Seria LA - aktualizacje softu

harry.wesoly

New member
Po najnowszej aktualizacji problemy z hbo go. Aplikacja wlacza sie ale juz filmy wiecznie sie buforuja i tak bez konca. Inicjowanie i reset do fabrycznych nic nie pomogl
 

bondzik

New member
U mnie również HBO GO nie działa. Filmy wiecznie się buforują i nic. Ale raczej nie jest to kwestia aktualizacji bo jeszcze przed chwilą miałem starszy soft i było to samo. Pomyślałem że to może wina tego że nie zaktualizowałem softu, więc to zrobiłem i niestety dalej lipa.
 

harry.wesoly

New member
Ostatnie dwie aktualizacje jakie były to był krótki odstęp czasu pomiędzy nimi. Nie jestem teraz pewny czy na poprzednim sofcie odpalałem hbo ale na poprzednim na pewno działało. Aktualnie straszna lipa, pisałem do lg w tej sprawie wczoraj. Na razie zero odzewu.
 

harry.wesoly

New member
Szanowny Panie,


dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Uprzejmie informujemy, iż w zaistniałej sytuacji przekazaliśmy opis problemu do działu technicznego odpowiedzialnego za oprogramowanie w telewizorach LG. W możliwie najkrótszym czasie postaramy się zlokalizować i usunąć źródło problemu wydając poprawioną aktualizację oprogramowania.

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem,
Wojciech Wąs
LG Electronics Polska.
 

harry.wesoly

New member
Ja nie wiem. Juz zglupialem. Wlaczylem hbo go serial pakt odc 1 i jak nie dzialal to teraz dziala. Nic przeciez sie w tv nie zmienilo. Soft ten sam. Moze hbo go bylo ob iazone darmowym dostepem na weekend i dlatego nie cykalo. Dziwne
 

bondzik

New member
Ja nie wiem. Juz zglupialem. Wlaczylem hbo go serial pakt odc 1 i jak nie dzialal to teraz dziala. Nic przeciez sie w tv nie zmienilo. Soft ten sam. Moze hbo go bylo ob iazone darmowym dostepem na weekend i dlatego nie cykalo. Dziwne

W czasie jak HBO GO na tv mi nie działało tak na HBO GO poprzez dekoder nc+ wszystko śmigało poprawnie więc raczej to nie obciążenie serwera. Za chwilę sprawdzę czy działa HBO GO u mnie na tv.


edit: na tv w dalszym ciągu tylko buforowanie. Na dekoderze nc+ wszystko smiga jak należy.
 
Ostatnia edycja:

pabloskrak

New member
Pojawiła się nowa wersja softu dziś sprawdziłem na TV i zgłasza mi dostępna 04.27.08 wie ktoś może co wnosi nowego i znaczącego w/w wersja softu. Fakt że na LN575S ale widzę że softy są takie same do tego modelu oraz serii LA
 

bondzik

New member
U mnie nada dziala. Wlasnie ogladam i cyka.
U mnie jakoś pod koniec listopada HBO GO w końcu zaczęło znów działać po smart tv. W międzyczasie nie miałem żadnej aktualizacji softu więc to pewnie nie kwestia softu. Cóż, ważne że już wszystko działa, bo jednak lepiej mi się operuje nawigacją w HBO GO po smart tv niż w dekoderze nc+.
 

kiniecki

New member
na moim TV LG dziś ukazała się wiadomość --------

Netflix estara disponible en breve en tu LG Smart TV ------- (Netflix będzie dostępny wkrótce na telewizorach LG SMART TV ) już czekam !!!!

od dziś czy wczoraj jest dostępny netflix... ale na moim LA620S aplikacji wciąż nie mam, czy to tylko u mnie tak czy u wszystkich??

na LF631V już jest...
 

harry.wesoly

New member
TV jej nie widział, ale zainstalowałem przez usb bo faktycznie dla la660s najnowsza to 04.27.09. Sądziłem, że wprowadzi netflix ale nie. Innych zmian nie widzę.
 
Do góry