Seria LA - aktualizacje softu

mendrzej

New member
Jakieś porady jak zainstalować Player TVN na sofcie z RPA? Niestety zrobiłem aktualizacje do niego i aplikacja przestała mi działać :(
 

harry.wesoly

New member
Spoko. Jedyne co mozna to wyslac zgloszenie do delewopera. Od instalacji rpa player przestawal mi dzialac ze 3 razy. Autor zawsze reagowal na zgloszenia awarii ale przy ostatnkej cisza. Nadal nie dziala.
 

knopiczka

Member
na sofcie z RPA 04.26.06 działa wam IPLA ? bo mnie nie i HBO GO (można spradzić na odkodowanych odcinkach seriali ) , chyba byłem głupi że się skusiłem na ten RPA a tylko dlatego że najnowszy z strony 04.26.05 mulił mi TV , tak zauważyłem że najlepiej idą softy które Telewizor sam się aktualizuje no i ten 04.04.05 ale do tyłu nie można.
 
Ostatnia edycja:

rattler

New member
Mi na sofcie z RPA telewizor głupieje. Częste zawiechy podczas przełączania kanałów i wychodzenia ze smarta. Szaleje mi teraz moduł CI+, który czasem pokazuje mi że kanały są zakodowane.
 

harry.wesoly

New member
Też mam RPA, po zmianie ustawione ponownie kraj usług Polska. U mnie HBO GO działa na tę chwilę, specjalnie sprawdziłem. Nie działa Player, ponownie przed chwilą zgłosiłem usterkę deweloperowi. Zwiech tv nie zalicza, jakoś to chodzi. Czekam na aktualizację wyższą niż posiadana ale na Polskę. Obym się doczekał. Generalnie TV oceniam kiepsko po tych prawie 2 latach. Poszła matryca, wymieniono na gwarancję, Pilot magic wariował- wymienili. Ciekawe co się zepsuje już po gwarancji? Oby nie matryca po kolejnych 1,5 roku :-C
 

xicil

New member
04.27

Dziś sprawdziłem ręcznie aktualizację z menu telewizora i pokazało mi, że jest nowa 04.27.ileśtam. Ktoś instalował i może coś napisać na jej temat?
 

harry.wesoly

New member
Byloby super. Moze uda mi sie wrocic na polska sciezke po wpadce z rpa. Swoja droga to roczniki tv z 2013 koncza lub juz skonczyly okres gwarancyjny wiec oby producent w aktualizacji nie przemycil nam kodow skracajacych zywotnosc naszych tv :p Po powrocie z pracy z pewnoscia ja zainstaluje bo tv na rpa faktycznie szalal i player hbo go ipla zapominaly loginy badz nie dzialaly
 
Ostatnia edycja:

xicil

New member
No ja teraz też już nie widzę, wyświetla mi że mam najnowszą wersję, a mam 04.25.05. A dam sobie głowę uciąć, że widziałem dziś 04.27. Jeszcze jak anulowałem, to po pewnym czasie wyświetliło mi w prawym dolnym rogu komunikat, że jest aktualizacja i czy chciałbym ją ściągnąć (coś ponad 500MB).
Może znów coś im się pokiełbasiło na serwerze z aktualizacjami...
Również mam LA660S.
 

xicil

New member
Żeby nie było że mi się przywidziało, screen z dzisiaj rano :) :
gDHk1tD.png
 

Pigway

New member
U mnie TV raz na kilkanaście godzin nie chce się włączyć za pierwszym razem (LA740S), logo LG lekko się świeci (jak po podłączeniu TV do kontaktu) i muszę ponownie kliknąć przycisk włączenia i wówczas wszystko działa dobrze (do czasu aż znowu nie chce się uruchomić). Nie wiem czy to wina aktualizacji czy też początek problemów z zasilaczem, dlatego też od teraz każde włączenie będę dokumentował, aby złapać przypadłość na filmie i wzywać do domu LG. Na szczęście gwarancja do grudnia.
 

green11

New member
Zainstalowalem na la740 i na pierwszy rzut oka szybciej pilot reaguje ten ekranowy. Ale za to pasek dolny pojawia sie po dluzszym czasie. Blad youtuba ktory mnie boli czyli zawiechy filmow nadal jest... Oraz wolne przelaczanie kanalow z karta upc nadal. Ogolnie jak po 15 minutach aktualizacja bez rewelacji... Niewiem co oni niby usprawnili. A jak u was??
 

mendrzej

New member
Ja zrobiłem aktualizacje wczoraj i ogromna różnica szybkości reagowania tv na pilota oraz narazie brak zawieszania się tv wcześniej miałem soft z RPA który praktycznie całkowicie eliminować użytkowanie Smarta. Różnica w obrazie raczej niewidoczna wciąż jest nie najgorzej. Generalnie polecam tą aktualizacje
 
Do góry