Seria LA - aktualizacje softu

knopiczka

Member
Również zainstalowałem 4.00.23. Da się wyczuć lekkie przyspieszenie w stosunku do 4.00.21 ... IPLA i HBOGO w dalszym ciągu problemy z odtwarzaniem darmowych Filmów i np. seriale w pakiecie IPLA Premiery który wykupiłem i bania dalej komunikat "Undefinied error"
 

januszprz

New member
Do D2mian : a filmy darmowe na Ipla odtwarzają się u ciebie, bo u mnie podobnie jak u innych "Undefinied error".
Nic tylko trzeba nadal dzwonić na infolinię LG.
 

knopiczka

Member
ja mam la691s i na 3.20.40 ipla wszystko ok po zmianie nawet teraz na 4.00.23 dalej nie dzala . IPLA i HBO GO twierdza ze sa w kontakcie z LG i pracuja nad tym
 

rajqu

New member
Mnie srednio jakies iple i inne badziewia interesuja ale TV dostal KOPA tam gdzie powinien czyli przegladarka. Youtube w przegladarce dziala praktycznie jak na kompie. Przelaczanie fullscrean jest super plynne a nie jak kiedys zamulacz straszny. Wg mnie nawet po Wifi duzo szybciej buforuje sie obraz HD mimo ze net ten sam. Jestem jak najbardziej na tak !!!! dobry kawalek softu.
 

Kowalski9

New member
Mnie srednio jakies iple i inne badziewia interesuja ale TV dostal KOPA tam gdzie powinien czyli przegladarka. Youtube w przegladarce dziala praktycznie jak na kompie. Przelaczanie fullscrean jest super plynne a nie jak kiedys zamulacz straszny. Wg mnie nawet po Wifi duzo szybciej buforuje sie obraz HD mimo ze net ten sam. Jestem jak najbardziej na tak !!!! dobry kawalek softu.

Oczywiście każdy do innych celów może wykorzystywać telewizor. Ja przede wszystkim jako urządzenie do oglądania telewizji - z na stałe włączoną funkcją TimeShift i często nagrywaniem. Przeglądarkę mam w komputerze i jest ona nieporównywalnie szybsza i wygodniejsza niż w telewizorze. Czasem oglądam materiały 3D ale to najczęściej z PenDriva.
Napisz na jakim modelu twój SmartTV płynnie chodzi, czy jest to porównanie z 3.20.40 czy może z 4.00.21.
 

rajqu

New member
Oczywiście każdy do innych celów może wykorzystywać telewizor. Ja przede wszystkim jako urządzenie do oglądania telewizji - z na stałe włączoną funkcją TimeShift i często nagrywaniem. Przeglądarkę mam w komputerze i jest ona nieporównywalnie szybsza i wygodniejsza niż w telewizorze. Czasem oglądam materiały 3D ale to najczęściej z PenDriva.
Napisz na jakim modelu twój SmartTV płynnie chodzi, czy jest to porównanie z 3.20.40 czy może z 4.00.21.

Jasne ze kazdy ma inne priorytety. Tv to La 640 S 47 inch. Do tv mam podpiety wzmak stereo mojej roboty. Oczywiscie poprzez DAC'a i czasami lubimy z zona poogladac jakies teledyki. Wczesniej (3.20) you tube w przegladarce byl zamulaczem strasznym. nigdy nie korzystalem z tego wbudowanego plugina do YT czy jak oni to nazywaja. Nawet wg mnie net na wi fi chodzi lepiej i buforowanie idzie sprawniej. Lacza szybkiego nie mam raptem 6 megabitow. Z szybkoscia wi fi moze nie mam racji moze to wynika z poprawy samej przgladarki. Ale jest nie tylko sugestywnie ale i odczuwalnie lepiej.
 

harry.wesoly

New member
la660s firmware 04.00.23. Faktycznie lepiej jak na 00.21. Pytanie jak sparować pilota magic z dekoderem cyfrowego polsatu hd6000. Dekoder połączony po hdmi. U mnie nie chce to działać a zależy mi na możliwości przełączania kanałów cyfrowego polsatu jednym pilotem magic bo rozumiem, że ta opcja daje taką możliwość. Ps. na stronie mojego telewizora widnieją dziś dwie identyczne wersje firmware 04.00.23 ale jedna z 24 a druga z 25.09, ważą tyle samo. O co chodzi?
 

cwiech

New member
Od niedawna można oglądać kodowany Puls 2 z TP 11508. Problem z tym, że
po uruchomieniu lm 660s na ww. programie jest obraz. Po przełączeniu na inny program i powrocie na Puls 2 brak odbioru. Programy odbieram z karty TNK SD przez moduł TechniCrypt "CX" i poza Pulsem2 wszystko działa jak należy. Nie wiem czy to problem tylko najnowszego firmware. Przy podłączeniu modułu z kartą do dekodera GM nie ma żadnego problemu. Czy ktoś zauważył u siebie podobny problem?
 

harry.wesoly

New member
Dziś sprawdzałem tę wersję softu datowaną na 25/09 bo wcześniej miałem wersję z 24/09. To są te same wersje, pewnie błąd lg, że zamieścili dwa razy to samo. Mój TV to la660s. Druga sprawa, udało się komuś wykorzystać pilot magic do obsługi dekodera cyfrowego polsatu? Mam hd6000 i u mnie to nie działa. POMOCY!!!
 

merwy

New member
Ja mam dekoder HD5000 i u mnie magic tez nie dziala do sterowania nim. Myslalem ze ostatni upgrade to naprawi ale niestety nie.
 

mergerita

New member
Posiadam od niedawna 55la860v. Po ostatniej aktualizacji softu przez TV (na 04.00.16) nie działa mi wbudowana kamera a podczas odtwarzania filmów z napisami nie są wyświetlane polskie trzcionki. Miał ktoś podobny problem? Znalazłam na stronie LG soft 04.00.18 ale nic to nie zmieniło. Czat męża z konsultantem LG też nie pomógł.
 

januszprz

New member
Potwierdzam,że u mnie też od dzisiaj Ipla działa na sofcie 4.00.23.
HBO GO nie wiem, bo tam jest wszystko płatne i dlatego nie sprawdzałem.
Na TVP PL nie ma najnowszych odcinków seriali tak jak na ich stronie internetowej, i nie wiem czy one się aktualizają tak jak np, na Ipli czy Onet VOD.
 
Do góry