Seria F6XXXX co wybrać??

jarjar82

New member
Panowie, a co z innym modelem pilota ..bo są one różne 6500 vs 6770 ....na czym może ta różnica polegać ( czy dotyczy to odczuwalnej funkcjonalności)
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
no pilot jest ładniejszy bo wygląda tak

samsung-TM1390.jpg


a w 6500 tak :)

16304_6.jpg
 

tdx

New member
Bez reklam
@meehoo

F6770 Model pilota zdalnego sterowania TM1390, TM1240
F6500 Model pilota zdalnego sterowania TM1360A, TM1240

Za stroną producenta to co chcesz potwierdzać?

@HDTV_Fan wygląda na metalowy ;)
 
Ostatnia edycja:

meehoo

New member
Np. to, czy Euro nie robi ludzi w konia sprzedając im jakąś własną wersję z gorszym pilotem. Wg nich w zestawie jest TM1370. Ciekawe jak jest w rzeczywistości. BTW dzięki za ciekawy wątek o F6500, korzystając z okazji zapytam czy można nim sterować gestami po dokupieniu kamery, czy służy ona tylko do Skype'a?
 

tdx

New member
Bez reklam
Np. to, czy Euro nie robi ludzi w konia sprzedając im jakąś własną wersję z gorszym pilotem. Wg nich w zestawie jest TM1370. Ciekawe jak jest w rzeczywistości. BTW dzięki za ciekawy wątek o F6500, korzystając z okazji zapytam czy można nim sterować gestami po dokupieniu kamery, czy służy ona tylko do Skype'a?

Kamera służy tylko do skype - tyle oficjalnie - ale nieoficjalnie w menu serwisowym jest możliwość tego włączenia tylko muszę sprawdzić czy działa
 

meehoo

New member
To ja zapytam jeszcze inaczej: tegoroczny F6500/6770 czy zaszłoroczny ES7000? Z tego co wiem ES7000 ma sterowanie głosem/gestami, ma CMR 800Hz, kamerę, ale za to pewnie tegoroczne mają lepszego Smarta, drugiego pilota i chyba nowsze okulary? Co byście wybrali?
 

meehoo

New member
@meehoo

F6770 Model pilota zdalnego sterowania TM1390, TM1240
F6500 Model pilota zdalnego sterowania TM1360A, TM1240

Za stroną producenta to co chcesz potwierdzać?

@HDTV_Fan wygląda na metalowy ;)

Wczoraj zakupiłem UE46f6770, mogę potwierdzić że w zestawie jest pilot TM1390 i faktycznie jest ze szczotkowanej stali czy aluminium.
 

meehoo

New member
Na razie eksperymentuję z ustawieniami obrazu itd. Pierwsze spostrzeżenie to lekko ciemniejsze rogi, ale widoczne w zasadzie tylko na białej planszy. Po za tym jakość obrazu po własnych ustawieniach jak na razie ok. Obsługa dekodera UPC pilotem od Samsunga troszkę szwankuje ale jeszcze się w to nie zagłębiałem. Z zewnętrznego dysku odtwarza jak na razie wszystko (MP4, MKV, AVI i napisy), Full HD to już bajka. Design bardzo fajny, podstawa ze szczotkowanej stali wygląda bardzo elegancko. Podstawa jest obrotowa (w innych tematach pojawiały się wątpliwości). Obsługa głosem to w sumie bajer, upierdliwe jest że trzeba przed każdą komendą nacisnąć przycisk na pilocie (chyba że w ustawieniach można to zmienić - jeszcze nie sprawdzałem). Samo rozpoznawanie komend (w języku polskim!) jak najbardziej poprawne.
 

meehoo

New member
Tak wiem, a np. w zeszłym roku kupiłem ojcu Sony z serii HX750 (edge LED) i tam znowu był problem z jaśniejszymi rogami, więc zawsze coś... Ale dla mnie to nie ma znaczenia, w normalnym użytkowaniu tego się nie zauważa. Dodam, że ja w F6770 nie widzę żadnego cloudingu, którym się tu straszy, nawet w kompletnie ciemnym pokoju.
 

jarjar82

New member
meehoo a sprawdzałeś pod tym kątem ...przygasiłeś światło? Pytam, bo jak może zauważyłeś walczę z wyborem pomiędzy 6500 a tym właśnie 6770 :) co u Ciebie zadecydowało że to właśnie 6770 zakupiłeś ?
 

meehoo

New member
Kupiłem F6770 dlatego że brałem w Euro na raty 40x0% a tam była między nimi niewielka różnica, nawet dla ładniejszej podstawy i pilota oraz 600Hz opłacało się dołożyć... W dodatku trafiłem na promocję i kupiłem za 3890PLN - moim zdaniem cena adekwatna do tego co się dostaje.

Co do kątów to boczne są ok, natomiast góra dół nie patrzyłem, ale przypuszczam że przy lekkim odchyleniu nie będzie źle. Przy większych lepiej zamontować na ścianie z regulowanym uchwytem.
 
Do góry