Seria F6XXXX co wybrać??

jarjar82

New member
meehoo też właśnie obserwuje ta promocje i czekam żeby takowa wskoczyła na 6500.

U mnie to już 3 zmiana zdania :D :D Najpierw 6770 później akcja z tym cloudingiem i zdecydowanie na 6500...teraz pojawiasz się Ty i w sumie wymieniasz to dla czego najpierw chciałem 6770 ( design...MD ..)

Wiec dziś chyba zdecyduje sie na 6770 lub w MM na 6640 ( gdyby jednak, ta oklepana już noga w stylu pająk, nagle zaczęła mi się podobać )

Ubezpieczenie jest dobrowolne ?! :?
 

meehoo

New member
meehoo ale o ile się nie mylę ten TV w ratach wyniósł Cię drożej, bo doszło ubezpieczenie. Mam rację?

Nie masz, ubezpieczenie jest opcjonalne, mam raty prawdziwe 0%, nie pierwszy zresztą raz.

meehoo też właśnie obserwuje ta promocje i czekam żeby takowa wskoczyła na 6500.

Też czekałem ale nie wytrzymałem, oglądanie 32" już mnie męczyło ;)
Gdyby F6500 był w Euro po 3499PLN to bym go pewnie wziął, ale ze był po 3799PLN a F6770 po 3890PLN to wolałem te 90PLN dopłacić do było nie było wyższego modelu.
 
Ostatnia edycja:

meehoo

New member
Tak wiem, że można kupić taniej. Nie liczę że Euro RTV AGD będzie konkurować ceną z najtańszymi sklepami internetowymi, ale czasem mają stówę-dwie drożej, a w przypadku F6500 aż 400PLN drożej, dlatego odpuściłem ten model. Jak pisałem wcześniej, jak by mieli po 3499PLN to bym brał F6500. Po prostu nie chciało mi się już dłużej czekać ;) Mają jednak pewną przewagę nad sklepami internetowymi - raty 0%, co przy rozłożeniu rat na dłuższy czas wychodzi korzystnie ;)
 

jarjar82

New member
meehoo ot cała prawa ;)

W moim przypadku nie chodzi o cenę tych dwóch modeli, a o jakość obrazu w tym przedziale cenowym. Twoja opinia niezmiernie mnie ucieszyła ...dziś lub jutro w końcu zakończę te męki ...hehe TDX też odpocznie ;P
 

raffar

New member
to napisz co w końcu kupiłeś, stoje w tym samym miejscu, aczkolwiek nie spieszy mi się bardzo z kupnem telewizora, ciekaw jestem czy za jakiś miesiąc może dwa cena jeszcze spadnie czy nie. Macie może jakieś wiadomości jeśli chodzi o cene zeszłorocznych modeli?? Cena jeszcze spadała jakoś sensownie czy tylko o kilka groszy??
 

jarjar82

New member
RAFFAR mam pewne przecieki co do promocji ...i być może jeszcze w tym tyg F6500 dostanie 40x0% i to przy niższej cenie. Rezerwacje sobie złożyłem na F6770. Wczoraj byłem go zakupić i wkurzyła mnie jedna rzecz ....wszystkie 4 kartony z F6770 były pootwierane i nawet niekompletne ..tzn brakowało tych wkładek stabilizujących ( jeden nawet miął nie to pudło co trzeba :((((
Pewnie bzdury pisze, ale pomyślałem sobie, że telewizorki odwiedziły kilku potencjalnych klientów i być może z jakieś przyczyny wróciły na sklep.
 

tdx

New member
Bez reklam
RAFFAR mam pewne przecieki co do promocji ...i być może jeszcze w tym tyg F6500 dostanie 40x0% i to przy niższej cenie. Rezerwacje sobie złożyłem na F6770. Wczoraj byłem go zakupić i wkurzyła mnie jedna rzecz ....wszystkie 4 kartony z F6770 były pootwierane i nawet niekompletne ..tzn brakowało tych wkładek stabilizujących ( jeden nawet miął nie to pudło co trzeba :((((
Pewnie bzdury pisze, ale pomyślałem sobie, że telewizorki odwiedziły kilku potencjalnych klientów i być może z jakieś przyczyny wróciły na sklep.

Czyli jednak lodówka dla Żony ;)
zawsze w razie czego możesz sprawdzić czas pracy matrycy.
 

meehoo

New member
RAFFAR mam pewne przecieki co do promocji ...i być może jeszcze w tym tyg F6500 dostanie 40x0% i to przy niższej cenie. Rezerwacje sobie złożyłem na F6770. Wczoraj byłem go zakupić i wkurzyła mnie jedna rzecz ....wszystkie 4 kartony z F6770 były pootwierane i nawet niekompletne ..tzn brakowało tych wkładek stabilizujących ( jeden nawet miął nie to pudło co trzeba :((((
Pewnie bzdury pisze, ale pomyślałem sobie, że telewizorki odwiedziły kilku potencjalnych klientów i być może z jakieś przyczyny wróciły na sklep.

To dobrze że nie wziąłeś, a może spróbuj w innym Euro? U mnie było wszystko fabrycznie zapakowane, gość przy mnie otwierał.
 

jarjar82

New member
Meeho odbierałeś sam, czy wziąłeś ich transport ? mas zmoże wymiary tego pudła ;) nie wiem czy do auta zmieszczę ...a nie chce sobie sam krzywdy zrobić gdyby gdzieś matryce przyciskało.

Tak, jest u nas jeszcze jeden Euro.. ale tam mam trochę dalej :) zostaje jeszcze Media Markt i opcja 30x0 no i noga pająk/ kurza łapa :D
 

meehoo

New member
Odbierałem sam, chociaż też miałem obawy czy go zmieszczę do Fabii. Jednak wszedł, ale jakby był jeszcze trochę większy to już by było ciężko :D Mogę podać wymiary jak wrocę do domu, ale jak widzisz od aut klasy Fabia/Ibiza/Polo w górę powinien wejść. Wolałem odebrać sam żeby nie mieć właśnie takich niespodzianek z otwartymi kartonami itd. Zresztą i tak musiałem iść do sklepu po raty.
 

jarjar82

New member
Meehoo ja mam jeszcze mniejsze auto :D wiec bądź tak dobry i jak znajdziesz chwile podaj wymiary kartonu ...bo coś czuje, że kolejny dziwny problem mnie napotka :D :D :D

Mam na str Samsunga jest podany wymiar pudła :)
Wymiary opakowania (SzXWXG) (mm): 1 309 x 716 x 158
 
Ostatnia edycja:

electro69

New member
RAFFAR mam pewne przecieki co do promocji ...i być może jeszcze w tym tyg F6500 dostanie 40x0% i to przy niższej cenie. Rezerwacje sobie złożyłem na F6770. Wczoraj byłem go zakupić i wkurzyła mnie jedna rzecz ....wszystkie 4 kartony z F6770 były pootwierane i nawet niekompletne ..tzn brakowało tych wkładek stabilizujących ( jeden nawet miął nie to pudło co trzeba :((((
Pewnie bzdury pisze, ale pomyślałem sobie, że telewizorki odwiedziły kilku potencjalnych klientów i być może z jakieś przyczyny wróciły na sklep.
W związku z tymi "nowymi" telewizorami w sklepach mam ważne pytanie czy pudełka są zaklejone jakąś oryginalną taśmą z logiem Samsunga ? ... dla mnie po wyborze TV ;) jest to kolejny duży problem ... skoro daje np. 3000 zł to chce dostać NOWY nie używany sprzęt a nie jakiś rozpakowany czy to już w ogóle dla mnie jakiś skandal telewizor z wystawy albo przez kogoś "testowany" i zwrócony do sklepu ... kiedyś już taki "geniusz" sprzedawca mnie przekonywał że to nie ma żadnej różnicy czy telewizor jest zapakowany czy z wystawy to niech sobie go sam kupi... naprawdę trzeba mieć tupet.
Pozdrawiam
 

mariogsxf

New member
skoro daje np. 3000 zł to chce dostać NOWY nie używany sprzęt a nie jakiś rozpakowany czy to już w ogóle dla mnie jakiś skandal telewizor z wystawy albo przez kogoś "testowany"
Pozdrawiam
Ale z 10-dniowej możliwości oddania TV przy zakupie przez internet to już fajnie korzystać, jak myślisz co sie dzieje z tymi oddanymi rzeczami?
 

electro69

New member
Ale z 10-dniowej możliwości oddania TV przy zakupie przez internet to już fajnie korzystać, jak myślisz co sie dzieje z tymi oddanymi rzeczami?
Żeby była jasność jak już coś kupowałem przez internet nigdy nawet nie brałem pod uwagę tego by "testować" sprzęt i go później oddać (no ale każdy ma swoje zasady "moralne") później właśnie ktoś inny nieświadomie dostaje taki właśnie "nowy" sprzęt za który zapłacił pełnowartościową cenę ... więc tutaj przesadziłeś:shock: z tym stwierdzeniem jeśli ono było do mnie :) ... do tego służy między innymi to forum żeby wybrać w miarę ten TV który będzie spełniał moje kryteria będę wiedział na co się decyduje znając jego wady i zalety ... jeśli już telewizor pochodzi ze zwrotu to powinien być o tym klient poinformowany i oczywiście cena powinna być niższa ze względu na to iż towar był już UŻYWANY.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
No i dokonało się :) UE 46F6770 zakupiony ....przez internet! Szybciej niz przez sklep ....no i te 10 dn na zwrot może sie przydać ( oby nie !)

Panowie ...TDX nim dotrze do mnie TV ..podajcie mi sposób spr liczby przepracowanych godzin na danym modelu :?
 

tdx

New member
Bez reklam
No i dokonało się :) UE 46F6770 zakupiony ....przez internet! Szybciej niz przez sklep ....no i te 10 dn na zwrot może sie przydać ( oby nie !)

Panowie ...TDX nim dotrze do mnie TV ..podajcie mi sposób spr liczby przepracowanych godzin na danym modelu :?

W menu serwisowym jest ta informacja ale jak Ci przyjdzie TV i go otworzysz to poznasz od razu czy nie był macany :)
Natomiast wejście do menu serwisowego spowoduje utratę wszystkich ustawień obrazu
 

electro69

New member
W menu serwisowym jest ta informacja ale jak Ci przyjdzie TV i go otworzysz to poznasz od razu czy nie był macany :)
Natomiast wejście do menu serwisowego spowoduje utratę wszystkich ustawień obrazu
Witaj
@TDX jako że pracujesz w sklepie :D czy mógłbyś mi udzielić informacji czy pudełka z TV są fabrycznie zaklejone taśmą z napisem Samsung ? ... i na co zwrócić uwagę przy oglądaniu TV czy nie był już używany przez kogoś i otwierany.
Z góry Dziękuję za udzielenie informacji :)
Pozdrawiam
 
Do góry