member
U mnie na sofcie 29 nie ma problemow. Zalukaj dziala wporzadku. Cos kiedys wcisnelem i pasek znikl. Tak jakbym uruchomil film w nowej karcie
 

jacobgov

New member
Cześć,
mam problem z aktualizacją telewizora 42LA6130. Na stronie LG są 2 softy, wgrałem starsze oprogramowanie według instrukcji producenta przez usb i wszystko ok. Tak samo zrobiłem z nowszym softem lecz TV nie widział softu.
Czy jest inny sposób wgrania softu? W ustawieniach TV jest opcja "Aktual. oprog." a w niej "sprawdź aktualizacje" po wybraniu tej opcji sprawdza "Sieć" i "kanały telewizji cyfrowej". Może da się wgrać soft przez DLNA? Zastanawia mnie też fakt że stary soft ma 64 MB a drugi, nowszy 590 MB.
Dzwoniłem już do LG i rozpatrują sprawę.
Pozdrawiam
 

tomek1106

New member
to musi być błąd od ich strony. Nie możliwe aby tyle oprogramowanie zajmowało tym bardziej że to zwykły TV bez SmartTV, jakby miał smart to ok, ale on nie ma !
 
Do góry