Seria LA - aktualizacje softu

knopiczka

Member
Mam TV LG LA691S i nie wiem jak mogę połączyć laptop przez serwer DLNA .. mam laptop na tej samej sieci co TV uruchamiam Laptop i wchodzę na TV Lista wejść i widzę tam SERWER Windows Media Player i dalej jak wchodzę to brak pliku czyli tak chodźby nie widział zawartości Laptopa
 

kamson

New member
Musisz mieć dodane pliki do biblioteki Windows Media Playera. Jako lepszą alternatywę polecam serviio :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

Jemioła

New member
Witam, pytałem w innym miejscu (dyskusja o modelach 2013 LG LA690/691) ale nie dostałem tam wsparcie może tu ktoś 'wesprze' nowego ....


Witam ,
proszę ponownie o pomoc (poprzednie posty) :

A.
Czy ktoś ma jakiś szybki 'chwyt' na przełączanie między DTV a TV Sat przy pomocy pilota magic ?
Czy tez zawsze trzeba o robić poprzez :
'Lista wejść' --> 'Tryb programu' lub 'Lista programów' --> 'Tryb programu'

B.
Czy można jakość usuną ikonę 'CKM' z aplikacji smart (wolałbym żeby moich młodych to w oczy nie 'paliło...')

C.
Czy nagrywanie filmów z DTV lub Sat jest możliwe tylko na czystym dysku HDD ?
(nie da się na Pendrive lub na HDD na którym mam inne pliki ????)

D.
Czy jest możłiwość korzystania ze Skype bez kamerki (sama fonia po głośnikach TV)

E.
Rozumiem że NFC nie pójdzie na Windows Phone ?

F.
Jak najlepiej połączyć laptopa (Fujitsu z procesorem I5 oraz grafiką zintegrowaną) doi tego TV ? Przez WiDi czy Miracast ???


Piotr
 

Marcin69

New member
Witajcie.Ja jeszcze o aktualizacji przez pendriva.Zrobiłem katalog na penie LG_DTV do niego wrzuciłem najnowsze oprogramowanie i nic...telewizor nie reaguje i nie wgrywa.Co może być nie tak?Lg 42 la660s
 

Marcin69

New member
Aktualizacja sie powiodła,małego byka walnąłem i przed LG_DTV dałem spację,ot taki głupi byk.Poprawiłem i poszło bez problemu
 

nowy999

New member
Tydzień temu kupiłem 55LA860, była zrobiona automatyczna aktualizacja softu. Ale jak sprawdzam to mam wersje 4.4.16? A wy mówicie o jakiś wersjach 4.20+...O co chodzi? Na stronie LG tez jest 4.4.16. Jak to jest z LG, czy update softu jest na poszczególne modele, nie na serie? A w tytule "Seria LA - aktualizacje softu"? Dzieki za info.

a tableta dostałeś??
 

equerdo

New member
a tableta dostałeś??

TV zarejstrowany. Odezwalo sie tez LG, ze beda wysylac za okolo tydzien.

Co do nowego softu, ten model, jako jedyny LA :( nie ma jeszcze nowszej wersji - info od LG.

Jezeli ktos znajdzie kalibracje do tego modelu, to wklejcie link. Czy mozna uzyc kalibracje do 740? sorry za OT.
 

nowy999

New member
TV zarejstrowany. Odezwalo sie tez LG, ze beda wysylac za okolo tydzien.

Co do nowego softu, ten model, jako jedyny LA :( nie ma jeszcze nowszej wersji - info od LG.

Jezeli ktos znajdzie kalibracje do tego modelu, to wklejcie link. Czy mozna uzyc kalibracje do 740? sorry za OT.

Spoko własnie dzisiaj w saturnie jest promocja za 6200 jadę oblukać :shock:,Saturn tez bierze udział w promocji LG
 

edi730

New member
A mi się ptak z.es.rał na parapecie... Ludzie załóżcie sobie wątek o promocjach LG i tam sobie piszcie. Naprawdę będzie bardzo interesujący...
 

Jemioła

New member
Mój LA691S nie rozpoznaje niektórych filmów z rozszerzeniem *.avi
Niektóre odtwarza ok a na niektórych pojaiwa się napis że dany typ liku jest nieobsługiwany ..

Co to może być - może znaci jakiś konwerter który przerobi to na 'zjadalne' avi.

Film puszczam z dysku podpiętego pod USB.
Dodam że na stacjonarnym media player odtwarza wszystkie ...

Piotr
 
Do góry