Seria LA - aktualizacje softu

twardy6

New member
Jakby pilot reagował szybciej,natomiast mam pytanie do użytkowników czy używa ktoś aplikacji lg tv remontem na smarowanie bo u mnie kiedyś działa a teraz nie mogę używać jej ani na tablecie ani na innym użądzeniu pisze że błąd sieci poradnie coś.
 

Pigway

New member
Witam,

Zupełnie przypadkowo zauważyłem u siebie dziwną przypadłość, otóż gdy korzystałem z konsoli PS4, podłączonej pod port HDMI1 w TV, niechcący uruchomiłem odtwarzacz BD, który podłączony jest pod HDMI2 i w momencie jego uruchomienia straciłem na ułamek sekundy obraz (sygnał) na aktualnie używanym HDMI. Oczywiście próbowałem odtworzyć zjawisko kilkakrotnie później, uruchamiając odtwarzacz podczas korzystania z konsoli i kilka razy podobny efekt wystąpił (nie za każdym razem). Jak wspomniałem gdybym niechcący nie włączył odtwarzacza w danym momencie, nie dowiedziałbym się o istnieniu tej losowej przypadłości. Czy to coś normalnego, że TV w ten sposób może zareagować w momencie załóżmy "przymulenia", gdy na liście wejść pojawia się ikonka z nowym urządzeniem, czy mam do czynienia z usterką?

Serwis uważa podobnie jak ja, że takie niuanse to chwilowe zamulenue systemu, ale gdyby zjawisko stało się intensywniejsze, to mam się skontaktować.
 

harry.wesoly

New member
Mnie irytuje to ze w aplikacji hbo go po wpisaniu tv pinu nie pamieta go na dluzej. Po jakims czasie wlaczylem aplikacje i znow trzeba sie logowac ale najlepsze to ze juz tv pinu nie przyjmuje i komunikat ze nie mam abonamentu. O h.... tu chodzi. Pomysly???
 

knopiczka

Member
Zauważyłem że przed aktualizacją jak wszedłem na internet i tvpstrem tvpvod i chciałem oglądać to był komunikat zainstaluj ...silverlight .... teraz wchodzę i oglądam czyli albo tvp zmienił albo po aktualizacji mamy wtyczkę silverlight LG 42LA691s
 

saxophonic

New member
Nie aktualizowanej softu prawie dwa lata, YouTube nie dziale ( ale i tak nie używam , do tego mam Apple TV) jak z aplikacjami typu TVN Player, Ipla, TVP, vod itp. w nowym sofcie?
 

green11

New member
ALE TO JEST NIESAMOWITE. Do mojego la740 to juz z dziesiąte aktualizacja a nic się nie zmienia...(oprócz dodanie tvnplayer kiedyś tam) to wiele świadczy o firmie, ze ciągle cos nie tak i muszą latać. mulące przełączanie kanałów nieraz czy słaby zacinający się youtube został. Jakichkolwiek zmian jak zwykle nie widzę:)
 

piotreek88

New member
Naprawili youtube. Wcześniej, gdy oglądałem np. tv, i na smartfonie wybrałem filmik z youtube, aby się włączył na tv, to on się odpalał, ale nie można było regulować głośności. Przy włączeniu youtube na tv i następnie wybraniu filmiku ze smartfona było już ok. Teraz ten błąd nie występuje
 

knopiczka

Member
na moim TV LG dziś ukazała się wiadomość --------

Netflix estara disponible en breve en tu LG Smart TV ------- (Netflix będzie dostępny wkrótce na telewizorach LG SMART TV ) już czekam !!!!
 

empiryk_pl

New member
Nie zaglądałem tutaj około 2 lat od kupna LA620S. Chciałbym się dowiedzieć czy zmieniło się coś w kwestii zapisu nagrań? Ściślej rzecz ujmując chodzi o to, czy nadal ten model zapisuje nagrania tylko z możliwością ich otwierania na telewizorze (na komputerze nie dało się ich otwierać, ponieważ były na swój sposób "kodowane")? Czy w między czasie powstała jakaś aktualizacja usuwająca ten zdradziecki, felerny problem? Swego czasu jakiś specjalista-amator z Rosji czy Portugalii próbował rozwiązać ten problem, ale nie wiem co z tego wyszło. Proszę o odpowiedź zorientowane osoby.
 
Do góry